Ohlasy – jak jste spokojeni s Kvantovou cestou?

Pomohla vám terapie či konzultace? Byli jste spokojeni se seminářem a doporučili byste nás svým přátelům? Moc se těšíme na vaše ohlasy. Snažíme se pro vás vytvářet možnosti, abyste měli určitou oporu na své cestě. Ačkoliv je to samozřejmě vždy o vás, snažíme se vám předávat informace, inspiraci a podněty k vašemu růstu.

Těšíme se na vaše ohlasy

Budeme proto moc rádi, když nám napíšete své ohlasy do formuláře, neboť i nám udělá radost každá zpětná vazba, z které můžeme čerpat. Přejeme vám jen to nejlepší a mnoho úspěchu na vaší cestě.

  Milý pane Jiří,

  Vaše láska a oddanost se promítá do celé Vaší tvorby. A tak tomu bylo i dnes. Díky Vám, Vladěnce i celé výborné skupině pohodových žen a mužů, jsem prožila nádherné chvíle. Nesmírně obohacující webinář «Čtení s kvantového pole«, kterým jste nás pane Jirko vedl, mi dal návod jak se dál rozvíjet, jak si vy lepšit a zpříjemnít život a najít odpovědi na rozličné otázky. Mé počáteční obavy z toho, jestli vůbec něco «zachytím«, se brzy rozplynuly… Každý z nás měl ve webináři své místo. Citlivě, s respektem a s porozuměním, jste nás provázel na cestě za poznáním. Teď je na nás, jak s tím naložíme. Vím, že to chce praxi a těším se, jak nové vědomosti budu dál používat, procvičovat, abych se zdokonalovala. Ukázal jste nám důležitost víry v sebe a že všechno jde, když si to dovolíme. Závěrečná meditace byla silným prožitkem, kde se mi emoce zvedaly jako vlny v bouři a po které jsem cítila klid, smíření a zároveň příliv energie. Na tyto okamžiky s vámi se všemi nikdy nezapomenu a věřím, že se třeba zase někdy spolu potkáme.

  23.5.2021 Michaela / Montréal

  Zdravím moc Jiřího a Vladěnku,

  dodatečně bych ráda poděkovala za dvě skvělé neděle, které jsem s Vámi strávila na dvou on-line seminářích “Čtení z kvantového pole” a seminář “Skrytá zranění”. Oba semináře mne velmi obohatily novými informacemi, přišla spousta AHA momentů a já se od té doby cítím mnohem lépe, řekla bych “jako v ráji”,nechávám vše plynout a výsledky se každým dnem dostavují. Neměla jsem žádné očekávání, tudíž jsem sama překvapená silou myšlenek, které mne teď provází…snažím se i ráno dle návodu Jiřího praktikovat afirmace a má to také svou sílu a účinek. Děkuji ,že jste, děkuji, že dáváte lidem naději, že život lze žít s lehkostí. Jsem moc ráda,že jsem na Vašich seminářích mohla být, úžasná parta lidí a za Vás a Vaše učení velmi od srdce děkuji.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Zorka Kabaštová/Krnov

  1.7.2020

  Děkuji za úžasný seminář čtení z kvantového pole.

  Neuvěřitelně mi to změnilo dimenzi vnímání světa a tok informací. Když jsem se dneska přistihla že si vážně povídám s cibulí, tak už jsem měla trochu strach jestli nejsem případ pro Chocholouška. Vše co jsem dosud vnímala podvědomě se razantně zesílilo a lépe se mi daří odlišit informace kde mi do toho kecá ego. Popsat pocity když žijete v napojení ke temer nemožné. To musí člověk zažít. Seminář byl velká inspirace a velmi mě obohatil. Děkuji.
  Alena
  6.6.2020

  Zdravím Vás pane Lexa,

  ještě jednou veliké díky za sobotní seminář kvantového čtení byl velkým přínosem a přicházelo dost aha momentu. Kvantové čtení se snažím trénovat a dnešní afirmace jen dokazuje sílu propojení, protože hned ráno přišla myšlenka na tančení v dešti a pohyb v přírodě …Pozitivnímu myšlení, práci s myšlenkou, přitahování si věcí se defakto věnuji od doby kdy jsem skončil ve svém prvním zaměstnání v roce 2009 a začal se věnovat tomu co mě baví, přináší radost do života a postupně přichází informace další a další včetně toho že jsem si “přitáhl” do života i vás (nebo vy mě 🙂 to je jedno..) jsem za to moc vděčný. Změnami energii to poslední dobou dostává větší grády a je to pecka 🙂 díky Vám jsem se v mnoha věcech utvrdil, že jdu správnou cestou, začal být důsledný a řádně filtrovat čím si mozek zaměstnat a čím ne.. Jste jedním s vyvolených a patří Vám za to veliké DÍKY ať se Vám daří.
  Petr
  31.5.2020

  Vážený pane Jiří,

  jsem účastnicí nedělního semináře v Brně a ačkoli jsem žádná očekávání ze semináře neměla a spíš jsem měla tendenci zachovat si i určitý odstup (ne však uzavření se), odcházela jsem opravdu velmi příjemně překvapena, jak jednoduchá práce s kvantovou vlnou je. A že již nyní, po pár dnech cítím první příznaky změny, nebo minimálně uvolnění v určitých oblastech, to mohu potvrdit. Minimálně pocitově.
  Je moc fajn, že se této “práci” věnujete a že to děláte jak to děláte – s respektem, s úctou a pokorou k člověku a životu.
  Držím palce a určitě zase do Brna brzy přijeďte. Minimálně jednoho zájemce už máte. 😀
  Mějte se spolu s Vaší partnerkou moc hezky a na dálku zůstávám s Vámi.
  Kateřina

  Dobré ráno,

  jen Vám chci napsat jak neskutečně se poslední dny Vaše afirmace “trefují” do toho co se mi honí hlavou nebo to, co se mi honí hlavou se trefuje do afirmací?? Zapisuji si sny a tak se každé ráno, než vztanu z postele, rozvzpomínám co se mi zdálo. V té době si i člověk dost výrazně uvědomuje různé skutečnosti, momenty “aha”. A poslední dny je to naprosto neskutečně spojeno s Vašimi afirmacemi.

  Dojdu k tomu, že mám být opravdu za co vděčná a je tu afirmace na vděčnost, řeknu si, že srdce je srdce a ukáže směr, ale mozek je neméně důležitý a je třeba uzavřít příměří a určit role, a je tu afirmace – mozek je dar. Myslím na své srdce, jak je obklopeno září a čtu si, že ono září a dnes se probudím a říkám si, že jsem hrozně šťastná, když někomu něco dám a on má radost, třeba včera, ale že musím trošku zapracovat na tom i přijímat co dostávám a necítit se “nepatřičně” a co se nedočtu ?? Musela jsem Vám to napsat, protože to už nebude náhoda ?a mám z toho opravdu radost ???. Velmi Vám děkuji a přeji krásný den.

   Jana

  Vážený pane Lexo,

  moc děkuji za seminář,který byl pro mne rozhodně přínosem,našla jsem odpovědí na otázky,naučila se novým věcem např.kvantování, objednala si nové knihy…..protože jste mne nadchl a chci vědět mnohem víc. Ve vašem semináři jsem našla to co hledám troufnu si říci, že několik let .Myslím si, že vše přichází tak jak má a mně jste přišel do cesty určitě v ten správný čas
  DĚKUJI VÁM S ÚCTOU

  Blanka Zvárová Žacléř

  Úžasné dva dny!

