Kontakty

Reference


image
image

Jana Toulcová


Dobrý deň milý Jiří,

zo srdca Vám ďakujem za Vašu ďalšiu skvelú publikáciu Co na to bůh? Je vskutku úžasná,  a vysoko-vysokovibračná. Ťažko opísať moje pocity, ale cítim obrovskú harmóniu, jednotu, šťastie, radosť a spokojnosť vo všetkých ohľadoch. Robíte naozaj veľmi úslužnú prácu, pokračuje prosím ďalej a ďalej a veľmi sa teším na ďalšie skvelé knižky/učebnice, ktoré nie sú, našťastie, na jedno prečítanie. Ďakujem ešte raz a prajem všetko dobré, veľa tvorivých nápadov Vám i vášej krásnej manželke Vlaďke. S úctou, láskou a úsmevom

Jana.Zdenka Wernerová


Zdravím Vás, Jirko,

e-book "Než všechno vzdáte 4" mně nadchl.
Všechno vnímám přesně tak, jak uvádíte.
Toto  bych dala do osnov základního vzdělání. :-)
 
Zdenka


Kamila Doubková


Krásný den Jirko,

právě jsem dočetla tvou novou knihu "Co na to bůh". Možná jsem u toho ani nedýchala, jen prožívala různorodé emoce, veskrze pozitivní. Asi by mne napadalo spoustu slov, v závěru nebudu nic hodnotit ani nechci, neb si každý, ke komu se dílo dostane, vezme to své. Za sebe souzním s každým slovem, měla jsem i spoustu AHA momentů, epizodu s trpaslíky jsem trpělivě četla do konce, ani mě nenapadlo něco přeskakovat, což je v závěru potěšující :-). Takže nakonec srdečné díky, za tvou odvahu a zjevně nelehkou práci dát všechny informace do psané podoby. Přeji nám všem spoustu tvůrčí kreativity bez syndromu vážnosti, dílo doporučuji přečíst přinejmenším každé bytosti, která by ráda uchopila podstatu svobody, lásky a pokory. Jdu pokračovat v "sebe- vědomém procesu, který se mi někdy daří, někde to ještě hodně drhne.
Ještě jednou moc děkuji
 
Kamila Doubková


Iva Hájková


Měla jsem to obrovské potěšení a nesmírnou čest stát se korektorkou a první čtenářkou v pořadí již druhého Jirkova e-booku. Tím prvním byl Rozhovor s Andělem smrti. Pokud vás tento e-book bavil, zaujal vás a inspiroval, potom e-book nový, „Co na to Bůh“, vás doslova nadchne, ohromí a nedovolí vám zůstat stejným člověkem, jakým jste byli před jeho přečtením. Nový e-book, nazvaný „Co na to Bůh“, potvrzuje, prohlubuje a v mnohém dalece přesahuje informace, které pro nás, lidské bytosti, přinesl již Rozhovor s Andělem smrti. Při čtení tohoto e-booku se vám dostane spousty nových informací, překvapivých zjištění a pohledů na naši realitu z takové perspektivy, o které mnozí nemáme zatím ani ponětí a kterou ti vědomější z nás možná tuší. A nejen to. „Bůh“ nejen odpovídá na Jirkovy zvídavé otázky, ale nabízí i konkrétní návody a řešení našich globálních i osobních problémů. Jsem hrdá na to, že jsem mohla maličko přispět k tomu, aby tento e-book spatřil světlo světa a mohl pomoci svým obsahem najít „boha“ každému z nás bez rozdílu.

Iva Jana Rotterová


Dobrý den, pane Jiří,

z vašeho   e-booku, Co na to Bůh,  jsem jak u vytržení. Vím, že jste nám to všechno už říkal, ale takhle seskupené pohromadě…. je něco. Dávám si dohromady knížky, které jsem kdy přečetla a uvědomuji si, co to je Jednota. Nesmírně jsem vděčná za Vaše vědomosti, které  nám předáváte…..  Děkuji za Vaší  houževnatost a trpělivost s námi. Za možnost, že jste mi dal nahlédnout dál. Děkuji paní Vladěnce, že Vám dala čas a prostor, k vytvoření takového díla. Určitě to je největší besceler roku a zasloužil by si, aby byl vydán knižně. S pozdravem    

Jana RotterováRenata Peštiová


Milý Jirko a Vlaďko 

Je několik dní po semináři,  už se mi pomalu vše uleželo v hlavě i srdci, a musím napsat,  že jsem moc ráda za bohatý prodloužený výkend a za vás,  že jsem poznala tak dobrosrdečné bytosti.
Zařazuji postupně do života návyky které jsem si s vámi osvojila, a jsem přesvědčená o zkvalitnění života.
Sice jsem hned na druhý den nezvládla svou reakci, což mne zamrzelo,  ale často to analizuji a snažím se pochopit příčinu, co mi to pořád zrcadlí. Zdá se mi že asi vím, ale asi to zjistím jen při upřímném rozhovoru na který se chystám. 
Tak ještě jednou děkuji za vše co pro nás děláte,  a přeji mnoho krásných dní .    ❤   Renata 


Michaela Kolaciová 


Hezké dopoledne pane Lexa,

moc Vám děkuji za úžasný webinář, Vaše videa mě často drží nad vodou.

Bylo to super, jen nevím, co všechno jste nám posílal za záměry, měla jsem totiž plno energie a nemohla usnout :-)

Ještě jednou díky za vše.

Kolaciová Michaela

6.12.2021Antea Řeháková


Dobrý den pane Lexo,
chtěla bych Vám dodatečně poděkovat za skvělý webinář o čtení z kvantového pole, který jsem u Vás před časem absolvovala. Od té doby jsem navštívila několik dalších webinářů na různá témata, ale musím říct, že Váš webinář byl z nich nejlepší ve smyslu konceptu výuky.

Teď po těch všech ostatních webinářích mám pocit, že Vy jediný jste skvěle využil té situace, kdy je skupina lidí ve stejném čase online, připravená věnovat se stejnému tématu. Jak jsem se sama přesvědčila, tak to není vůbec samozřejmé a většina přednášejících to zjevně moc nechápe, a koncipuje svůj webinář jako svůj vlastní výklad s minimální interaktivitou, který se ve výsledku dá snadno nahradit sledováním
videa offline.

To, že jsme my účastníci měli u Vás možnost načítat si z kvantového pole informace navzájem, byl pro mě veliký přínos. Právě ta interaktivita mezi účastníky, kdy jsme hned měli možnost si to dostatečně vyzkoušet. To já osobně považuji za perfektní koncept
výuky, a bohužel jste jeden z mála, kdo to ví.

Ještě jednou děkuji a přeji hezký den,

Antea Řeháková

6.12.2021Petra Vlčková


Jiří díky vám dělám takové posuny, že sama valím oči. A když mám tendenci sklouznout do role oběti stačí vaše jedno video a šup... Jsem zas tam kde chci být☺️☺️☺️☺️děkuji.

24.11.2021Ivana Merkelová


Dobry den, pane Lexo!

Jak jsem slibila a vy jste podoktl, rada napisi par slov, prave k tomuto e-booku.
Mela jsem z celeho obsahu velmi dobry pocit.
Dovoluji si rici, ze docela hodne dotazu/odpovedí, mne prisly, jako kdybych uz je nekdy slysela.
Jako nekde ve specielni oblasti mozku, nebo spise v Podvědomí, bylo ulozeno.
Mam i zvlastni pocit, jen nevim, jestli to tak lze vyjadrit a vy pochopite. Proste, jako bych se vratila "domu". Nebo tak neco podobneho.
Ceka nas jeste mnoho prace, zmen, píle, ale za to to rozhodne stoji!
Moc dekuji, za cas, ktery jste venoval  za vytrvalost, kterou mate a vlastne- dekuji za okamzik, kdy jsem na Vas natrefila pred vice, jak 2ma lety.
Dnes uz vim  ze jsem musela cekat, az prijde potrebna doba a stalo se tak.
Snazim se pracovat na sobe, me realite, uz dlouho, ale kazdy den, az diky Vam. Ano, nekdy to zkratim, ale kdyz muzu  i par minut, za cely, bděly den, nakonec daji hodiny!
Jsem za tento cas, vdecna.🙏
Uz mam 3 sesity, mimo jine, Denik vdecnosti se naramne plni!😉🙏
Preji Vam, Vladence, pani Pejskove, i Tamarine - same krasne dny a tesim se nadale z kazde Vasi Tvorby!
S uctou, Ivana Merkelova
 
22.11.21


Ctirad Dostál


Dobrý den,

 
přečetl jsem si Váši e-knihu  "Rozhovor s Andělem smrti" a chtěl jsem touto cestou moc poděkovat za nádhernou knihu.
Nic lepšího jsem ještě nečetl. Moc mě to nadchlo a přinutilo na sobě více pracovat.
 
