Projekt VTVR

Projekt – Vědomá tvorba vlastní reality

Připravil jsem pro vás projekt, který vám postupně pomůže vytvořit návyk. Z návyku za určitou dobu vznikne vzorec, který budete denně užívat a ten se postupně transformuje v program, který si sami vytvoříte. Vytvoříte si jej přesně podle svých potřeb, vizí, snů a přání. K tomu vám dopomůže každodenní afirmační technika, s kterou budeme spolu pracovat. Ačkoliv vše zajišťuji technicky, hlavní úloha připadne vám, neboť budete každodenně pracovat se zaslanými afirmacemi, bonmoty a slogany.

Získejte roční účast v projektu Vědomá tvorba vlastní reality ZDARMA

Jestliže si v tuto chvíli doživotně zakoupíte Kvantové orgánové meditace a Kvantovou orgánovou meditační hudbu za zvýhodněnou cenu, pak získáváte zdarma roční účast v projektu Vědomá tvorba vlastní reality a navíc dostanete zcela zdarma více jak 30 hodin Bonusové regenerační a relaxační hudby.

V čem projekt spočívá?

Vše spočívá v zasílání každodenních afirmací do vašeho e-mailu. Celý projekt je nastaven tak, aby příjemce e-mailů postupně přijal návyky, které mu pomohou pracovat s nastavením vlastní reality. Jde o jakýsi kurz vědomého bytí a transformace mysli v dálkovém provedení. Samozřejmě, že to nenahrazuje již probíhající semináře. Může vám to však v případě, že se rozhodnete pro absolvování projektu, hodně pomoci v docílení požadovaných změn ve vašem životě. Čas od času bude pro účastníky projektu uspořádaný webinář nebo spíše jakési doplnění informací formou živého vysílání. Toto vysílání bude určeno pouze pro účastníky tohoto konkrétního projektu a nebude pravidelné.

Jak jsou afirmace a průvodní texty připravovány?

Afirmace stahuji z kvantového pole na konkrétní datum a přesnou skupinu lidí, která se v té době bude v projektu nacházet. Používám techniku čtení z kvantového pole, která mi umožňuje stahovat afirmace a vkládat záměry v prostoru bez času, čímž docílím, že v konkrétní dny bude afirmace právě pro ty konkrétní účastníky. Je tedy počítáno s těmi, co například ukončí dříve projekt nebo naopak vstoupí později, po přípravě textů. Jde o jednoduchou techniku, o které se více dozvíte v mém e-booku Jak se dožít smrti a mít hojnost ve všech ohledech.

Jak se přihlásit do projektu?

V tuto chvíli nemusíte dělat nic zvláštního, jen zaslat e-mail na kvantovacesta@seznam.cz se zprávou, že máte zájem o zařazení do projektu nebo vyplnit níže umístěný přihlašovací formulář. Od zítřka vám mohou každé ráno chodit e-maily s afirmací na ten konkrétní den a po několika dnech vám bude zaslán e-mail s platebními údaji a záleží pouze na vás, zda se rozhodnete pro pravidelnou práci se svými myšlenkami, emocemi a pro vědomou tvorbu návyků.

Ceník:

  • 2 měsíce    –   400 Kč  /  16 Eur
  • 4 měsíce    –   780 Kč  /  31 Eur
  • 6 měsíců    – 1150 Kč  /  44 Eur
  • 12 měsíců  – 2150 Kč  /  86 Eur

 

Zde se můžete přihlásit do projektu VTVR


REFERENCE:

Dobré ráno, jen Vám chci napsat jak neskutečně se poslední dny Vaše afirmace “trefují” do toho co se mi honí hlavou nebo to, co se mi honí hlavou se trefuje do afirmací?? Zapisuji si sny a tak se každé ráno, než vztanu z postele, rozvzpomínám co se mi zdálo. V té době si i člověk dost výrazně uvědomuje různé skutečnosti, momenty “aha”. A poslední dny je to naprosto neskutečně spojeno s Vašimi afirmacemi. Dojdu k tomu, že mám být opravdu za co vděčná a je tu afirmace na vděčnost, řeknu si, že srdce je srdce a ukáže směr, ale mozek je neméně důležitý a je třeba uzavřít příměří a určit role, a je tu afirmace – mozek je dar. Myslím na své srdce, jak je obklopeno září a čtu si, že ono září a dnes se probudím a říkám si, že jsem hrozně šťastná, když někomu něco dám a on má radost, třeba včera, ale že musím trošku zapracovat na tom i přijímat co dostávám a necítit se “nepatřičně” a co se nedočtu ?? Musela jsem Vám to napsat, protože to už nebude náhoda ?a mám z toho opravdu radost . Velmi Vám děkuji a přeji krásný den, Jana

134 Shares