   

  Úžasní lidé! Je mi velkou ctí, že jsem Vás všechny mohla poznat a moc děkuji, že jsem měla tuto příležitost. Velmi mě to ovlivnilo a žážitky jsou velmi silné. Na některé věci nemám stále slov. Děkuji Vám všem, moc jste mi pomohli v mém životě. Jsem vděčná, že pan Jirka a pani Vladěnka, jsou takoví, jací jsou a díky nim a Vám všem mohu lépe poznávat sama sebe. Něco jsem už zkoušela sama na sobě a opravdu to funguje. Jsem velmi nadšená!! Snad mé ego to zvládne 🙂 Přeji Vám všem, at se Vám daří, jak si přejete a třeba zase někdy naviděnou, v tomto nebo jiném životě 🙂

  Marcela

  “Nazdar, Jiří,

  jsem opravdu rád, že jsem se řízením osudu dostal k Vám na daný seminář. Normálně je u mne prvním stupněm pochvaly to, že neremcám a nekritizuji…

  Už dříve jsem se na Vaše stránky jednou dostal, ale nějak mne neoslovily a zapadlo to. Teprve nedávno mi při surfování v linku vyskočilo okénko s Vaší osobou a – a docvaklo to(konečně)!

  Zde však tvrdím, že je to velmi přínosné a účast umožní “hledajícím” zkrátit čas při vlastním tápání – to už máte za sebou Vy! Proto jsem doporučení, jak jsem slíbil, odeslal. Ale jak oba víme, že i když je oseto, tak ne všechno zrno vzklíčí a je sklizeno. Každopádně svou morální povinnost jsem splnil, data potřebným jsem předal dál…”

  MS

  Taky se přidám, protože tak pohodovou atmosféru, jsem na semináři ještě nezažil. Určitě to tak mělo být, abychom se takto sešli a společně se naučili užasné věci a posunuli se dál 🙂 Děkuji vám všem, protože jsem se tam cítil opravdu skvěle a děkuji Jirkovi a Vlaďce za jejich péči 🙂

  Aleš

  Dobrý den pane Jiří,

  děkuji za milý dopis a všechno co jsem mohla na semináři prožít. Děkuji za milé lidi, kteří se v Brně na semináři sešli. Jsem za vše nesmírně vděčná. Lidé z mého okolí se vyptávají a já jim ráda odpovídám, protože toto téma je jim také blízké a vřele doporučuji, každému, kdo se na to ptá. Zkouším praktikovat, co jsem se naučila a je to prostě úžasné. Každý den jsou situace, kde toto ráda využívám. A ono to funguje. Sleduji a bavím se a těším se.

  Zdeňka

  Milá Vladěnko, milý Jirko,

   

  byli jste rychlejší…I já vám mnohokrát děkuji za nádherný víkend, čerpám z jeho atmosféry, z vašich krásných a hlavně srozumitelných návodů na smysl a prožití tohoto života ( a pak i těch dalších, samozřejmě:-)). Každý den se snažím dostávat do stavu bezpodmínečné lásky,” pracuji” se záměry i čtením z kvantového pole… Nejsem možná ještě tak vědomá bytost jako byli všichni ostatní, nicméně nic nevzdávám a zkouším. Vždyť jde o hru , jak říkáte, a jen mě trochu mrzí, že jsem ho tak nezačala brát již před třiceti lety…Júú, to by se mi žilo:-)

  Ivana

  Vážený pane Jiří,

  děkuji za úžasné desítky minut v meditaci a těším se na seminář v sobotu ! Vnímám,že lidé v dnešní době ztratili cestu sami v sobě a k sobě vlivem povrchnosti okolního světa nadbytku, ztrátou hodnot. Děkuji za to, že jsou lidé jako vy, kteří nabízejí nemanipulativni cestu návratu k sobě a propojenosti s vesmírem.
  Nejsem na Facebooku, tak alespoň touto cestou ?

  Eva

  Krásný večer,

  právě jsem s Vámi prošla úúúúúúúúúúžasnou meditací.Moc moc děkuji,cítím se už ted jinak a do rána,až to vše ještě dozní,,,,,těším se na ráno 🙂 Těším se na další meditaci či jakýkoli kontakt s Váma.děkuji děkuji děkuji moc,Šárka
  Mějte se co nejlépe to jde 🙂

  Milí a vzácní přátelé, Vlaďko a Jirko!

  Letos již potřetí jsme mohli prožít chvíle klidu, veselí, naplnění a poučení s Vámi v jednom poli a bylo nám s Vámi v houfu krásně. Pod Vaším vedením je to vždy obohacující, tvořivé setkání plné “ťingů” (semenných podnětů) do dalších časů… Nakukujeme občas v touze za poznáním i jinam, ale Vaše kombinace staročeské rozšafnosti a “vyhodňarské” přímé moudrosti (poprvé jsme zažili Vlaďku “v akci”)  je jedinečná a dokáže právě v malé skupině rezonovat a i když slyšíme občas totéž, vždy je to nábojem jiné… Těšíme se na setkání v Náchodě.

  Abychom byli poctiví a ne pochlebovační přátelé, dodáme i několik připomínek, které ale nijak nesnižují shora řečené: *) chyběly nám jmenovky a úvodní výzva šéfa k odložení koltů, titulů a věku – tedy tykání s křestními jmény. Skokem se utvoří dělnější atmosféra. *) Trochu lépe hlídat čas – povoluje to pak “těm ukecannějším” nadbytečný prostor. Zdravíme Vás s přáním všeho dobrého do Vaší nelehké a únavné služby lidstvu. Vyřiďte naše poděkování i Andrei, která anonymně a pečlivě ovládá organizování těch ruchů…  Ze srdce z Brna

  Jana a Vladimír


  Milí přátelé,

  váš seminář na mne má silný dopad a já jen děkuji do všech stran za to, že jsem na něj byla přivedena.Posledních pár let jsem vedena různými symboly a to mne nutilo být co nejvíce bdělá. Moje myšlenky se stále rychleji realizovaly a já jen žasla, jak to funguje.

  Po semináři dostalo vše nečekané obrátky. Jeden příklad za všechny. Couvám s autem do silnice. Nikde nic nejede. Myšlenka v setině vteřiny…aby mi to nechcíplo a nejelo auto…ještě myšlenka nedozněla a auto nejen zhaslo, ale za mnou  i tři auta, která troubí.Setkávám se s přáteli, kteří jsou na stejné vlně a najednou i oni zrychlují své tempo. Potkávám nové a slyším, jak jsem jedinečný a nádherně pozitivní člověk. Ve stejné chvíli říkáme stejné myšlenky, píšeme ve stejný čas, smějeme se a víme čemu, stačí telepatie.

   

  Druhý  je odrazem mým a mé pozvednutí i pozvedání druhého.V noci jen pár hodin spánku a pak tok informací, vzpomínek, ukazatelů, symbolů, které se hned skládají  a vypráví můj příběh. Nacítění do dětství, kdy jsem se ocitla v hladině alfa. Při malování do písku, při psaní říkanek a při mluvení do zrcadla. Tok slov byl nekonečný a jen zálibně koukala na tu Jitku, která je bez zrcadla velmi tichá, plachá, neprůbojná, s nulovým sebevědomím.

  Teď píši, maluji a ze všech stran slyším…bez sociálních sítí, nemáš šanci. Ale já s tím vůbec nerezonuji. Cosi ve mně říká, že mám jít opačnou cestou.
  Nebudou promlouvat mé knihy a obrazy, abych byla poznána já, ale já (skrze mne :-)) budu promlouvat, aby skrze mne byly poznány mé knihy a obrazy.Měla jsem blíže k východní filozofii než k západní, ale meditace v sedě mne odrazovaly. Má meditace je psaní, malování, příroda.

  Toužila jsem po životě v radosti, v přítomném okamžiku, ale vnímat své tělo jen jako chrám duše, neztotožňovat se, být jen svým středem a zářit bez prožitku tvoření, se mnou také nesouznělo.Teď konečně, díky vašemu semináři, se mohu radovat ze života, být samotným životem a ještě si jej vědomě tvořit.Seznámila jsem se s tolika technikami, na všechny se naciťovala, ale nesouzněla. Všechno bylo jen částečné, zdlouhavé, někdy už přežité.