Ještě jednou děkuji.
 
19.10.2021


Adriana Drábková


Milý Jirko, 

moc Ti děkuji za Tvou tvorbu, která je naprosto skvělá a vždy v ní najdu něco zcela nového. Už mě to ani nepřekvapuje ;-)
Tvé, prozatím poslední dílo - v podobě e-booku - R o z h o v o r  s  A n d ě l e m   s m r t i , opět předčil mé očekávání. Přijmi prosím mou hlubokou poklonu a srdečné díky. Upřímně a veřejně zde vyznávám, že nebýt Tebe, Tvé ženy Vlaďky a vaší Kvantové cesty, nebyla bych dnes tam, kde jsem. Můj život díky vám, nabral správný směr v podobě radosti a zvyšujících se vibrací a já se cítím jako nový člověk. Děkuji! Děkuji! Děkuji!
Rozhovor s Andělem smrti bych zařadila do povinné četby ZŠ. Rozhodně jej doporučuji k přečtení. 
 
S láskou,
 
Aďa
 
19.10.2021


Reference k léčivé hudbě podporující imunitu


Hezký den všem, musím se podělit o takový malý zázrak - včera mě bolelo dost nepříjemně v krku, měla jsem problém mluvit a vypadalo to, že na mě "něco leze" tak jsem si našla tuto hudbu a řekla si, že třeba trochu pomůže a když ne hned,tak časem... No a ráno jsem se vzbudila a krk jako vyměněný... 👌😲

Tak nevím, jestli to bylo odpočinkem a nebo tou zázračnou hudbou 🤔😉😁🍀🍀

PS. děkuji za Vaši tvorbu, moc mi Vaše videa pomáhají a mám taky spadeno i na některý z Vašich e-booků a dost mě lákají i ty video kurzy 😍

Renáta Zavřelová 

12.10.2021

Převzaté z YouTube kanálu Jiří Lexa a Kvantová cesta TV: https://www.youtube.com/watch?v=hYS5NWfjINM Iva Hájková


Měla jsem tu čest a potěšení být první čtenářkou a korektorkou skvělého nového e-booku Jiřího Lexy „Rozhovor s Andělem smrti“. E-book se čte doslova jedním dechem, je plný AHA momentů, nových informací i potvrzení toho, co Jiří učí a vysvětluje na svých úžasných seminářích a webinářích. Myslím, že tento e-book by neměl chybět ve sbírce nikomu, kdo se zajímá o vědomou tvorbu vlastní reality, kdo si chce tvořit šťastný a naplněný život a přispět k transformaci vědomí lidstva na jeho původní, fantastickou úroveň.

Věřím, že tento e-book vám bude velkým přínosem na vaší cestě a budete se k němu opakovaně vracet, tak jako já.

11.10.2021Marcela


Ahoj všem, kteří nejsou spokojení se svým životem !


Po shlédnutí videí na You Tube s panem Jiřím Lexou se může zdát, že vám dává rady nějaký zarostlý pán z obýváku....
ALE POKUD SE ROZHODNETE navštívit jeho jakýkoliv seminář nebo kurz, tak vás pan Jiří příjemně překvapí svou upřímností, laskavostí, trpělivostí, darem předávání vlastních zkušeností a mužským charisma : ))
Je to již rok, kdy jsem vystoupila ze své komfortní zony a rozhodla se pro sebe něco udělat a nesledovat pouze videa a lajkovat.
Navštívila jsem semináře Skrytá zranění a Čtení z kvantového pole a zažila jsem mnoho překvapivých momentů, jak si vlastně člověk svůj život zbytečně komplikuje svým nesprávným nastavením myšlenek.
Dostalo se mi přesného návodu, jak pracovat sám se sebou, se svými myšlenkami a kvantovým polem.
Velmi mi to pomáhá ve vztazích, v práci, v různých situacích...

A jak se říká: " Za úspěchem muže vždy hledej ženu...", tak zde to platí dvojnásob. Pan Jiří má po svém boku milující ženu Vlaďku, která se stará o skryté zázemí svého muže , včetně výborné veganské kuchyně, kterou jsem měla tu čest osobně ochutnat.

Děkuji Vlaďce, děkuji Jiřímu !!!

Marcela

6.10.2021Irena Bartáková


Dobrý den,

chtěla bych Vám moc poděkovat za uspořádání semináře v Horním Maršově, kterého jsem se mohla zúčastnit. Dosud ještě vstřebávam všechny informace, které nám byly prezentovány. Ale byly předávány - díky Vám pane Lexo - takovou zapamatovatelnou formou, že si je celkem bez problémů vybavuji a snažim se podle nich na sobě pracovat.

I kdyby seminář trval týden, byla by to krátká doba. Pokud se setkáte s lidmi stejného naladění, v příjemném prostředí, výbornou kuchyní - velký dík a pochvala za ni patří Vaší ženě Vlaďce - tak si přejete aby se zastavil čas a společně prožité chvíle nikdy neskončily.
Ještě jednou moc a moc děkuji. Bylo to super!
 
                                                    Irena Bartáková
6.10.2021


Ivana Čagánková


Děkuji za tento úžasný rozhovor pomáhající pochopit význam "fyzické smrti" Také děkuji za další inspirativní videa a možnost zažít na živo práci s kvantovou vlnou a další praktické aktivity, výbornou Vlaďčinu veganskou kuchyň, tvoření panenek hojnosti a práci s vnitřním dítětem aj. zajímavé aktivity na pobytové akci v Divišově, kde vznikla krásná parta lidí. Možná se všichni už kdysi dávno znali..? Přeji nám všem ať se daří vědomě tvořit svou realitu naplněnou radostí! Ivana

2.10.2021Iveta Krátká


Proč Kvantová cesta?
 
Jako každý hledající svoji cestu životem najde různé návody jak jí projít. I já jsem hledala odpovědi na své otázky, zkoušela všelicos, četla, dívala se, přemýšlela, srovnávala, vyhodnocovala, chodila od jednoho duchovního učitele k druhému.
 
Svoji cestu jsem našla u Jiřího Lexy.
Dopřál mi svobodu, nespoutává mě. Radí mi, abych si ověřovala informace, zkoušela nové dovednosti, hrála si, nové návyky ukotvovala pravidelností.
S Jiřím jde po Kvantové cestě jeho paní Vladěnka. Zažila jsem tento tým na prodloužených víkendech, kde Vladěnka velkolepě vlasnoručně nasytí vegansky žaludky a Jirka dodá potravu duchovní.
Oba tvoří dokonalou esenci Kvantové cesty.
 
Už nic nehledám, tvořím, kráčím a jsem.
Kvantovou cestu s klidným srdcem doporučuji každému.
 
Iveta
27.9.2021


Milka Veselá Hurtová


Kdo z nás netouží po šťastném životě, láskyplném vztahu a hojnosti? Účastníci prodlouženého víkendu s Kvantovou cestou v Divišově UŽ VÍ JAK NA TO! 

Čtyři dny v otevřeném kvantovém poli, plné informací, meditací, čištění čaker s praktickými cvičeními provázené maminkovsky rozmazlovací veganskou kuchyní Vlaďěnky umocněné společnosti úžasných ,,sester, bratrů, a dědečků". 

Tímto bych chtěla poděkovat všem milým spolukvantovníkům a hlavně Jiřímu Lexovi.  

Milka Veselá Hurtová

5.9.2021Adriana Drábková


Milá Vlaďko, milý Jirko,

 
děkuji vám za naprosto jedinečně strávený čas v Divišově! 
Upřímně, byla jsem tak utahaná, že se mi vůbec nechtělo jet, proto jsem velmi vděčná i za své konečné rozhodnutí, že pojedu. A čas strávený s vámi a se všemi účastníky Prodlouženého víkendu Kvantové cesty, byl nad veškeré mé očekávání. Byl přímo úžasný! Měl jedinou chybu, že to moc rychle uteklo. Vzpomínám na Vladčino kulinářské umění v kuchyni a tečou mi při tom sliny ;-)  její banánový chlebíček či kokosové koule, nemají konkurenci, stejně jako Jirkovo know how v kvantování.
Přátelé mí milí, DĚKUJI VÁM Z CELÉHO SRDCE!
 
