Blog

Vše je mnohem rychlejší než dříve

Vše je mnohem rychlejší než dříve. V současné době je mnoho lidí ve větším presu. Tuto skutečnost přikládají souvislostem s celosvětovou pandemií, ale ve skutečnosti jde o vnitřní nerovnováhu. Tato nerovnováha je způsobená věnováním se vnějším faktorům svého života na místo toho, aby se každý člověk zaměřil na to, co se odehrává uvnitř něj samotného.

Zákon akce reakce v praxi

V současné době se vše urychluje a zákon akce reakce nenechává nikoho bez následků. Tedy, vytvoříte-li situaci, která nějakým způsobem narušuje rovnováhu, pak výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Stačí, když si v zaměstnání „vypůjčíte“ něco, co vám nepatří s myšlenkou, že to stejně nikomu chybět nebude. Výsledek se dostaví velmi brzy a možná budete překvapeni, jak rychle poznáte následek.

Jeden náš známý si jeden den ze zaměstnání „vypůjčil“ zápalky, druhý den dřevěnou vařečku za pár korun. Pracoval v obchodě. Třetí den si „vypůjčil“ párátka. Samozřejmě měl takovou představu, že jde o drobnosti, které se odepíšou. Ano, ony se sice odepsaly, ale při následné inventuře, která byla jen pár dnů po těchto jeho „zápůjčkách“, se zjistilo, že mu v pokladně chybí 1000 korun, které musel samozřejmě ze svého zaplatit.

I politik je jen člověk jako vy

A takto funguje v praxi zákon akce reakce. Buďte proto shovívaví i k politikům, protože tím, že jim nebudete věnovat pozornost, umocníte zákon akce reakce v praxi. Necháte tak výkonnou moc Vesmíru, který se postará o jejich vyrovnání veškeré nerovnováhy. Vzpomeňte si na nedávný exces ministra zdravotnictví. Nařídil uzavřít restaurace, nařídil nosit roušky a sám byl přistižen v restauraci a bez roušky. Tomu se říká zákon akce reakce v praxi.

Pracujte na svém souladu

Proto věnujte svoji pozornost jenom tomu, co vám dělá radost a soustřeďte se na své sny, cíle, tužby a přání, neboť to je jediná cesta, jak si můžete navýšit své vibrace v tomto období a můžete se díky sledování svých emocí a myšlenek zastavit, uklidnit a dostat do souladu. Soulad je totiž tím nejlepším řešením současné doby. Jestliže budete v harmonii se svou duší, všechno ve vašem životě se bude jako mimoděk řešit, aniž byste tomu museli pomáhat.

0 Shares