  Tato technika je svěží, velmi rychlá, téměř bezbolestná a ještě trvalá. Začínám ji šířit a vidím, jak se ti, kteří jsou připraveni chytají tohoto záchranného stébla. Zcela spontánně, bez nátlaku a přesvědčování, či vysvětlování.Vždyť každý z nás má tu zkušenost, že cosi vyřkl a ono se to splnilo. Není třeba důkazů, ani obhajoby.Velmi ráda bych jela….tedy jinak…záměr je vyslán a tak se setkáme na regeneraci…jen ještě neumím rozeznat, zda to tak má být…ale bude tak, jak býti má:-)S úctou a přáním krásných dnů vám všem     Jitka


  Dobrý den, Jiří,

  chtěla bych Vám napsat pár slov ohledně semináře Čtení z kvantového pole a zvědomování příčin.

  V první řade chci říct, že přednáška byla velice zajímavá a Vy jako řečník jste u mně obstál na jedničku. JPodle mně bylo “osvěžující”když jste říkal věci z vlastního života. Jste motivací pro nás všechny a i o to tady jde. Skripta jsou psané jasně a srozumitelně, k tomu nemám co dodat, snad jen to, že jsem si tam mohla poznačit víc vět, jak se ptát (bolavé záda – zdravé záda atd.), protože si myslím, že i správně položená a vložená věta do kvantového pole je důležitá. No ale já se kdyžtak ozvu. 🙂

   

  Vkládání informací do kvantového pole bylo pro mně nejtěžší. Trošku mně mrzelo, že jsem si nevyzkoušela i jiné lidi počas nacvičování. Tak mně napadlo, zda by jste pro Ty, kteří se s tím perou,točí se kolem dokola a nevědí, proč to nefunguje, nezvážil nějaké „procvičování kvantování“, třeba jen v podvečerných hodinách na 2-3 hodiny pro „falešné“ začátečníky. V noci ze soboty na neděli jsem (jako i většina) nemohla spát, byla jsem plná dojmů. Líbilo se mi i čtení z kvantového pole. To ještě ale musím taky trénovat, ale zdá se mi to o malinko lehčí jako vkládaní informací do KP.

  Na závěr napíšu, co se mi povedlo hned v pondělí:  v práci máme zlý signál, tak když jsem přišla v pondělí do práce, zkusila jsem do KP místnosti vložit informaci, že je tam dobrý signál a energie… No a co se děje? Teď telefonické rozhovory nic neruší… aspoň zatím…  Tak mi držte palce, ať to není jen obyčejná náhoda.  🙂

  Na závěr Vám chci popřát hodně krásných a nezapomenutelných dní. Děkuji, že jsem mohla být na Vašem semináři. Taky děkuji i paní  Andree a Vlaďce. Vyřiďte jim prosím ode mně pozdrav.

  Táňa


  Vážený a milý Jiří,

  žádná část oslovení není formální, všechna rezonují se srdcem. Bylo mi dopřáno – a setkal jsem se s Tebou na březnovém semináři v Brně. Jsem už starý, zkušený bojovník, i kantor, ale upřímně jsem musel obdivovat Tvoji koncepci přednášek vedoucích velmi jasně od obecného k zvláštnímu, formu sdělování oživovanou hojnými vstupy do praxe, výbornou češtinu okořeňovanou lidovkami… Zvláště pak poctivost a upřímnost sdělování. To vše kromě nových poznání, ke kterým jsi nás vedl a dovedl.

   

  To vše sdílíme s manželkou Janou, která se účastnila se mnou…
  Ta skripta jsou velmi dobrá. Samozřejmě, člověk dohánějící vibrace Země je přeletí očima a zastaví se pozorněji až u toho, co jej zvláště osloví, co si myslí, že potřebuje fčíl… No a včera jsem se od začátku znovu ponořil i do toho, co jsem jen „přeletěl očima“ a opět jsem upřímně žasl nad sumou detailů, koncepcí, stylem sdělení, jasnými formulacemi podstaty – je to velmi záslužné dílko.
  Přijmi opakovaně náš vděk a i obyčejný světský obdiv. Oráš dobrou brázdu… Srdečně i za Janu

  Vladimír


  Dobrý den přátelé kvantové cesty,

  chci se s vámi podělit o nějaké zkušenosti, které jsem nabyla po semináři s panem Lexou 28.1.2017 v Brně.Hned po semináři jsem zjistila, jak je důležité vložit do mysli správný záměr. Zavolala jsem manželovi, aby pro mě přijel autem, že na něj počkám v Brně-Řečkovicích. Pomyslela jsem si, aby se nenaboural. Co myslíte, že se stalo? Dostal smyk a skončil v poli. Naštěstí to odneslo pouze auto.
  Poučení: Od té chvíle si dávám  velký pozor, jaké produkuji myšlenky. Už si budu pamatovat, že negativní myšlenky mohou být také ihned vyslyšeny.Vyzkoušela jsem působení kvantové vlny, když mě bolela záda nebo hlava. Pomohlo to během chvilky.
  Posílala jsem kvantovou vlnu mojí kamarádce, když měla necitlivé nohy a nemohla chodit. Daří se jí, začíná pomalu chodit.
  Můj další záměr byl, abych zhubla. Skutečně to působí. Zhubla jsem za tři týdny 4 kg.Zažívám velký pocit svobody a jsem šťastná za toto poznání.Srdečně děkuji panu Lexovi za jeho přínos lidem.Alena

   Ahojte.

  Ja som bola na seminári u Jirku v septembri 2015 a bolo super a veselo,veľa nových,alebo otvorených informácií a kedže som absolvovala už nie jeden,viem cítiť,kde som na správnom mieste,takže vrelo Vám ho,tým,ktorí ste ešte neboli odporúčam,následne mi pomáhal aj cez skype a dostala som od neho aj zľavu Je to človek,ktorého mám pocit podporiť,možno aj takto.Ja ale teraz napíšem môj náhľad.Prídete na seminár plní toho,o čom bude,čo Vám to dá,seminár je super,vrátite sa domov,do svojej reality,v ktorej ste žili a čo nastane.Pár dní ste z tej energie plní nadšenia,lenže len málokto si tie vibrácie vie udržať aj nadalej.Viete prečo ?
  Pretože ak ste plní blokov,strachov,programov,tak nieje možné ísť s vibráciami hore.Ja som bola tiež z tých,ktorí znova akoby spadli do tej 3D,i ked som odišla z práce,kde som nebola spokojná a začala robiť vence a dekorácie,nevedela som ich predať a šeky nečakali a znova som  zišla s energiami dolu a znova sa vrátila do práce,ktorá ma absolútne nenaplňala a tak som hladala dalej,našla som pani v čechách,Ivett Ivankiva a ona mi to vysvetlila dokonale,tiež Vám ju odporúčam,ale hlavne mi pomohla sa zbaviť energetických implantátov atd.
  Ja som pochopila,že potom mi vibrácie začali stúpať,je to samozrejme o tom,aby sme si čistili v sebe strachy,bloky,presvedčenia a programy,tie staré a negatívne  menili  na nové a pozitívne.A teraz dobrá správa -Začala som sa venovať tomu,čo ma naozaj naplňa,baví a z čoho mám velkú radosť,nazvala som to Energie z hviezd,alebo inak povedané,Prebúdzanie spiacich.Nech Vám táto moja skúsenosť pomôže.
  Jana M.