Adriana
 
31.8.2021


Věrka Rapantová


Dobrý den Jiří a Vlaďko Lexovi,

 
      letošní prázdniny jsem věnovala hodně svému osobními rozvoji na Vašich dvou seminářích a to 24.-25.7.2021 v Brně a nyní jsem po prodlouženém víkendu Kvantova cesta od 26. - 29.8.2021 v Divišově. Mým cílem bylo najít si svého kouče pro můj růst a to se mi splnilo. Sny se mají plnit. Chci Vám touto cestou poděkovat za Vaši úžasnou práci pro lidi, kteří si chtějí užívat života ve všech směrech. 
     Prodloužený víkend v Divišově byl pro mě a myslím si i pro všechny účastníky širokou platformou pro správné nastavení kvantového pole, kvantové vlny, čtení z kvantového pole, vkládání záměru do kvantového pole a o správném nastavení energie hojnosti. Všechny tyto techniky jsou pro mě novým učením, ale to co mi každý den dávají a budou přinášet je neskutečné co cítím a s čím se setkávám nyní a to jsem teprve začátečník. Každé ráno, než vstávám do nového dne si samozřejmě dělám své rituály, ale nyní první co je po probuzení, je vkládání si záměrů na celý den do kvantového pole. Přes den mi vše jde hravě,  jak kdyby samo a s pozitivním výsledkem. Určitě budu sklízet další přítomné okamžiky a moc se na vše těším. 
      V Divišově jsme si užili celý víkend veganskou stravu, kterou nám paní Vlaďka připravovala a vařila; bylo to něco lahůdkového a věřím tomu, že brzy u mě bude strava úplně bez masa, na čemž už nějakou dobu pracuji. Touto cestou zdravím i všechny úžasné lidi, které jsem na semináři potkala a věřím, že budeme propojeni vzájemně napořád. Na semináři jsme byli jedna velká rodina současného zlatého věku.
 
 Moc děkuji za vše manželům Jiřímu a Vladěnce a jsem za Vás vděčná.    
 
                                                                                                                                                          Věrka Rapantová
 
31.8.2021


Veronika


Dobrý den pane Lexo,

srdečně zdravím Vás i Vaší paní. Děkuji za obohacující dny s Vámi  prožité v přirozené a příjemné atmosféře. Jsem tomu ráda, že jsem s Vámi mohla prožít další kurz, nyní  na téma „čtení z kvantového pole“.  Věřím, že časem si způsob propojování s kvantovým polem přeci jen osvojím. Přeji Vám  vše dobré ve Vaši práci. Děkuji, že se všemocným způsobem snažíte o naše posunutí v chápání sebe i  dění kolem nás.

Veronika, Olomouc

15.8.2021Marcela a Miloš


Milá Vlaďko a milý Jirko,

děkujeme vám i všem účastníkům za úžasný víkend – seminář v Olomouci.

Byli jsme na semináři Čtení z kvantového pole už potřetí a bylo to super!! Nezapomenutelné zážitky a prožitky. Nové informace a prohlubování vědomostí a aktivní procvičování. Bezvadné! A když si načítáme navzájem z kvantového pole, to je přímo bomba!!!

Seminář, který mění život. Pokud tedy člověk sám chce.

Velmi děkujeme za vaši krásnou práci - semináře, videa, hudbu a knihy. Těšíme se na další :)

Vaši věrní příznivci s láskou a úctou Marcela a Miloš

13.8.2021Milka H.


Ahoj všichni,
 
ráda bych se Vámi podělila o nevšední zážitky. Od víkendového kurzu se ctím ,,jinak“. Dnes ráno mi přišla z kvantového pole informace, že se právě měním nastavení a vibrace. Každým dnem se cítím šťastnější a lehčí (což se projevuje v každodenních běžných reakcích i na váze). Jako bych si koupila nový sftware, který většinu automatických reakcí vymazal, přepsal a nyní v podobě kg zahazuje staré kódy.
Dělá mě šťastnou každá maličkost, stále se usmívám, a zářím jako sluníčko. Pozoruji zázrak, který každý den roste. Vážně ZÁZRAK! Nic nehulím, ani houby jsem nejedla. Jen si jen říkám afirmace, děkuji, medituji a pozoruji. Děje se to samo.
Děkuji kvantové cestě, děkuji Jiří Lexa a Vladimíra Lexa, děkuji vesmíru, děkuji sobě!
Lidičky neváhejte ani minutu . . když změníme automatické negativní reakce přestaneme o sobě pochybovat . . začneme žít svůj život podle svých představ.
 
Milka H.
 
10.8.2021


Lenka Schwaben


Dobrý deň pán Lexa,

 
Ďakujem Vám za super seminár, kde si človek nadobudol nové informácie, ktoré podľa mňa by sa mali už začať vyučovať i na školách, verím že táto zmena na zemi, spôsobí že svet sa zmení k pravde, harmónii, pokoju a rovnosti ľudí. Ešte raz veľká vďaka a priania vám len to dobré, s pozdravom Vám i vaše j Vladke.
Lenka Schwaben
 
02.08.2021


Jarka Mlčkovská


Dobrý den Jiří a Vlaďko,

 

píšu ohledně orgánových meditací. Sice jsem na Faceboku, ale nezúčastňuju se tam diskuzí. Takže jen chci kvůli zpětné vazbě pro Jiřího. Jsem moc ráda, že jsem si je objednala. Konečně mám „srozumitelný a jednoduchý návod“, jak pro sebe tvořit dobré. Hudba je moc fajn, trénuju skoro denně jednotlivé orgány. Největší účinek jsem pociťovala u krve a sleziny. Celé tělo se mi začalo mimovolně vlnit. Věřím, že si tak zlepším zdravotní stav. Mám teď mnohem více energie, dokonce je nemůžu dělat večer, protože jsem tak nabitá, že nemůžu usnout.

Dále používám afirmace o životě a penězích, alespoň nemám čas myslet na nesmysly. A Tamarina mi mluví z duše, jakoby to byla moje skvělá kámoška.

Sleduju Jiřího už delší čas, ale teď přišla ta správná chvíle, abych jeho poznatky začala používat ve svém životě.

Vlaďce děkuju, protože mi pomohla se na orgánové meditace dostat, když jsem si nevěděla rady.

 

Díky vám oběma za naději pro lepší příští.

 

Jarka Mlčkovská

 

15.09.2020Eva Loskotová


Zdravím a děkuji za seminář online 26.7. Velice oceňuji online spojení, protože je pro mne problém zúčastnit se seminářů, které jsou pro mne daleko.Na semináři jsem si ujasnila některé věci a přišel ve správný čas. Moc děkuji.

EvaZorka Kabaštová


Zdravím moc Jiřího a Vladěnku,

dodatečně bych ráda poděkovala za dvě skvělé neděle,které jsem s Vámi strávila na dvou on-line seminářích "Čtení z kvantového pole" a seminář "Skrytá zranění". Oba semináře mne velmi obohatily novými informacemi, přišla spousta AHA momentů a já se od té doby cítím mnohem lépe,řekla bych "jako v ráji",nechávám vše plynout a výsledky se každým dnem dostavují.Neměla jsem žádné očekávání,tudíž jsem sama překvapená silou myšlenek,které mne teď provází...snažím se i ráno dle návodu Jiřího praktikovat afirmace a má to také svou sílu a účinek.Děkuji ,že jste,děkuji,že dáváte lidem naději,že život lze žít s lehkostí.Jsem moc ráda,že jsem na Vašich seminářích mohla být,úžasná parta lidí a za Vás a Vaše učení velmi od srdce děkuji.

