Videogalerie

Videogalerie

Do videogalerie pro vás neustále doplňuji inspirativní videa. Můžete je poslouchat kdekoliv a měnit tak svůj život. Je pouze na vás, zda toho využijete. Jestliže se rozhodnete pro odběr mých videí, uděláte mi velkou radost a radost bychom si měli dělat, co vy na to? Pokud se vám budou má videa líbit, můžete je sdílet se svými přáteli. Budu též moc rád, pokud mé aktivity doporučíte dalším lidem, kterým by mohly být nápomocny, neboť dnes mnoho lidí hledá svoji novou cestu.

V současnosti se snažím pro vás točit stále nová videa, která vám pomohou v hledání nových obzorů. Vkládám do nich vlastní zkušenosti a informace získané především vlastní praxí či čtením z kvantového pole a v neposlední řadě soustavnou prací s klienty. Videogalerie je velmi důležitá součást mé tvorby a jsem moc rád, že máte zájem právě o má videa.

Jelikož zastávám, že mne vše, co dělám, musí bavit, tak tvorba videí není v tomto směru výjimka. Moc mne to baví a snažím se videa všemožně zlepšovat. Ačkoliv nejsem v tomto oboru profesionál, naučil jsem se pracovat se software, díky kterému mohu svá videa tvořit a též pracuji s animačním programem. Hudbu, kterou využívám jako podklad pod svá videa si tvořím sám, neboť tak mohu využít a zúročit svá studia kompozice filmové, scénické a vážné hudby na konzervatoři J. Ježka v Praze u prof. Víta Clara MA, a u prof. Mgr. Stanislava Jelínka na téže instituci a ve Vojenské konzervatoři v Roudnici nad Labem.

Jestliže máte nějaký námět, který bych mohl využít v rámci své videogalerie, budu rád, když mi jej napíšete prostřednictvím e-mailu. Děkuji za váš zájem o mé aktivity nezapomeňte mi nechat pod jednotlivými videi komentář. V nejbližší možné době vám na něj rád odpovím.

Přeji vám příjemný zážitek.

Videa z kanálu Jiří Lexa a Kvantová cesta TV na YouTube

Mezinárodní den štěstí

Zlepšete si svoji imunitu

Opakujte si tuto větu 90 dnů

Kvantová cesta

Živá vysílání a meditace:

Mám problém...

Meditace 3

Meditace 1

Meditace 4

Meditace 2

Chcete-li sledovat více videí Jiřího Lexy, navštivte náš  YouTube kanál Jiří Lexa a Kvantová cesta TV (klikněte na ikonu výše)

Kliknutím na ikonu se můžete přihlásit k odebírání videí Jiřího Lexy a Kvantové cesty

Pro návrat na úvodní stránku klikněte na ikonu nad textem.

15 Shares