  Dobrý den přeji,

  právě jsem se vrátila z úžasného semináře pod taktovkou pana Jiřího L. (11.-12.3.2017). Byl to moooc příjemný víkend odborně vedený a naplněný hodně zajímavými informacemi. Sešla se opravdu krásná parta bezva lidiček. Vytvořila se nádherná atmosféra a pohoda během celého víkendu. Pan Jiří L. je profesionál každým coulem-perfektní, srozumitelný výklad, lidský přístup a trpělivost s vysvětlením jakéhokoliv dotazu. Vyzařovala z něho pohoda, klid a práce dělaná .
  Doporučuji všem, kteří chtějí svůj život žít naplno.
  Erika

  Vdaka za uzasny pristup ,

  teoreticke informacie a prakticky nacvik čítania z kvantoveho pola a uvedomovania informacii – seminar, Kosice 11. -12.2. 2017.Zisli sme sa vyborna partia, ale to co sme dostali info + nacvik prekonal vsetky moje ocakavania.., v zivote som absolvoval rozne skolenia, seminare mam kopec certifikatov, ale tak ludsky, profesionalny pristup, logicke a pre kazdeho teoreticky prebrane informacii a prakticke nacviky ., bolo nieco tak silne a jednoznacne, ze je to jednym slovom nieco jedinecne….Dakujem vesmiru , ze ma v spravny cas nasmeroval na info o Tebe a mieste konania seminara a to iba 4 dni pred jeho konanim.Tesim sa na uplatnenie ziskanych poznatkov, v mojom zivote osobnom i na pracovisku,  na to, ze vdaka Tebe Jirko a kvantovej ceste budem moct pomoct dalsim ludom.Tesim sa na nasu dalsiu plodnu spolupracu a prajem mnoho zdravia a uspechov Peter.

   Milý pane Lexo,

  velice živé pozitivní dojmy ze semináře ENERGIE PENĚZ ze 14.1.2017 mě doprovází ještě teď a po zážitku, který jsem měla o týden později, kdy jsem využila velice pozitivní působení kvantovou vlnou na situaci kerou jsem si chtěla užít ve společnosti mých milých přátel v lásce, pohodě a radosti jsou dojmy ještě větší. Po vašem semináři jsem si uvědomila, jak se mi plní má přání, která si přeji i ve prospěch druhých už pár roků nazpět. Toto přání, které popíšu dále, se mi splnilo po vašem plnohodnotném semináři ENERGII PENĚZ..Dal jste do toho opravdu všechno a bylo to cítit ve všem. A věřím,že díky tomu se mi také splnilo i mé očekávání, které jsem si slibovala od semináře což nebývá pravidlem..
  Týden po semináři jsem byla na zmiňované oslavě mých dobrých přátel, kteří jsou naladěni stejně jako já a tak si společně sdílíme různé zážitky a prožitky i z jiných seminářů. Já jsem to zkusila rovnou tou praktickou částí a poslala kvantovou vlnu na situaci při oslavě..Šlo mi o to abychom společně prožívali pohodu, radost a lásku. Moc se mi na používání kvantové vlny líbí práce se srdcem a tak jsem dala do toho to nejlepší,co jsem mohla a procítila srdcem situaci jak nejlépe si přala.
  A splnilo se mi víc než jsem očekávala .V té společnosti jsem postupně začala cítit jak se mi začíná radovat srdce a k tomu se přidával srdečný smích. Po celé hrudi se rozléval pocit nejenom absolutního štěstí, ale i jakási blaženost a obrovské naplnění a touha všem sdělit jak je mám ráda. To jsem se ale musela ovládat, protože by si o mě asi mysleli že jsem se zbláznila,nikdy jsem totiž takové věci dávat najevo přímo neuměla. Do toho se přidalo vědění s takovou samozřejmostí a vše mi najednou bylo tak jasné a zřetelné, že nacokoliv jsem se podívala, ve všem byl BŮH. Úplně ve všem.Já to žila a cítila zároveň. Najednou zmizel strach a obavy z čehokoliv..Byl to tak silný a nepopsatelně nádherný pocit.. Ta propojenost se vším,.
  Druhý den už intenzita prožitku slábla a já si do poslední chvíle snažila prožívat i tu zbylou trošičku té nádhery. Něco mi ale přece jen trochu zůstalo.. Určitý nadhled, větší klid a radost zároveň, více naplněné srdce a touha ještě víc pracovat na sobě abych zase dosáhla té krásy ke které směřujeme všichni. Přeju si ať jsou všichni lidi na světě šťastny a to už nějaký čas a po tomto zážitku to cítím  ještě silněji.. Určitě navštívím další seminář, který pořádáte protože chci rozvinout jak znalosti, tak dovednosti. Ikdyž jsem už vyzkoušela působení na bolesti a funguje vše spolehlivě.
  Jsem moc vděčna za Vás pane Lexo a za to, co děláte pro lidi, že to neumím ani vyjádřit. Posílám srdečné pozdravy i Vašemu půvabnému doprovodu milé partnerky i asistentky.
  Těším se na další srdečné setkání
  Jiřina Kučeríková (bílé tričko se šálou)na foto

  Milý pane Lexo,
  protože vím, že zpětná vazba je pro člověka velmi důležitá, ať dělá vlasně cokoliv a v případě práce s lidmi to platí dvojnásob, tak píši po sobotním (14.1. Praha) semináři svou reakci.Viděla jsem Vás poprvé přednášet v Tyršově domě koncem roku 2016  v rámci Minervy. Umíte nejen okamžitě zaujmout,ale máte  charisma “normálního” člověka, který ví o čem mluví. V tomto “oboru” působí mnoho lidí,kteří svou práci nebo poslání dělají různě – dobře, špatně, složitě, nicneříkajícně…u Vás mi zaujalo to, že jste si vším prošel a  zažil na vlastní kůži a nehrajete si na žádného vizionáře a člověka, jehož pravda je ta jediná správná. Zaujal jste mi svou lidskostí a mohu-li to tak napsat i “obyčejností” člověka, který nikomu nic nevnucuje, jen doporučuje, sděluje a konkrétně pomáhá, proto jsem si vyhledala Váš seminář a hned v lednu přijela.
  Měla jsem sice cestou takovou menší kolizi (proto jsem přijela pozdě), kdy jsme s dcerou skončily po smyku ve škarpě a já jsem tak trošku přemýšlela, jak už to tak u některých lidí bývá, jestli to není zkouška, zda chci opravdu do Prahy odjet.Ale dlouho jsem nad tím nepřemýšlela, utíkala na autobus a sice se zpožděním,ale přesto dorazila.Seminář mi vůbec nezklamal a chtěla bych Vám napsat pár postřehů, které se mi nezdají být zas tak zbytečné, byť jsou to možná pro někoho maličkosti”- máte při své přednášce skripta, podle Vašich slov, aby jste řekl vše  – moc oceňuji, člověk má pocit Vaší opravdové profesionality a respektu k nám.
  Nestydíte se za papír!- vizitky s křestními jmény – obrovsky osobní a usnadňující komunikaci (proto to děláte, ale já jsem se s tím setkala poprvé)- doporučení literatury a filmů – úžasné- mluvíte věcně, prakticky, jasně, jednoduše, ale účelově, používáte příklady ,důležité věci několikrát během dne v různých modifikacích opakujete- dokážete vytvořt velmi příjemnou atmosféru- mám z Vás pocit, že se chcete podělit s tím co umíte a naučit nás to používat v praxi – žádné –  to umím jen já nebo na to si každý musí přijít sám- mluvíte o věcech, které vlasně člověk dělá (přání, sny), jen to člověka třeba nenapadne si to napsat,aby viděl……- podněcujete zvídavost  v lidech a máte smysl pro humor – z mého pohledu –  úžasný- a poslední věc.
  Pokud Vás člověk osloví, nádherně se usmějete a člověk zákonitě přestane mít trému a má naopak krásný pocit, že ho opravdu zajímáte.Pro mně jste člověk, který má nádherné “člověčí” kvality a moc si přeju, aby se mi povedlo s Vaší pomocí srovnat si trochu svůj život, neboť jsem tak trochu ten tip toho velkého dávače bez ohledu na své radosti a přání.Možná proto jsem byla naprosto unešena knížkou Deset přání – Katy Yaksha,ke které jsem se dostala tak, že jsem 22.prosince vletěla do knihovny odevzdat knížky se slovy, že nejlepší krám je knihovna, protože po mně nikdo nechce žádné peníze, je tu teplo, klid a všichni se usmív ají…naházela jsem si do náruče z novinek asi 5 knih a běžela do auta, kde už na mě čekala lehce nervózní dcera, která řídí a nečte, na rozdíl ode mně, která neřídí a čte.No, všechno co k Vám má přijít se k Vám dostane v tu správnou chvíli.Ještě jednou děkuji za skvělý seminář  a těším se na další setkání. Poděkování patří i Vaší milé asistence, která se o nás tak hezky starala.
  S úctouJana Kučerová ( židle vlevo, šedý svetr, vedle červeného svetru:-))