Zorka Kabaštová/KrnovAlexandra Buráňová


Dekuji,byl to super zazitek....I kdyz se mi prehrival mobil,mela jsem Pak strach,ze mi to vypadne.  .dokonce I Kočička nase se prisla podivat,lehla si rise v koutku a spokojena usnula. Snazim se to praktikovat a jsem moc rada,ze jsem do toho sla. Hezky vecer

Alex

 
 


Jitka Střítecká


Krásný podvečer,

tisíceré díky za super informace a zkušenosti Vámi zprostředkované v prima partě! Moc vydařený seminář..Přeji Vám, pane Lexo a Vaší paní pohodový večer a jsem s pozdravem

Jitka Alena Ben Ali


Děkuji za úžasný seminář čtení z kvantového pole. Neuvěřitelně mi to změnilo dimenzi vnímání světa a tok informací. Když jsem se dneska přistihla že si vážně povídám s cibulí, tak už jsem měla trochu strach jestli nejsem případ pro Chocholouška. Vše co jsem dosud vnímala podvědomě se razantně zesílilo a lépe se mi daří odlišit informace kde mi do toho kecá ego. Popsat pocity když žijete v napojení ke temer nemožné. To musí člověk zažít. Seminář byl velká inspirace a velmi mě obohatil. Děkuji 

AlenaPetr


Zdravím Vás pane Lexa,

ještě jednou veliké díky za sobotní seminář kvantového čtení byl velkým přínosem a přicházelo dost aha momentu. Kvantové čtení se snažím trénovat a dnešní afirmace jen dokazuje sílu propojení, protože hned ráno přišla myšlenka na tančení v dešti a pohyb v přírodě ...Pozitivnímu myšlení, práci s myšlenkou, přitahování si věcí se defakto věnuji od doby kdy jsem skončil ve svém prvním zaměstnání v roce 2009 a začal se věnovat tomu co mě baví, přináší radost do života a postupně přichází informace další a další včetně toho že jsem si "přitáhl" do života i vás (nebo vy mě :-) to je jedno..) jsem za to moc vděčný. Změnami energii to poslední dobou dostává větší grády a je to pecka :-) díky Vám jsem se v mnoha věcech utvrdil, že jdu správnou cestou, začal být důsledný a řádně filtrovat čím si mozek zaměstnat a čím ne.. Jste jedním s vyvolených a patří Vám za to veliké DÍKY ať se Vám daří

Petr Petr


Zdravím Vás pane Lexa, 

 
ještě jednou veliké díky za sobotní seminář kvantového čtení byl velkým přínosem a přicházelo dost aha momentu.. Kvantové čtení se snažím trénovat a dnešní afirmace jen dokazuje sílu propojení, protože hned ráno přišla myšlenka na tančení v dešti a pohyb v přírodě ... Pozitivnímu myšlení, práci s myšlenkou, přitahování si věcí se defakto věnuji od doby kdy jsem skončil ve svém prvním zaměstnání v roce 2009 a začal se věnovat tomu co mě baví, přináší radost do života a postupně přichází informace další a další včetně toho že jsem si "přitáhl" do života i vás (nebo vy mě :-) to je jedno..) jsem za to moc vděčný. Změnami energii to poslední dobou dostává větší grády a je to pecka :-) díky Vám jsem se v mnoha věcech utvrdil, že jdu správnou cestou, začal být důsledný a řádně filtrovat čím si mozek zaměstnat a čím ne.. Jste jedním s vyvolených a patří Vám za to veliké DÍKY ať se Vám daří 🍀 K dotazu na minulé životy musím říct, že to bylo moc zajímavé, když mi všichni včetně vás sdělovali co načetli tak mi téměř u všeho naskakovali aha momenty, které jsem v tomto životě v poměrně nedávné době prožil .. o to víc mě utvrdilo, jak si v současnosti odžíváme minulé situace.. nemyslím si že bych se nějak minulostí zvlášt zabýval, TADY A TED se snažím žít co to dá :-) jen mi prostě ten dotaz v průběhu kurzu přišel ... a ještě jedna věc..  jak jste mi zmiňoval že jsem byl "jedním z lidí kolem zrození ježíce" tak ještě předtím mi naskočilo že má nejmladší dcera je s ježíšem nějak propojená.. prostě mi to přišlo, když jste mluvil v jednom z videí o dětech u nás a na slovensku... Zkoušel jsem se pak ptát ještě na druhou prvorozenou dceru a tam mi to řeklo ne. Ale nejsem si pres filtry uplne jisty.. Vnímám že současně rozené děti jsou úžasné bytosti, mám děti 3 všechny jsou úžasné ... ale poslední dcera je jiná.. neskutečně "vyspělá" ve vnímání, v reakcích .. no nedá se to úplně popsat.. děti to tady mají zachránit tak jim držme palce at se jim daří.
 
Petr
 
 


Alena Ben Ali


Dobrý den,

v sobotu jsem absolvovala kurs čtení z kvantového pole. Kurs byl fakt super. Moc jsem si to užila a s kamarády, kteří mi posílají otázky mám spoustu příležitostí k tréninku a je to fakt neuvěřitelné. Děkuji za váš kurs velmi mě posunul. 

Alena 


Petr


Krásný den,

absolvoval jsem sobotní seminář Čtení z kvantového pole a chtěl bych z celého srdce poděkovat panu Jiřímu za cestu, kterou se rozhodl jít. Je pro ostatní velikým motivátorem, skvělým řečníkem a především člověk, který umí rozdávat RADOST. Seminář byl pro mě přínosem stejně jako každodenní motivační videa a bonmoty na které se vždy s radostí těším. Online seminář přes ZOOM byla super příležitost jak propojit lidi ze všech koutů světa. Děkuji ještě jednou za příležitost být u toho a rozhodně seminář DOPORUČUJI.

PetrJitka Korandová


 Milý pane Lexo,

zažila jsem pády, když různorodě jsem přemýšlela. Z různých situací v koutě strachy se chvěla.... Ale ono řešení u každého existuje, každý z nás ať nebeskou knihu v sobě si prolistuje, nechť dokáže přehodit na kolejích výhybku, a naskočit do jiného rychlíku. Děkuji Vám, že nás tolik inspirujete, a vzácná moudra předáváte. Vaše semináře tolik bezva jsou a člověka pokud on sám dovolí, do radosti z Žití donesou. Děkuji, že mi je dovoleno, poznat Vaše učení, věřím, že stejně jako i já, ho spoustu  lidí ocení. Děkuji, s úctou.

Jitka.Simona Varholová


Dobry vecer, 

 
v prvom rade sa vam chcem este raz podakovat za tento seminar - DAR. Obaja ste velmi prijemni ludia.Urcite sa chcem ucastnit este dalsich seminarov.Tento seminar ma vsak prekvapil. Asi to nebola nahoda,ze som tam mala byt. Pocas precitenia pritomneho okamihu ked sme si mali predstavit pekne miesto na ktore sa mame stale vratit a robit si co chceme som si najprv nevedela predstavit kde by som asi chcela byt. Hovorim si ano pekna luka,pekne stromy ale nic mi to nerobilo.Potom som zistila klucove slovo. Miesto ktore ma urobi najstastnejsiou. Hned sa mi vybavili sny s jednou energiou,ktore sa mi prisniju par krat do roka a po zobudeni som neskutocne stastna. Hned som sa naladila na tuto energiu a vtedy som zistila co je to konecne sa napojit na svoj vlastny stred.Na Boha. Mala som pocit neskutocneho stastia,zimomriavky,slzy stastia a chut skakat po plafón.(nebolo ma vidiet lebo som lezala). Potom samotne citanie na ktorom sa zucastnila aj moja sestra a ludia ktori jej citali z pola sa zakazdym trafili do cierneho a ja som ostala sokovana.Ak by tam nebola moja sestra ostala by som pri tom,ze mozno je to pravda alebo nie o dotycnej osobe,pretoze nikto zo zucastnenych to nepotvrdil az na par vynimiek.Avsak o mojej sestre som vsetko vedela a len som pocuvala skoro s otvorenymi ustami ako to uzasne fungovalo. Dakujem este raz a prajem vam vsetko dobre a nech sa vam vasa dobrota milion krat vrati (ak si to prajete :D ) Pekny zvysok vecera prajem 
 
Simona
 
 


Jana Červenková


Zdravím pana Lexu i paní Vlaďku :-),
 
ještě za čerstva a plná emocí chci napsat WOW k dnešnímu perfektnímu online semináři Čtení z kvantového pole. První dva semináře skvělé a dnes excelent! Náročnější ( aspoň pro mně :D), ale jsem nadšená. Skvělá nálada, skvělá parta lidí v čele s panem Lexou. I po dlouhém maratonu mi bylo líto, že určený čas vypršel. Zatím si nejsem jistá, že se ve čtení alespoň přiblížím někdy za čas panu Lexovi, cvičit budu poctivě a pravidelně. Tak jako kvantovou vlnu, pěkně pomalu, nenásilně, leč vytrvale. Mimochodem,  hmyz v domě opravdu není a v teplejších dnech mám otevřené dveře přímo do kuchyně a nikde nemáme na oknech síťky. Je zajímavé pozorovat, jak se občas stane, že si nějaká moucha namíří dovnitř a jak se asi po 1-2 metrech jaksi zasekne, otočí se a hledá cestu zpět ven. To se ale stalo jen 2x.
 
Jana
 


Blanka


Dobry den Jirko a Vladko.

