Kontakty

Vědomá tvorba vlastní reality


image
image

Projekt – Vědomá tvorba vlastní reality

Připravil jsem pro vás projekt, který vám postupně pomůže vytvořit návyk. Z návyku za určitou dobu vznikne vzorec, který budete denně užívat a ten se postupně transformuje v program, který si sami vytvoříte. Vytvoříte si jej přesně podle svých potřeb, vizí, snů a přání. K tomu vám dopomůže každodenní afirmační technika, s kterou budeme spolu pracovat. Ačkoliv vše zajišťuji technicky, hlavní úloha připadne vám, neboť budete každodenně pracovat se zaslanými afirmacemi, bonmoty a slogany.

V čem projekt spočívá?

Vše spočívá v zasílání každodenních afirmací do vašeho e-mailu. Celý projekt je nastaven tak, aby příjemce e-mailů postupně přijal návyky, které mu pomohou pracovat s nastavením vlastní reality. Jde o jakýsi kurz vědomého bytí a transformace mysli v dálkovém provedení. Samozřejmě, že to nenahrazuje již probíhající semináře. Může vám to však v případě, že se rozhodnete pro absolvování projektu, hodně pomoci v docílení požadovaných změn ve vašem životě. Čas od času bude pro účastníky projektu uspořádaný webinář nebo spíše jakési doplnění informací formou živého vysílání. Toto vysílání bude určeno pouze pro účastníky tohoto konkrétního projektu a nebude pravidelné.

Jak jsou afirmace a průvodní texty připravovány?

Afirmace stahuji z kvantového pole na konkrétní datum a přesnou skupinu lidí, která se v té době bude v projektu nacházet. Používám techniku čtení z kvantového pole, která mi umožňuje stahovat afirmace a vkládat záměry v prostoru bez času, čímž docílím, že v konkrétní dny bude afirmace právě pro ty konkrétní účastníky. Je tedy počítáno s těmi, co například ukončí dříve projekt nebo naopak vstoupí později, po přípravě textů. Jde o jednoduchou techniku, o které se více dozvíte v mém e-booku Jak se dožít smrti a mít hojnost ve všech ohledech.

Jak se přihlásit do projektu?

V tuto chvíli nemusíte dělat nic zvláštního, jen zaslat e-mail na kvantovacesta@seznam.cz se zprávou, že máte zájem o zařazení do projektu nebo vyplnit níže umístěný přihlašovací formulář. Od zítřka vám mohou každé ráno chodit e-maily s afirmací na ten konkrétní den.