  Dobrý den,

  seminář čtení z kvantového pole a zvědomování příčin byl skvělý.Posílání kvantové vlny jsem se naučil snadno a po pár dnech jsem na kamarádku zapůsobil skoro hned jak jsem se před ni postavil.Na semináři jsem si nechal zvědomit příčinu bolesti zad.A při trénování na sobě jsem se zaměřil taky na záda.Druhý den po semináři se mi spustil proces čištění přes střeva.A druhou noc jsem měl sen kde jsem na ty záda spadl a do toho přišla myšlenka že mě ty záda bolí kvůli tomuto.

  Ráno jsem se napojil a načetl jsem si na to afirmaci.Zjistil jsem taky že mi odpovědi chodí hned.Požádal jsem o nějakou prodlevu abych to stíhal ale bylo mi to zamítnuto s tím že by mi to uškodilo.Chodí to tak rychle že nemám šanci si to zapisovat.Jednou se mi stalo že mi přišla myšlenka ve které bylo najednou několik vět.Bylo mi řečeno že jediná možnost je se té rychlosti přizpůsobit.Později jsem si uvědomil že při této rychlosti nemá moje mysl šanci něco vymyslet a tím pádem mám jistotu že to čtu z pole.Navíc cítím jak mi každý den narůstají vibrace.Je to skvělé.Připadám si jako bych jel na úžasné vlně lásky a radosti.
  Už teď se těším na další kurzS pozdravem Tomáš Faldík


  Dobrý den,
  seminář Energie peněz a jejich vědomý příliv do našeho života
  byl skvělý a daleko předčil má očekávání. Měl jste to skvěle připravené s opravdu hodnotnými informacemi, díky kterým jsem si uvědomil spoustu jiných témat než peníze, což předpokládám je účel 🙂 Mé srdce se vrátilo na to pravé místo a hned druhý den, jsem se setkal s paní Romčou kvůli nové práci, přičemž jsme oba zjistili, že jsme pro sebe vyřešením problému a splněným přáním ve vícero oblastech. U toho jsem si uvědomil svůj životní směr, který jsem nechtěl vidět kvůli tomu, že jsem se hnal jen za penězi, které stejně nepřicházeli.
  Mockrát děkuji a ze srdce Vám přeji hodně štěstí, zdraví a láskyPS: Tu dvoustovku si zarámuju, aby se mi vše stále připomínalo¨
  Pavel 

  Vážený pane Lexo,

  děkuji! Zůčastnila jsem se Vašeho semináře “Energie peněz a jejich vědomý příliv do našeho života”.
  Za sebe mohu jen potvrdit, že jste jej měl perfektně koncipován! Sotva jsem vyšla ráno z domu, našla jsem na zemi dvoukorunu )). Jak skvělé! Přiznačnější začátek semináře s tímto titulem si ani nelze představit! S úsměvem jsem si pomyslela: “Super! Příliv peněz začíná….” Sice nic moc. ale kdo ví….))
  Samotný seminář byl skvělý, Vy jste byl skvělý, atmosféra byla skvělá!
  Téma jste nám natolik objasnil, že “by v tom byl čert”, aby se nám, zůčastněným, nepodařilo svůj finanční tok upravit dle svých představ! )
  No a praktická část  byla opravdu perfektní , zaujala každého z nás!  Sama již doma zkouším a ledacos se zadařilo ).Na Vašem semináři jsem byla poprvé, ale Váš profesionální a lidský přístup a srozumitelné podání tématu byly natolik pro mě příjemné, že jsem se již přihlásila na další Váš seminář.
  Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených návštěvníků Vašich akcí!
  Zdraví Vlasta Páťalová

  Dobrý večer,

  seminář byl perfektní. Zkoušela jsem ještě ten večer dceři napravit bolest hlavy na dálku a ulevit od různých bolestí příteli. Dařilo se!
  Včetně ohnutí lžíčky!
  Moc pozdravů Eva Průšová

  uzasny lidi a uzasny  seminar delany tzv.od srdce,mohu jen doporucit,to co se mate naucit se opravdu naucite a nejste jen vydelacnym elementem pro prednasejiciho jak jsem mela moznost zazit na jinem seminari kvantovky……dekuji za tu moznost byt na Vasem seminari pane Lexa
  Helena

  Chcem naozaj z celeho srdca podakovat za podnetny seminar v Michalovciach,ktory viedol pan Lexa a na ktorom sa zislo v ten vikend asi najlepsie zoskupenie ludi. Seminar mi rozsiril obzory,obohatil ma o nove kontakty a priniesol nove pohlady na urcite zivotne situacie. Odporucam naozaj kazdemu,kto sa tuzi posunut dalej. pozdravujem vsetkych a dakujem
  Alica

  Dobrý den p.Jiří a p.Andreo,

  já chci poděkovat za opravdu zajímavý a inspirativní seminář.Libilo se mi a teď huráá do praxe Hned včera na noc jsem působila na mého muže ” s chrápáním” aaaa funguje too!! jsem vděčná díííky za obzory , které se otevřely.
  Přeji pohodu a štěstí…mějte se skvěle Marci
  i

  Ahoj všem.

  Nejdřív poděkuji Panovi Lexovi. Moc vám děkuji za pomoc. Byla to sice terapie přes telefon,ale fungovalo to téměř okamžitě už po třech hodinách. Nastartovalo mi to můj život jako raketový start. Přesně tak jak jsem chtěl už hodně,hodně dlouho. Doslovně mi to až někdy bere dech. Umění uvědomit si že skutečně jsme to jen mi sami kdo si určuje způsob života a směr kterým se to všechno pohne určujeme zase jen  mi samotný  je skutečně super. Dopřát si svobodu myšlení a hned i konání je osvobozující pocit a za to nám přijde spět odezva o kterou jsme žádaly. Uvědomuji si,že to všechno nechci řídit za každou cenu,jen jsou to všechno moje přání.
  Tyto přání opravdu nemají absolutně žádné hranice a to je na tom všem to nejzábavnější.Je to pecka.Myslet si, že to nejde a žít ve strachu a beznaději je k ničemu. Za to se nikdy dávat žádné medaile,anebo jiné ocenění dávat nebudou. Dnes je to jenom šestý den a opravdu se nestačím divit jek se to všechno tak rychle rozjíždí. Je to jenom začátek toho všeho co jsem si přál a hned i napsal.Proto ještě jednou vám moc pěkně děkuji za nakopnutí.
  Adrian

  Hezký den pane Lexo,

  moc děkuji za krásný seminář, který mně zase posunul na své cestě dál a to tak, že hodně. Byla tam opravdu skvělá parta lidiček, jak píše Soňka. Tímto moc všechny zdravím. Ještě jednou velké děkuji a těším se v Náchode naviděnou.(Přihláška poslána)Iveta