Chtela bych vam obema podekovat. Jste skvely tym. Vladce dekuji moc za trpelivost, kterou mela, kdyz jsme zkouseli napojeni. A vubec za veskerou praci v "zakulisi" seminaru. Jirkovi za uzasny seminar. Spoustu veci jsem znala a pouzivala, ale tentokrat to bylo, jak to prirovnat. Jako bych mela uz obstarane  ingredience (znalosti) na polevku, ale az vy jste mi dal spravny postup jak ji dobre uvarit (jak je spravne uzit). Opravdu moc dekuji. A jsem moc rada, ze jsme se mohli setkat takhle online. Rada se zucastnim i dalsiho online seminare. Akorat to mam trochu komplikovane. Na Lanzarote mame zavrene i vsechny banky. Tak prosim sestru nebo neter na Morave. Tak az to s nema zase domluvim, tak se prihlasim. Uz ted se moc tesim. Dekuji, dekuji, dekuji.
 
Blanka
 


Jana Špičková


Vážený pane Lexo,

k včerejšimu online semináři Svět plný změn aneb jak být šťastný mohu jen s velkou vděčností říci: DĚKUJI. Z Vašeho naprosto profesionálního projevu, umocněného podmanivým hlasem, jsem vnímala empatii a zároveň i pokoru! Uvítala jsem i formu online, protože bych v současné době nezvládla psychicky setkání s více lidmi. Shlédla jsem několik Vašich videí ( opakovaně), takže téma mi nebylo úplně neznámé a již nějaký čas a stále silněji mě vnitřní hlas nabádá, abych se chopila příležitosti ještě něco ve svém životě změnit. Vědomě řídit svůj život při mé neschopnosti přijímat sebe i ostatní s chybami, umět si odpustit selhání a ublížení blízkému člověku, to je velká výzva. Věřím, že Vaše ebooky mi budou pomoci, také meditace na YouTube a afirmace, s nimiž ráda pracuji. Přeji Vám vše dobré i v osobním životě a těším se, že se někdy potkáme na semináři. S pozdravem

Jana ŠpičkováJaroslava Glutová


Milý Jirko, milá Vlaďka,
 
zdá sa že mám vynikajúceho učiteľa a Vy máte učenlivého žiaka. Včera večer som poslala Zámer mojej pokazenej váhe, ktorá mi vážila iba 39 kg a kázali ste mi vyhodiť ju. Páči sa mi, hodí sa do interiéru mojej kúpelne. Dnes ráno som poslala zámer aj so všetkou láskou / a ja som to bijúce srdce tej váhy skutočne videla/, potom som si na ňu stúpla a ukázala mi mojich celoživotných 55 kg. Nepôjde teda do šrotu. Srdce mi išlo vyskočiť od radosti. ONO TO FUNGUJE! Potom som si chcela pustiť počítač a nič, žiaden Internet, biela blocha na displeyi. Urobila som to isté a ako vidíte, Internet funguje. Veľmi ma oslovil aj Váš príbeh o tom, ako ste sa zoznámili. Môj manžel  Edko je v nebi už vyše štyroch rokov. Niet nič krajšieho ako zdieľať život s láskavou bytosťou, ktorá Vám rozumie a obohatí Vám Vaše bytie. Preto som si dnes napísala do diáru : IDEÁLNY PARTNER. Dám Vám vedieť ako to dopadne. Sľubujem že budem pilnou žiačkou a skúsim to nielen s vecami ale aj ľuďmi ak nastane čas. Intuitívne som mnohé veci už robila ale Vy ste mi v tom všetkom vniesli do môjho života SVETLO a PORIADOK. ĎAKUJEM! ĎAKUJEM! ĎAKUJEM! S úctou a prianím všetkého najlepšieho
 
Glutová Jaroslava
 


Irena


Vážený pane Jiří a Vladko,

moc vám děkuji za seminář online “Skrytá zranění a energie hojnosti” z 29.3.2020 za otevření nového témata, abychom lépe porozuměli sobě i ostatním, za milý výklad a za spoustu skvělých informací do života. Věřím, že díky vašemu semináři bude můj život klidnější a spokojenější. Přeji Vám hodně štěstí, zdraví a lásky. S úctou

IrenaJaroslava Glutová


Dobrý večer,
 
ešte raz Vám obom veľmi pekne ďakujem za dnešný seminar. Ak dovolíte, rada by som
absolvovala všetky Vaše semináre či už ON-LINE alebo naživo. Vnímam to ako dar od života cez Vás. S úctou
 
Jaroslava Glutová
 
 


Andrea Kempingerová


Dobrý večer přeji milý pane Lexo a paní Vlaďko

Kdybych měla přirovnat dnešní hodiny s vámi metaforou obrazu tak by to byl let z Filmu Out of Africa kde Robert Redford letí s Meryl. STREEP nad Africkou krajinou jeden z nejkrásnějších zážitků mého života skrze tento film, akorát v tomto letadle sedíme my všichni :)))) Srdečně doufám že můj dík a vděčnost za vše s vámi dnes k vám mnohonásobně dorazí zpět. Mějte se krásně. Pozdravy z Rostocku. Mnoho zdraví 
 
Andrea
 


Alena


 
 
Pozdravujem pána Lexu aj Teba Vlaďka, dakujem veľmi pekne za možnosť zúčastniť sa online seminara, na začiatku som bola plna strachov a obav zo zúčastnej situácie a na konci seminára a po jeho skončení som sa dokázala smiať bol to fajn pocit zabudnúť na strach.....Kvantovu vlnu som citila super napriek tomu, že som bola v miestnosti sama a sedela som nakoľko už nejaké skúsenosti s nou mám....funguje to aj takto na diaľku....forma on-line seminárov v tomto období je veľmi dobrým riešením....možno aj na neskôr....predsa sme doma a učíme sa nové veci....dakujem ešte raz a nech sa Vám darí veľa zdravia želám všetkým.
 
Alena
 


Radek Drahokoupil


Drazí přátelé Jirko a Vlaďko


Toto cestou Vám chci vyjádřit několik postřehů a pocitů, které mám. Projekt restart toho nejlepšího byl projekt , který nás kvalitně připravil na dobu v , které žijeme. Ostaně tento dopis píši ve chvíli ,kdy jsem si prošel sešítek z té doby. Povzbuzení, meditace a komunikace na facebooku je skvělá a jistě Vás to stojí nemalé úsilí čas a peníze. Je potřeba Vám z celého srdce poděkovat a vyjádřit Vám také svoji podporu a ocenění za práci , kterou děláte. Držte se ! Doufám , že se opět budeme moci osobně potkat a stisknout si ruku .Ať to bude na novém semináři nebo jen tak na kávě.


S pozdravem a hlubokým díky RadekIrena


Vážený pane, Jiří ,


moc Vám děkuji za včerejší seminář : Svět plný změn aneb jak být šťastný/21.3. 2020 – ON-LINE/ Byla jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit, určitě jste mi dodal většího klidu na duši a věřím tomu, že kdyby se všichni chovali jaky Vy, nemuselo ve světě docházet k těmto situacím jako se dějí. Na youtube jsem Vás už nějaký čas sledovala, vím i z jiných zdrojů, že kvantová fyzika je to, co může lidem pomoci, chci věřit tomu, že se naučím aplikovat kvantování, abych si poradila minimálně se svým životem,který má na tomto světě taky nějaký úkol jako ten Váš. Po Vašem kurzu jsem se cítila o 100% lépe a v takovém klidu, že jsem to už dlouho nezažila. Děkuji Vám za to, že pomáháte lidem a za to, že jste. Přejí Vám i Vaší paní vše nejlepší a hodně zdraví a všeho, co si přejete. Krásný den a hodně úspěchů Vám přeje

IrenaLucie Zborníková


Dobrý den,

velice děkuji za včerejší seminář. Bylo to super a dozvěděla jsem se plno zajímavých informací.Atmosféra byla také fajn a závěrečná meditace byla opravdu silná a moc krásná. Těším se na praxi z kvantovou vlnou a také děkuji za možnost vybrat si jednu z E-knih. Já bych si přála tuto -Jak se dožít smrti a mít hojnost ve všech ohledech. Přeji krásný den.

Lucie Zborníková.

 Marcela a Miloš


Dobrý den paní Vlaďko a pane Jiří,

zdravíme Vás a děkujeme za příjemné chvíle na Vašem víkendovém semináři v Brně  Je úžasné, co pro nás děláte. Plno informací, rad a návodů, jak zlepšit svůj život a ono to opravdu funguje :) Děkujeme a těšíme se na další afirmace, knihy, projekty a semináře. Snažíme se na sobě dále pracovat. Taky děkujeme všem zúčastněným na semináři v Brně. Mějte se krásně,
 
Marcela a Miloš
 


Dobroslava Klusáková


Vážený pane Lexo,
 
mnohokráte Vám děkuji za všechny Vaše podněty. V každodenním životě mi hodně pomáhají. Zrovna dnešní bonmot je trefa! A zrovna dnes se mi moc hodí. Vloni jste v únoru na Rybalce říkal, že ty zkoušky nepřestanou. Mnohokrát jsem si na Vaše slova vzpomněla a jsou silnou podporou. Jde lépe přijímání situací, zůstávání v klidu, nalézání řešení ... Zkrátka - je to všechno nádhera. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám (i nám všem) stále nové lidičky na Vašich seminářích.
 
