Kontakty

Jak nás ovlivňuje meditace, ayahuasca, drogy či alkohol?Jiří Lexa opět využil možnosti hovořit s jemnohmotnou bytostí Tamarinou a zeptal se ji na rozvíjení mimosmyslových center v souvislosti s meditací nebo ayahuascou. Co zajímavého se dozvěděl?

Ještě nevíte, Kdo je Tamarina? Stejnojmenný článek vám to prozradí.

Tamarina: Nejde jenom o meditaci nebo ayahuascu, ale jde o všechny možné stavy, kdy si vytváříte rozšířený stav vědomí. Uvědomte si jednu věc, že meditace je přirozený stav vědomí, že jde o váš přirozený návyk, vaši přirozenost. Není třeba, abyste se ubírali k něčemu dalšímu.

Vy máte spoustu látek, které dokážou nastavit vaše vědomí do takového stavu, že skutečně budete vnímat něco zcela jiného, zcela jiné reality. Jsou to však drogy. Pokud vy si jimi docílíte těchto rozšířených stavů vědomí a nejste na to ještě mentálně připraveni, může to napáchat daleko více škody než užitku. A to je ten problém. Drogy jsou u vás zakázány v určitých oblastech, ale ve skutečnosti – ony vás brzdí, ony vás odstřihují od všeho ve vašem okolí. Vy se potřebujete propracovat k tomu jemnohmotnému světu sami přes vlastní mysl.

Jakmile si cokoliv dáte do svého těla, co tam nepatří, ať už je to třeba alkohol, tak se jednak ničíte na fyzické úrovni, ale hlavně to působí pouze krátkodobě, ale bez vašeho jakéhokoliv přičinění. A to je to podstatné! Vy se potřebujete do stavu rozšířeného vědomí naučit chodit přes meditace, rozjímání, protože to je přirozené a to můžete dělat kdykoliv.

V okamžiku, kdy do svého těla dáváte jiné látky, tak je to něco hmotného, ale vy se potřebujete odhmotnit. Jakmile si dáváte něco, na čem se stáváte závislými, tzn. něco hmotného a teď už je jedno, zda jde o drogy, o alkohol, nebo o zmiňovanou ayahuascu, tak jde o tu věc, že vy se stáváte závislými na tom, že vás něco dostane do tohoto stavu. A je potřeba, abyste se do tohoto stavu uměli dostat bez těchto berliček.

A v tom je celý trik. Protože vy, když to budete ovládat, tak než se k tomu dostanete, tak zjistíte, že se musíte zbavit závislostí, že se musíte zbavit spousty vzorců, které vás brzdí a jakmile se posunete na úroveň toho, že se budete vpravovat sami do tohoto stavu a budete se vlastně cítit jako pod drogami, ale budete to všechno mít pod kontrolou vlastní myslí, tak to je ten stav, který vlastně plyne – to je to osvícení. Věřte tomu, že žádná látka nedostala nikdy nikoho blíže k osvícení, pokud něco užíval. A to si uvědomte.


Další články