  Dobrý den Jiří,

  byla jsem o víkendu na Vašem semináři v Českých Budějovicích, bylo to úžasné, skvělá atmosféra, nádherné prostředí, skvělá parta úžasných lidí. Naučili jsme se mnoho, vše jste báječně vysvětlil a naprosto všichni do jednoho jsme odjížděli domů spokojeni a s chutí na sobě pracovat a využívat KV. Díky Soňa

  Vážený pane Lexo, upřímně Vám z celého srdce děkujeme za vstřícný přístup a ochotu vše odložit a věnovat se tomu, kdo to právě teď potřebuje. Díky Vám syn po hrozivém pádu ze 6 metrů týden po operaci páteře chodí a směje se a my všichni s ním. DÍKY !!!!!!!!!! 
  Jana Chaloupková před 10 měsíci

  Dobrý den,

  ještě jednou děkuji za úžasný zážitek o víkendu. Prošla jsem už mnoha terapiemi  i různými semináři a považuji váš za nejlepší. Jak po stránce prezentace tak i tématu. Určitě se objednám na další jednodenní seminář asi dne 14.1. 2017 v Praze.
  Ještě jednou děkuji.
  Jana před 10 měsíci

  Srdečný pozdrav milí přátelé,

  před malou chvílí jsem se dokoukal na Jiřím  doporučený film ‘ Náš domov’Díval jsem se i s mojí ženou. Musím se s radostí přiznat, že na konci jsem bulel jak želva a plně pochopil vše co jste mi všichni načetli v poli.Moc a moc vám chci alespoň touto cestou poděkovat (a zkusím to i přes pole)Až s vám ho povede shlédnout, tak pochopíte. Objímám S láskou Martin

  Ahoj Lidi 🙂

  Chtěla bych Vám všem sdělit, že víkendový seminář v Praze byl pro mne neskutečným zážitkem!!!! Jak s informacemi jak správně používat kvantové pole atd.., proto jsem se přihlásila na kurz, tak i to, že jsem potkala velmi krásné a zajímavé lidi 🙂
  Všem vám přeji mnoho úspěchů na Vaší cestě ať je jakákoli a také mnoho Lásky 🙂
  Monika

  Oslovila jsem p.Lexu, protože se mi nashromáždilo mnoho problémů a hledala jsem proč se mi určité věci dějí a také jsem řešení. Využila jsem nabídky p. Lexy zúčastnit se jeho dvoudenního semináře “Čtení z kvantového pole a zvědomování příčin”, který se konal v Praze ve dnech 20. – 21.8.2016.
  Tímto p.Lexovi děkuji, protože to byl pro mne úžasný zážitek. Přístup p. Lexy ke každému z nás byl neuvěřitelně lidský a laskavý. Snažil se nám předat maximum. Děkuji za jeho srozumitelný výklad.
  Seminář probíhal ve skvělé atmosféře se skvělými, krásnými lidmi, kde se udělalo hodně práce a ještě jsme zažili hodně legrace.Také bych chtěla poděkovat Andrejce, jejíž milý přístup byl pro mne důležitý. Dokázala  jsem se otevřít novým možnostem a dostat se z reality do svých snů a přání. Uvědomila jsem si, že toho musím ještě hodně pochopit a hodně na sobě pracovat a hlavně jsem najednou v sobě zmobilizovala všechny síly. Dostalo se mi mnoho užitečných rad a informací pro další vývoj. Tímto děkuji za písemný materiál, který jsme na semináři dostali, je to úžasná pomoc, tByl to skutečně povzbuzující skvělý víkend.
  Ještě jedno děkuji p.Lexovi za tento nádherný víkend plný pozitivní energie a všem skvělým lidičkám, kteří se tohoto semináře zúčastnili a kteří mi poskytli oporu, pomoc a zrcadlo. Uvědomila jsem si, že všichni procházíme podobnými životními situacemi, jenom jsme každý na životní cestě na jiném stupni a každý v tu danou chvíli potřebujeme ke svému vývoji něco jiného. Přála bych si  se ještě někdy s těmi skvělými krásnými lidičkami někdy setkat.
  Ještě bych chtěla moc moc poděkovat p.Martinu Foldovi a jsem šťastná, že jsem se s ním mohla díky p.Lexovi setkat. Je to úžasná bytost a moc mu děkuji za pomoc a podporu a přeju mu, aby se mu splnily všechny jeho krásné sny a moc mu fandím.
  Dovoluji si doporučit seminář všem,kdo chtějí zažít krásné zážitky a posunout se na své životní cestě dál.
  P.Lexa, Martine, Andrejko a všichni účastníci semináře moc děkuji za krásné prožitky a setkání.
  S láskou Jana

  Chtěla bych Vám moc poděkovat,

  po tom jednodenním semináři se mi překopal celý osobní život, postavila jsem se čelem ke svému velkému problému s partnerem a jako čarovným proutkem jsem ho vyhodila. To, co jsem nebyla schopná udělat devět let se najednou povedlo s obrovskou lehkostí a ze mě padaly věci, které jsem nikdy nebyla schopná říci. Během pár dní se vše odehrálo v můj prospěch a já získala velikou sílu, abych to ustála.
  Další úspěch byl s dcerou. Rok jsme bojovaly s bradavicema, vracely se a nechtěly zmizet. Tak s jejím svolením jsme začaly “čarovat” a do 14ti dní všechny zmizely a už se nevrátily. Já jsem si stabilizovala vysoký krevní tlak a otékání (a to nezabrala nikdy žádná léčba a pořád jsem se hrozně zavodňovala).
  Moc Vám děkuji, hodně jste mi pomohl. Vím, že mě čeká ještě cesta k dořešení osobních záležitostí, ale jsem přesvědčená, že vše zvládnu s lehkostí a dobrou náladou.
  Těším se na další seminář, krásný den,
  Iva

  Vážený pán Jirka Lexa,

  ďakujem za skvelý a jedinečný zážitok zo seminára Čítanie z kvantového poľa a zvedomenie príčin  v Trenčíne 30.-31.7.2016. Na seminári v Trenčíne ste sa ma spýtal, prečo som prišiel do Trenčína z Košíc, keď 13.8. bude seminár v Košiciach. Ja som vedel, že chcem ísť do Trenčína  a cítil som to dobre, pretože taký skvelý seminár a skvelého lektora som ešte nezažil. Školy som navštevoval 20 rokov a absolvoval som desiatky rôznych odborných školení a seminárov a mám asi 2 cm  kopu certifikátov a osvedčení, ale to všetko dokopy nemá cenu toho, čo som zažil a dozvedel sa za dva dní. Počas celého seminára to so mnou rezonovalo a rezonuje to do dnes. Ešte som veľa poznatkov zo seminára neaplikoval, pretože som bol pracovne zaneprázdnený. Ale určite sa už zmenilo moje vnímanie sveta, vidím ho farebnejší a krajší. Ale už sa teším, že za niekoľko dní (budem mať viac času)  budem môcť na základe poznatkov zo seminára ďalej napredovať.
  Z literatúry a internetu som sa už predtým vstupu do kvantového poľa pokúšal, ale nevedel som, či to robím dobre. Na seminári ste nám vysvetlil jednoduché a účinné postupy vstupu do kvantového poľa a tak isto čítanie informácií z tohoto poľa, ktoré sme viackrát  na seminári vyskúšali a sami sme sa mohli presvedčiť, že to naozaj funguje.Teraz to už viem. Zostáva už len cvičiť a tešiť sa na to, čo sa bude diať. Vaše skriptá, ktoré som na seminári dostal sú skvelé. Sú stručné a je tam všetko podstatné.
  Tak isto ďakujem pani Andrejke za organizáciu a za všetky informácie a materiály a samozrejme aj všetkým účastníkom seminára za skvelú atmosféru, spoluprácu a vzájomnú podporu.
  Pán Jirka Lexa vo vašej práci, vlastne zábave a radosti Vám držím palce a nech sa Vám darí otvárať oči a srdcia všetkým účastníkom seminárov a návštevníkom Vašich stránok na webe, kde uverejňujete skvelé informácie.
  Ešte raz vďaka a bolo to SUPR.
  Ivan Šestina