Dobroslava Klusáková
 


Gustav Mareš


Moc hezký den přeji!


Děkuji za skvělý seminář. Přiznám se že od neděle mám hlavu jako pátrací balon. Kvanta informací o kvantové cestě, jak jinak...  Děkuji i za odstraněnou bolest z ramen. V poslední době jsem nemohl pořádně spát, protože když jsem si lehl na bok, tak přišla bolest. Nyní se můžu rozvalovat v posteli jak je libo. Děkuji i za Vaše audio se shrnutím - už jsem si ho stihl poslechnout. Velmi, opravdu velmi praktické k systematickému rozvoji. Mějte krásné dny a na viděnou v Květnu v Olomouci. Zdraví
 
Gustav Mareš
 
 


Edita


Dobrý den,
v listopadu jsem se zúčastnila semináře Čtení z kvantového pole v Olomouci a při zpětném ohlédnutí musím říct, že je to jedna z nejdůležitějších věcí, jaké jsem v loňském roce udělala. Děkuji za pozitivní životní podnět.

EditaJana


Dobré ráno,

jen Vám chci napsat jak neskutečně se poslední dny Vaše afirmace “trefují” do toho co se mi honí hlavou nebo to, co se mi honí hlavou se trefuje do afirmací?? Zapisuji si sny a tak se každé ráno, než vztanu z postele, rozvzpomínám co se mi zdálo. V té době si i člověk dost výrazně uvědomuje různé skutečnosti, momenty “aha”. A poslední dny je to naprosto neskutečně spojeno s Vašimi afirmacemi.

Dojdu k tomu, že mám být opravdu za co vděčná a je tu afirmace na vděčnost, řeknu si, že srdce je srdce a ukáže směr, ale mozek je neméně důležitý a je třeba uzavřít příměří a určit role, a je tu afirmace – mozek je dar. Myslím na své srdce, jak je obklopeno září a čtu si, že ono září a dnes se probudím a říkám si, že jsem hrozně šťastná, když někomu něco dám a on má radost, třeba včera, ale že musím trošku zapracovat na tom i přijímat co dostávám a necítit se “nepatřičně” a co se nedočtu ?? Musela jsem Vám to napsat, protože to už nebude náhoda ?a mám z toho opravdu radost ???. Velmi Vám děkuji a přeji krásný den.

 Jana

 Blanka Zvárová


Vážený pane Lexo,

moc děkuji za seminář,který byl pro mne rozhodně přínosem,našla jsem odpovědí na otázky,naučila se novým věcem např.kvantování, objednala si nové knihy…..protože jste mne nadchl a chci vědět mnohem víc. Ve vašem semináři jsem našla to co hledám troufnu si říci, že několik let .Myslím si, že vše přichází tak jak má a mně jste přišel do cesty určitě v ten správný čas
DĚKUJI VÁM S ÚCTOU

Blanka Zvárová Žacléř

 Marcela


Úžasné dva dny!

Úžasní lidé! Je mi velkou ctí, že jsem Vás všechny mohla poznat a moc děkuji, že jsem měla tuto příležitost. Velmi mě to ovlivnilo a žážitky jsou velmi silné. Na některé věci nemám stále slov. Děkuji Vám všem, moc jste mi pomohli v mém životě. Jsem vděčná, že pan Jirka a pani Vladěnka, jsou takoví, jací jsou a díky nim a Vám všem mohu lépe poznávat sama sebe. Něco jsem už zkoušela sama na sobě a opravdu to funguje. Jsem velmi nadšená!! Snad mé ego to zvládne 🙂 Přeji Vám všem, at se Vám daří, jak si přejete a třeba zase někdy naviděnou, v tomto nebo jiném životě 🙂

MarcelaAleš


“Nazdar, Jiří,

jsem opravdu rád, že jsem se řízením osudu dostal k Vám na daný seminář. Normálně je u mne prvním stupněm pochvaly to, že neremcám a nekritizuji… Už dříve jsem se na Vaše stránky jednou dostal, ale nějak mne neoslovily a zapadlo to. Teprve nedávno mi při surfování v linku vyskočilo okénko s Vaší osobou a – a docvaklo to(konečně)!

Zde však tvrdím, že je to velmi přínosné a účast umožní “hledajícím” zkrátit čas při vlastním tápání – to už máte za sebou Vy! Proto jsem doporučení, jak jsem slíbil, odeslal. Ale jak oba víme, že i když je oseto, tak ne všechno zrno vzklíčí a je sklizeno. Každopádně svou morální povinnost jsem splnil, data potřebným jsem předal dál…”

Taky se přidám, protože tak pohodovou atmosféru, jsem na semináři ještě nezažil. Určitě to tak mělo být, abychom se takto sešli a společně se naučili užasné věci a posunuli se dál 🙂 Děkuji vám všem, protože jsem se tam cítil opravdu skvěle a děkuji Jirkovi a Vlaďce za jejich péči 🙂

Aleš

 Zdeňka


Dobrý den pane Jiří,

děkuji za milý dopis a všechno co jsem mohla na semináři prožít. Děkuji za milé lidi, kteří se v Brně na semináři sešli. Jsem za vše nesmírně vděčná. Lidé z mého okolí se vyptávají a já jim ráda odpovídám, protože toto téma je jim také blízké a vřele doporučuji, každému, kdo se na to ptá. Zkouším praktikovat, co jsem se naučila a je to prostě úžasné. Každý den jsou situace, kde toto ráda využívám. A ono to funguje. Sleduji a bavím se a těším se.

ZdeňkaIvana


Milá Vladěnko, milý Jirko,

 

byli jste rychlejší…I já vám mnohokrát děkuji za nádherný víkend, čerpám z jeho atmosféry, z vašich krásných a hlavně srozumitelných návodů na smysl a prožití tohoto života ( a pak i těch dalších, samozřejmě:-)). Každý den se snažím dostávat do stavu bezpodmínečné lásky,” pracuji” se záměry i čtením z kvantového pole… Nejsem možná ještě tak vědomá bytost jako byli všichni ostatní, nicméně nic nevzdávám a zkouším. Vždyť jde o hru , jak říkáte, a jen mě trochu mrzí, že jsem ho tak nezačala brát již před třiceti lety…Júú, to by se mi žilo:-)

IvanaEva


Vážený pane Jiří,

děkuji za úžasné desítky minut v meditaci a těším se na seminář v sobotu ! Vnímám,že lidé v dnešní době ztratili cestu sami v sobě a k sobě vlivem povrchnosti okolního světa nadbytku, ztrátou hodnot. Děkuji za to, že jsou lidé jako vy, kteří nabízejí nemanipulativni cestu návratu k sobě a propojenosti s vesmírem. Nejsem na Facebooku, tak alespoň touto cestou ?

Eva

 Jana a Vladimír Z.


Milí a vzácní přátelé, Vlaďko a Jirko!

Letos již potřetí jsme mohli prožít chvíle klidu, veselí, naplnění a poučení s Vámi v jednom poli a bylo nám s Vámi v houfu krásně. Pod Vaším vedením je to vždy obohacující, tvořivé setkání plné “ťingů” (semenných podnětů) do dalších časů… Nakukujeme občas v touze za poznáním i jinam, ale Vaše kombinace staročeské rozšafnosti a “vyhodňarské” přímé moudrosti (poprvé jsme zažili Vlaďku “v akci”)  je jedinečná a dokáže právě v malé skupině rezonovat a i když slyšíme občas totéž, vždy je to nábojem jiné… Těšíme se na setkání v Náchodě.

