Projekt VTVR 2019

Vědomá tvorba vlastní reality 2019

Připravil jsem pro vás projekt, který vám postupně pomůže vytvořit návyk. Z návyku za určitou dobu vznikne vzorec, který budete denně užívat a ten se postupně transformuje v program, který si sami vytvoříte. Vytvoříte si jej přesně podle svých potřeb, vizí, snů a přání. K tomu vám dopomůže každodenní afirmační technika, s kterou budeme spolu pracovat. Ačkoliv vše zajišťuji technicky, hlavní úloha připadne vám, neboť budete každodenně pracovat se zaslanými afirmacemi, bonmoty a slogany.

Vše spočívá v zasílání každodenních afirmací do vašeho e-mailu. Celý projekt je nastaven tak, aby příjemce e-mailů postupně přijal návyky, které mu pomohou pracovat s nastavením vlastní reality. Jde o jakýsi kurz vědomého bytí a transformace mysli v dálkovém provedení. Samozřejmě, že to nenahrazuje již probíhající semináře. Může vám to však v případě, že se rozhodnete pro absolvování projektu, hodně pomoci v docílení požadovaných změn ve vašem životě. Čas od času bude pro účastníky projektu uspořádaný webinář nebo spíše jakési doplnění informací formou živého vysílání. Toto vysílání bude určeno pouze pro účastníky tohoto konkrétního projektu a nebude pravidelné.

V tuto chvíli nemusíte dělat nic zvláštního, jen zaslat e-mail na kvantovacesta@nullseznam.cz se zprávou, že máte zájem o zařazení do projektu nebo vyplnit níže umístěný přihlašovací formulář. Od zítřka vám mohou každé ráno chodit e-maily s afirmací na ten konkrétní den a po několika dnech vám bude zaslán e-mail s platebními údaji. Jestliže se nerozhodnete v projektu setrvat, bude vám pouze přerušeno zasílání afirmací a samozřejmě nemusíte žádnou platbu zasílat. Jde o takovou malou ochutnávku.

Ceník:

  • 1 měsíc      –   200 Kč  /    8 Eur
  • 3 měsíce    –   580 Kč  /  23 Eur
  • 6 měsíců    – 1100 Kč  /  44 Eur
  • 12 měsíců  – 2150 Kč  /  86 Eur

 

Zde se můžete přihlásit do projektu VTVR 2019

Projekt VTVR 2019