  Milý pán Lexa,

  veľmi si vážim, že som mohla absolvovať seminár “Čtení z kvantového pole a zvědomování příčin” v Trenčíne pod Vašim vedením. Ďakujem Vám za všetko.
  Za Váš citlivý a láskavý prístup ku každému, za Vaše pochopenie a empatiu, za Vašu nesmiernu snahu odovzdať nám maximum toho, čo sme boli schopní prijať. Ale tiež za krásny humor, ktorým ste nás zabávali. Vytvorili ste úžasnú atmosféru a umožnili ste nám , verím že všetkým účastníkom seminára, zažiť a precítiť pobyt v kvantovom poli.
  Pre mňa to bola veľmi intenzívna skúsenosť a cítim, že ma to výrazne posunulo v mojom uvedomovaní a vnímaní samej seba, ale tiež seba ako súčasti JEDNOTY. Energiu bezpodmienečnej lásky, ktorú ste udržiavali počas celého seminára, som vnímala veľmi intenzívne a pôsobila veľmi liečivo. Zažila som pocit, že moja duša bola „DOMA“. Ďakujem Vám.Viem, že musím na sebe ešte veľa pracovať a veľa toho pochopiť, aby som sa dokázala vysporiať s energiami, ktoré ma ešte obmedzujú. Ale na Vašom seminári som znova objavila silnú motiváciu a radosť pokračovať ďalej.
  Som veľmi vďačná Vám aj pani Andrejke za všetky informácie a materiály, ktoré ste nám zaslali. Veľmi sa teším, že si ich preštudujem a naberiem ďalšiu inšpiráciu.
  Verím, že ešte budem mať možnosť zažiť niektorý z Vašich ďalších seminárov.
  Vážený pán Lexa, prajem Vám veľa radosti a úspechov vo všetkých oblastiach života.
  S úctou
  Helena
  Helena před rokem

  Dobrý den.

  chtěla jsem vám dnes poděkovat ,jak jste vysvětloval  o napojeni se na energie lidi,co už umřeli. Nedávno jsem se napojila na Nikola Teslu a vůbec to nechápala,ale bylo to tak úžasné kouzelné,ze jsem si to zapsala a byla zvědavá,co to bylo za energie.No a jak funguje kvatovka víme :-),tak me to vysvětlení přišlo od vas.Jsem ráda, ze me energie přivedla az k vám.Protože vim,ze ještě skoro nic nevim…ale vim kde čerpat.:-) a jak..:).Dekuji,ze to šiřite dál. A přejí pěkný život 🙂
  Lenka Lilien

  Dobrý den,

  ještě jednou vám chci moc poděkovat. Je mi skvěle na duši. Po dlouhé době ohnu nohu více než za poslední měsíce. Vaše slova k operaci, byly tou poslední pověstnou kapkou, která rozhodla, ze tomu memu kolínku ještě dam šanci :-))
  Neměla jsem z te operace dobrý pocit a myslím ze je načase se začít vracet ke své intuici. Nikdy mě nezklamala, jenom jsem ji poslední roky hodně zanedbávala :-))
  Když jsem odcházela od Vás, jako bych se znova nadechla…
  Dekuji, jste skvělý a vzácný člověk…
  Dostanu se k vám na seminář až v záři, ale chtěla jsem pořádat jestli bychom se nemohli vidět někdy od 22.08.  Nevím jak budete v Praze, že by jste tomu memu kolínku ještě trocha domluvil :-))
  Vaši krásnou vetu, že mám co lidem dát, si budu navždy pamatovat a nosit ji v srdci. Dekuji. Budu se těšit. Přeji krásný den a ať se vám daří. Anička

  Vážený (a také milý) pane Lexa,

  Nevím, jestli vůbec dokážu psaným slovem vyjádřit to, co bych Vám chtěla říct.
  Chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasnou možnost díky Vám nahlédnout do kvantového světa, ale také za mnohem hlubší náhled “do sebe”.
  Nikdy jsem nezažila tak intenzivní a emocionální dny- prožité mezi neznámými lidmi. Tolik radosti a zároveň hravosti a touhy, změnit svůj život a už nikdy ničeho zpětně nelitovat.
  Jsem přesvědčena, ze mam před sebou velkou a ohromnou životní cestu, mam obrovskou touhu pracovat na sobě a svém okolí.
  Obrovsky jste mě nakopnul a absolutně dojal!!!
  Jste VELKÝ MUŽ! Mate můj velký dík a obdiv.
  Kdybych Vám mohla byt v budoucnu jakkoli nápomocna, budu rada, když se na mě obrátíte,
  Se srdečným pozdravem a láskou!
  Ivana

  Ahoj,

  oslovila jsem pana Lexu, protože jsem řešila mnoho problémů a hledala jsem cestu ven. Zatím jsme měli jen telefonický hovor, ale i to mi hodně pomohlo. Hlavní myšlenku, kterou jsem si odnesla, byla změna motlidby. Uvědomila jsem si, že jsem celé ty roky pouštěla do vesmíru pocit viny, zoufalství a strach. Takové to “prosím odpusť mi”, “bojím se, co bude se mnou dál”, “ať NEjsme NEmocní”, atd. Změnila jsem to na “děkuji” s radostí v srdci a hned je lépe 🙂 Děkuji.
  Ilča

  Vážení a milí,

  jako účastnice stejného semináře se pod slova Denisy nemohu než podepsat. Lépe bych to nevyjádřila a podtrhuju hlavně srozumitelnost a navíc přidávám ještě neuvěřitelně lidský přístup a sdílení osobních zkušeností. Jirka Lexa mě uchvátil svou nádhernou ukecaností, smyslem pro humor a krásným “člověčenstvím”.
  Na svých cestách kráčíme každý jiným tempem a v jiném rytmu. Já jsem se na cestu změn vědomě vydala teprve před půl rokem. I když podle jiných dělám mílové kroky, až seminář mi umožnil, abych tomu uvěřila a abych taky začala konečně věřit sama sobě. Umožnil mi, abych si uvědomila, jak jsem za tak krátkou dobu změnila své myšlenkové pochody, které ovlivňují každodenní život a jak nyní proplouvám životem s lehkostí i s radostí. A proto si dovolím se tady veřejně pochválit, protože vše je jen moje zásluha. Ale bez semináře bych svou sebedůvěru asi ještě nějakou dobu hledala …
  Děkuju Jirkovi Lexovi za skvělý seminář a děkuju i všem spoluúčastníkům za skvělou atmosféru.
  Semináře Jirky Lexy doporučuju vřele všem, kteří se teprve hledají, ale určitě mohou být užitečné i pro ty, kteří mají pocit, že se možná už našli. Ta cesta nikdy nekončí a je pořád co objevovat …
  Přeju všem šťastnou cestu,
  Lucie
  Lucie před rokem

  Milí přátelé,

  ráda vám všem touto cestou podám zpětnou vazbu na dvoudenní seminář pana Lexi, který proběhl 25. -26. 6. 2016 a všechny zúčastněné obohatil natolik, obohatil natolik, že jsou asi doteď v eufórii, ale naštěstí já v ní jsem stále, ale mohu k tomu něco říci.První den – byl pro naše seznámení spanem Lexou a kvantovou energii skutečně příjemný a SROZUMITELNÝ, plný užitečných a nových informací pro další vývoj člověka a nasměřování sebe sama. Slovo srozumitelný píši schválně, jelikož je možné, že jste se někdy dostali na nějakou přednášku či seminář a měli jste v hlavě bagr? Nebo možná tornádo informací?