Abychom byli poctiví a ne pochlebovační přátelé, dodáme i několik připomínek, které ale nijak nesnižují shora řečené: *) chyběly nám jmenovky a úvodní výzva šéfa k odložení koltů, titulů a věku – tedy tykání s křestními jmény. Skokem se utvoří dělnější atmosféra. *) Trochu lépe hlídat čas – povoluje to pak “těm ukecannějším” nadbytečný prostor. Zdravíme Vás s přáním všeho dobrého do Vaší nelehké a únavné služby lidstvu. Vyřiďte naše poděkování i Andrei, která anonymně a pečlivě ovládá organizování těch ruchů…  Ze srdce z Brna

Jana a VladimírJitka


Milí přátelé,

váš seminář na mne má silný dopad a já jen děkuji do všech stran za to, že jsem na něj byla přivedena.Posledních pár let jsem vedena různými symboly a to mne nutilo být co nejvíce bdělá. Moje myšlenky se stále rychleji realizovaly a já jen žasla, jak to funguje. Po semináři dostalo vše nečekané obrátky. Jeden příklad za všechny. Couvám s autem do silnice. Nikde nic nejede. Myšlenka v setině vteřiny…aby mi to nechcíplo a nejelo auto…ještě myšlenka nedozněla a auto nejen zhaslo, ale za mnou  i tři auta, která troubí.Setkávám se s přáteli, kteří jsou na stejné vlně a najednou i oni zrychlují své tempo. Potkávám nové a slyším, jak jsem jedinečný a nádherně pozitivní člověk. Ve stejné chvíli říkáme stejné myšlenky, píšeme ve stejný čas, smějeme se a víme čemu, stačí telepatie.

Druhý  je odrazem mým a mé pozvednutí i pozvedání druhého.V noci jen pár hodin spánku a pak tok informací, vzpomínek, ukazatelů, symbolů, které se hned skládají  a vypráví můj příběh. Nacítění do dětství, kdy jsem se ocitla v hladině alfa. Při malování do písku, při psaní říkanek a při mluvení do zrcadla. Tok slov byl nekonečný a jen zálibně koukala na tu Jitku, která je bez zrcadla velmi tichá, plachá, neprůbojná, s nulovým sebevědomím.

Teď píši, maluji a ze všech stran slyším…bez sociálních sítí, nemáš šanci. Ale já s tím vůbec nerezonuji. Cosi ve mně říká, že mám jít opačnou cestou. Nebudou promlouvat mé knihy a obrazy, abych byla poznána já, ale já (skrze mne :-)) budu promlouvat, aby skrze mne byly poznány mé knihy a obrazy.Měla jsem blíže k východní filozofii než k západní, ale meditace v sedě mne odrazovaly. Má meditace je psaní, malování, příroda.

Toužila jsem po životě v radosti, v přítomném okamžiku, ale vnímat své tělo jen jako chrám duše, neztotožňovat se, být jen svým středem a zářit bez prožitku tvoření, se mnou také nesouznělo.Teď konečně, díky vašemu semináři, se mohu radovat ze života, být samotným životem a ještě si jej vědomě tvořit.Seznámila jsem se s tolika technikami, na všechny se naciťovala, ale nesouzněla. Všechno bylo jen částečné, zdlouhavé, někdy už přežité.

Tato technika je svěží, velmi rychlá, téměř bezbolestná a ještě trvalá. Začínám ji šířit a vidím, jak se ti, kteří jsou připraveni chytají tohoto záchranného stébla. Zcela spontánně, bez nátlaku a přesvědčování, či vysvětlování.Vždyť každý z nás má tu zkušenost, že cosi vyřkl a ono se to splnilo. Není třeba důkazů, ani obhajoby.Velmi ráda bych jela….tedy jinak…záměr je vyslán a tak se setkáme na regeneraci…jen ještě neumím rozeznat, zda to tak má být…ale bude tak, jak býti má:-)S úctou a přáním krásných dnů vám všem    

Jitka

 Vladimír Z.


Vážený a milý Jiří,

žádná část oslovení není formální, všechna rezonují se srdcem. Bylo mi dopřáno – a setkal jsem se s Tebou na březnovém semináři v Brně. Jsem už starý, zkušený bojovník, i kantor, ale upřímně jsem musel obdivovat Tvoji koncepci přednášek vedoucích velmi jasně od obecného k zvláštnímu, formu sdělování oživovanou hojnými vstupy do praxe, výbornou češtinu okořeňovanou lidovkami… Zvláště pak poctivost a upřímnost sdělování. To vše kromě nových poznání, ke kterým jsi nás vedl a dovedl. To vše sdílíme s manželkou Janou, která se účastnila se mnou… Ta skripta jsou velmi dobrá. Samozřejmě, člověk dohánějící vibrace Země je přeletí očima a zastaví se pozorněji až u toho, co jej zvláště osloví, co si myslí, že potřebuje fčíl… No a včera jsem se od začátku znovu ponořil i do toho, co jsem jen „přeletěl očima“ a opět jsem upřímně žasl nad sumou detailů, koncepcí, stylem sdělení, jasnými formulacemi podstaty – je to velmi záslužné dílko. Přijmi opakovaně náš vděk a i obyčejný světský obdiv. Oráš dobrou brázdu… Srdečně i za Janu

VladimírAlena


Dobrý den přátelé kvantové cesty,

chci se s vámi podělit o nějaké zkušenosti, které jsem nabyla po semináři s panem Lexou 28.1.2017 v Brně.Hned po semináři jsem zjistila, jak je důležité vložit do mysli správný záměr. Zavolala jsem manželovi, aby pro mě přijel autem, že na něj počkám v Brně-Řečkovicích. Pomyslela jsem si, aby se nenaboural. Co myslíte, že se stalo? Dostal smyk a skončil v poli. Naštěstí to odneslo pouze auto.

Poučení: Od té chvíle si dávám  velký pozor, jaké produkuji myšlenky. Už si budu pamatovat, že negativní myšlenky mohou být také ihned vyslyšeny.Vyzkoušela jsem působení kvantové vlny, když mě bolela záda nebo hlava. Pomohlo to během chvilky.

Posílala jsem kvantovou vlnu mojí kamarádce, když měla necitlivé nohy a nemohla chodit. Daří se jí, začíná pomalu chodit. Můj další záměr byl, abych zhubla. Skutečně to působí. Zhubla jsem za tři týdny 4 kg.Zažívám velký pocit svobody a jsem šťastná za toto poznání.Srdečně děkuji panu Lexovi za jeho přínos lidem.

Alena

 Jana M.


Ahojte.

Ja som bola na seminári u Jirku v septembri 2015 a bolo super a veselo,veľa nových,alebo otvorených informácií a kedže som absolvovala už nie jeden,viem cítiť,kde som na správnom mieste,takže vrelo Vám ho,tým,ktorí ste ešte neboli odporúčam,následne mi pomáhal aj cez skype a dostala som od neho aj zľavu Je to človek,ktorého mám pocit podporiť,možno aj takto.Ja ale teraz napíšem môj náhľad.Prídete na seminár plní toho,o čom bude,čo Vám to dá,seminár je super,vrátite sa domov,do svojej reality,v ktorej ste žili a čo nastane.Pár dní ste z tej energie plní nadšenia,lenže len málokto si tie vibrácie vie udržať aj nadalej.Viete prečo ?

Pretože ak ste plní blokov,strachov,programov,tak nieje možné ísť s vibráciami hore.Ja som bola tiež z tých,ktorí znova akoby spadli do tej 3D,i ked som odišla z práce,kde som nebola spokojná a začala robiť vence a dekorácie,nevedela som ich predať a šeky nečakali a znova som  zišla s energiami dolu a znova sa vrátila do práce,ktorá ma absolútne nenaplňala a tak som hladala dalej,našla som pani v čechách,Ivett Ivankiva a ona mi to vysvetlila dokonale,tiež Vám ju odporúčam,ale hlavne mi pomohla sa zbaviť energetických implantátov atd.

Ja som pochopila,že potom mi vibrácie začali stúpať,je to samozrejme o tom,aby sme si čistili v sebe strachy,bloky,presvedčenia a programy,tie staré a negatívne  menili  na nové a pozitívne.A teraz dobrá správa -Začala som sa venovať tomu,čo ma naozaj naplňa,baví a z čoho mám velkú radosť,nazvala som to Energie z hviezd,alebo inak povedané,Prebúdzanie spiacich.Nech Vám táto moja skúsenosť pomôže.


Jana M.

 Jiřina Kučeríková


Milý pane Lexo,

velice živé pozitivní dojmy ze semináře ENERGIE PENĚZ ze 14.1.2017 mě doprovází ještě teď a po zážitku, který jsem měla o týden později, kdy jsem využila velice pozitivní působení kvantovou vlnou na situaci kerou jsem si chtěla užít ve společnosti mých milých přátel v lásce, pohodě a radosti jsou dojmy ještě větší. Po vašem semináři jsem si uvědomila, jak se mi plní má přání, která si přeji i ve prospěch druhých už pár roků nazpět. Toto přání, které popíšu dále, se mi splnilo po vašem plnohodnotném semináři ENERGII PENĚZ..Dal jste do toho opravdu všechno a bylo to cítit ve všem. A věřím,že díky tomu se mi také splnilo i mé očekávání, které jsem si slibovala od semináře což nebývá pravidlem..

Týden po semináři jsem byla na zmiňované oslavě mých dobrých přátel, kteří jsou naladěni stejně jako já a tak si společně sdílíme různé zážitky a prožitky i z jiných seminářů. Já jsem to zkusila rovnou tou praktickou částí a poslala kvantovou vlnu na situaci při oslavě..Šlo mi o to abychom společně prožívali pohodu, radost a lásku. Moc se mi na používání kvantové vlny líbí práce se srdcem a tak jsem dala do toho to nejlepší,co jsem mohla a procítila srdcem situaci jak nejlépe si přala.

A splnilo se mi víc než jsem očekávala .V té společnosti jsem postupně začala cítit jak se mi začíná radovat srdce a k tomu se přidával srdečný smích. Po celé hrudi se rozléval pocit nejenom absolutního štěstí, ale i jakási blaženost a obrovské naplnění a touha všem sdělit jak je mám ráda. To jsem se ale musela ovládat, protože by si o mě asi mysleli že jsem se zbláznila,nikdy jsem totiž takové věci dávat najevo přímo neuměla. Do toho se přidalo vědění s takovou samozřejmostí a vše mi najednou bylo tak jasné a zřetelné, že nacokoliv jsem se podívala, ve všem byl BŮH. Úplně ve všem.Já to žila a cítila zároveň. Najednou zmizel strach a obavy z čehokoliv..Byl to tak silný a nepopsatelně nádherný pocit.. Ta propojenost se vším,.

Druhý den už intenzita prožitku slábla a já si do poslední chvíle snažila prožívat i tu zbylou trošičku té nádhery. Něco mi ale přece jen trochu zůstalo.. Určitý nadhled, větší klid a radost zároveň, více naplněné srdce a touha ještě víc pracovat na sobě abych zase dosáhla té krásy ke které směřujeme všichni. Přeju si ať jsou všichni lidi na světě šťastny a to už nějaký čas a po tomto zážitku to cítím  ještě silněji.. Určitě navštívím další seminář, který pořádáte protože chci rozvinout jak znalosti, tak dovednosti. Ikdyž jsem už vyzkoušela působení na bolesti a funguje vše spolehlivě.
Jsem moc vděčna za Vás pane Lexo a za to, co děláte pro lidi, že to neumím ani vyjádřit. Posílám srdečné pozdravy i Vašemu půvabnému doprovodu milé partnerky i asistentky. Těším se na další srdečné setkání

Jiřina Kučeríková

 Jana Kučerová


Milý pane Lexo,

protože vím, že zpětná vazba je pro člověka velmi důležitá, ať dělá vlasně cokoliv a v případě práce s lidmi to platí dvojnásob, tak píši po sobotním (14.1. Praha) semináři svou reakci.Viděla jsem Vás poprvé přednášet v Tyršově domě koncem roku 2016  v rámci Minervy. Umíte nejen okamžitě zaujmout,ale máte  charisma “normálního” člověka, který ví o čem mluví. V tomto “oboru” působí mnoho lidí,kteří svou práci nebo poslání dělají různě – dobře, špatně, složitě, nicneříkajícně…u Vás mi zaujalo to, že jste si vším prošel a  zažil na vlastní kůži a nehrajete si na žádného vizionáře a člověka, jehož pravda je ta jediná správná. Zaujal jste mi svou lidskostí a mohu-li to tak napsat i “obyčejností” člověka, který nikomu nic nevnucuje, jen doporučuje, sděluje a konkrétně pomáhá, proto jsem si vyhledala Váš seminář a hned v lednu přijela.

Měla jsem sice cestou takovou menší kolizi (proto jsem přijela pozdě), kdy jsme s dcerou skončily po smyku ve škarpě a já jsem tak trošku přemýšlela, jak už to tak u některých lidí bývá, jestli to není zkouška, zda chci opravdu do Prahy odjet.Ale dlouho jsem nad tím nepřemýšlela, utíkala na autobus a sice se zpožděním,ale přesto dorazila.Seminář mi vůbec nezklamal a chtěla bych Vám napsat pár postřehů, které se mi nezdají být zas tak zbytečné, byť jsou to možná pro někoho maličkosti”- máte při své přednášce skripta, podle Vašich slov, aby jste řekl vše  – moc oceňuji, člověk má pocit Vaší opravdové profesionality a respektu k nám.

Nestydíte se za papír!- vizitky s křestními jmény – obrovsky osobní a usnadňující komunikaci (proto to děláte, ale já jsem se s tím setkala poprvé)- doporučení literatury a filmů – úžasné- mluvíte věcně, prakticky, jasně, jednoduše, ale účelově, používáte příklady ,důležité věci několikrát během dne v různých modifikacích opakujete- dokážete vytvořt velmi příjemnou atmosféru- mám z Vás pocit, že se chcete podělit s tím co umíte a naučit nás to používat v praxi – žádné –  to umím jen já nebo na to si každý musí přijít sám- mluvíte o věcech, které vlasně člověk dělá (přání, sny), jen to člověka třeba nenapadne si to napsat,aby viděl……- podněcujete zvídavost  v lidech a máte smysl pro humor – z mého pohledu –  úžasný- a poslední věc.

Pokud Vás člověk osloví, nádherně se usmějete a člověk zákonitě přestane mít trému a má naopak krásný pocit, že ho opravdu zajímáte.Pro mně jste člověk, který má nádherné “člověčí” kvality a moc si přeju, aby se mi povedlo s Vaší pomocí srovnat si trochu svůj život, neboť jsem tak trochu ten tip toho velkého dávače bez ohledu na své radosti a přání.Možná proto jsem byla naprosto unešena knížkou Deset přání – Katy Yaksha,ke které jsem se dostala tak, že jsem 22.prosince vletěla do knihovny odevzdat knížky se slovy, že nejlepší krám je knihovna, protože po mně nikdo nechce žádné peníze, je tu teplo, klid a všichni se usmív ají…naházela jsem si do náruče z novinek asi 5 knih a běžela do auta, kde už na mě čekala lehce nervózní dcera, která řídí a nečte, na rozdíl ode mně, která neřídí a čte.No, všechno co k Vám má přijít se k Vám dostane v tu správnou chvíli.Ještě jednou děkuji za skvělý seminář  a těším se na další setkání. Poděkování patří i Vaší milé asistence, která se o nás tak hezky starala.

S úctou Jana Kučerová

 Pavel 


Dobrý den,
seminář Energie peněz a jejich vědomý příliv do našeho života
byl skvělý a daleko předčil má očekávání. Měl jste to skvěle připravené s opravdu hodnotnými informacemi, díky kterým jsem si uvědomil spoustu jiných témat než peníze, což předpokládám je účel 🙂 Mé srdce se vrátilo na to pravé místo a hned druhý den, jsem se setkal s paní Romčou kvůli nové práci, přičemž jsme oba zjistili, že jsme pro sebe vyřešením problému a splněným přáním ve vícero oblastech. U toho jsem si uvědomil svůj životní směr, který jsem nechtěl vidět kvůli tomu, že jsem se hnal jen za penězi, které stejně nepřicházeli.Mockrát děkuji a ze srdce Vám přeji hodně štěstí, zdraví a láskyPS: Tu dvoustovku si zarámuju, aby se mi vše stále připomínalo¨

Pavel Samih Ali, Izrael 


Nejpve jsem moc nevěřil, že mi kvantová terapie Jiřího Lexy pomůže. Ale, co když ano, říkal jsem si…Diky panu Lexovi byl stres během jedné terapie odbourán a okamžitě po terapii jsem se cítil mnohem lépe. Prostě můj svět se změnil. Doporučuji kazdemu!!!

Samih Ali, Izrael 

 MUDr. Petra Hanzlíková


I já bych tímto chtěla poděkovat Jirkovi za záchranu našeho kocoura. Osud tomu chtěl, když náš kocour přišel s prokousnutým krkem od jiného kocoura a měl přitom celé pohmožděné tělo. Zrovinka ten den se u nás Jirka zastavil a díky jeho trpělé péči se náš kocour, již po několika Jirkových přiloženích rukou, začal zlepšovat. Asi po 3 hodinách od příhody byl pak kocour úplně v pohodě, rána nebyla na kůži ani druhý den vidět. Kdybych to na vlastní oči nezažila, tak bych tomu, jako lékařka mediciny, nikdy nevěřila. Přátelé je to fakt neuvěřitelný zázrak.