  Tak u pana Lexy dostanete oceán, ale také dostanete nafukovací člun, vestu a pádlo 🙂 tak s tímto přirovnáním doufám, že chápete slovo srozumitelný. A na konci prvního dne jsme všichni s úsměvem dopluli do svých domovů a druhý den v neděli, se všichni společně sešli a začli jsme plout na vlnách, kde námbylo umožněna praktická část. Oba dva dny byli pro mne natolik výjmečně, že informace v nich jsou k nezaplacení a bylo mi ctí se účastnit na takovém semináři, který konečně má hlavu, patu i duši!!!!Děkuji Vám pane Lexo a děkuji všem skvělým lidem, kteří tam byli a poskytli mi zrcadlo i oporu, že díky tomu, co víme, nejsme sami i v našich životních situacích a jsme JEDNO, jako jsme si to předvedli na tomto semináři.Jako mou zpětnou vazbu tento SEMINÁŘ DOPORUČUJU VŠEM a to, aby si každý udělal ten obrázek sám a mohli si otevřít další
  možnosti vědění a informací.

  PS: Samozřejmě že BÁJEČNÉ a skvělé asistence paní Andrejky bychom se nevešli do 100% takže Andrejko z celého srdce děkuju!

  S láskou Denisa.

   

  Ahojky milí “kvanťáčci”,

  chtěla bych touto cestou poděkovat Jiřímu a Andree za skvělý seminář 5.6. v Karlových Varech. Vytvořili nádhernou atmosféru a především nás vytáhli z upjaté reality do nádherných radostných výšin našich přání a snů, alespoň já to tak vnímám. A hned jsem začala využívat všechno, co jsem vlastně tak nějak tušila a věděla, ale nepoužívala vědomě.Doporučuji všem přátelům, jste srdíčkoví a úžasní.. Vřelé díky a už se těším na Náchod, kam se spolu s Ivetkou určitě pojedeme zdokonalovat  Eva Čókásová

  Ahoj všichni hledající

  Děkuji Jirkovi a jeho sličné asistentce Andree za skvělý víkendový seminář 22-24.4. v Náchodě v hotelu Vyhlídka.Nevím jak ostatní,ale já jsem se tam dostal mnoho odpovědí na své otázky a hlavně mohu  dnes dostávat odpovědi napřímo ze základního zdroje,to jest z kvantového pole a nemusím mít nějakého zprostředkovatele.Hlavně jsem si uvědomil,že je asi celkem zbytečné řešit jakékoli zdravotní  či jiné problémy bez uvědomění sebe sama,bez zvědomění příčin těchto problémů.
  Seminář probíhal opět ve skvělé atmosféře,vše bylo řečeno a vysvětleno jednoduše,ale účinně a hlavně bez zbytečných estrádiček, jak se občas na podobných akcích děje, aby byli účastníci patřičně ohromeni,,schopnostmi” lektora. Je vidět,že to jde i bez toho a funguje to taky. Děkuji moooooc a doporučuji všem,kteří váhají nebo se něčeho obávají.Děkuji vám J.

  Budou tomu téměř 2 roky, kdy jsem u svého koně řešila sarkoid na oku. Sarkoid je druh bradavice nádorového původu, který má několik typů a v případě krvácejícího stavu roznáší hmyz na další koně. Těžko léčitelné. Ale přeci jen. Po dohodě s veterinářem aplikace masti ze zahraničí přímo na sarkoid. Sarkoid bohužel zasahoval až do nadočnicového oblouku a zůstal kousek, u kterého hrozilo, že znovu vybují. A tak jsem přizvala pana Lexu, který aplikoval kvantovou vlnu. Po nějakém čase sarkoid vymizel úplně. Zároveň problémem byla špatná imunita koně, která zdá se ustoupila. Vše má svůj čas a sem patří velké DÍKY!
  Renáta před rokem

  Vážený příteli,

  děkuji Vám, že jsem mohla být na semináři „Kvantová cesta k úspěchu.
  Nádherně lidsky a srozumitelně jste nám ukázal něco nového a důležitého, něco,
  co náš život obohatí. Tato metoda mě nadchla, je úžasná, když si uvědomím, jaký
  dopad může mít na můj – náš živost a na náš svět.

  Pane Lexo děkuji.

  Zdeňka Marková

  Zdeňka Marková před rokem

   Skutkem

  nevýslovné lásky vždy získáš drahocenný dar. Já jsem získala
  včera dokonce dar zázračný !

  Děkuji
  vám, pane Jiří Lexo, za ten svůj.

  Jako
  bych kromě již včera mnou popsané moudrosti získala dnes navíc
  i dar lásky.

  Jaroslava Švajcrová před rokem

   Včera 20.3.2016 proběhl kurz s Jirkou a Andrejkou ve Strakonicích a chci jim moc a moc poděkovat. Jejich osobní přístup byl skvělý. S kvantovou vlnou pracuji od listopadu 2015, ale vím, že se mám pořád co učit!!! A tak Vám přeji vše nej do budoucna!!! Hlavně ať je takových lidí co nejvíce!! Je to moc třeba. Děkuji  Lenka F.
  Fleri@seznam.cz před rokem

   V  listopadu 2015 jsem se zúčastnila setkání – semináře s p. Jiřím Lexou , kde         jsem si rozšiřovala svůj duchovní obzor ….. o  kvantovou vlnu a na konci jsem         jej požádala o pomoc od bolesti mých sedacích kostních partií – výsledek ????         Úžasný, bolesti, které mě obtěžovaly i ve stoje a dosti často jsou pryč a to          doslova a do písmene. Patří Vám velké díky a máte můj obdiv a úctu, protože         pomáháte – nejste Vy zhmotnělý anděl ?

  Vilma K.Vary  10.3.2016

  vilma před rokem

  Ahoj

  Děkuji za skvělý víkend.Já sám za sebe jsem velice spokojený po
  všech stránkách.Sešla se malá,ale úžasná parta.Prostředí pěkný a  i ten
  přednášející celkem ušel J.Teď vážně.Jirko mooooc děkuji a jsem rád,že mě kamarádka
  doporučila tebe.Přesněji řečeno vás dva,protože jste dobrý tým.Bylo to pro mě
  velice zajímavé a hlavně povzbuzující,abych na sobě víc pracoval.Už se těším na
  duben.

  Mějte se moc krásně,ať se vám daří.

  Jirka

  Jiří Červinka před rokem

   Dobrý den pane Lexa,
  Opět a stále děkuji za setkání 31.1.2016, kde jsem nahlas řekla, poprvé, že
  chci svoje zaměstnání. Před týdnem už jsem měla dva kontakty a zítra už se jdu
  domluvit na práci. Děkuji, vím o Vás, toto setkání naprosto změnilo můj život a stále
  mění. Do mého života vstupují naprosto úžasní lidé i události. Koleno, které
  bylo na operaci do oné soboty, v neděli jsem šla na magnetickou rezonanci, pak k ortopedovi,
  se už v žádném případě, operovat nemusí. Žádným slovem se moje radost nedá
  vyjádřit, je to úžasný pocit naprosto jiného stavu vědomí.
  S úctou, Hana 

   Děkuji Jirkovi za bleskové vyléčení gynekologického zánětu, který mě dlouho trápil a měla jsem nepříjemné bolesti. Bolesti okamžitě po jedné terapii ustoupily a po zánětu jako by se slehla zem 🙂 Navíc jsem si uvědomila, co zánět u ženy v této části těla znamená a vím, že musím měnit i v životě, aby se zánět již nevrátil. Děkuju, Jirko!!!
  Lucie před 2 lety

  Dobrý večer, Jirko.

  Chtěla jsem Vám moc poděkovat za seminář v ČB u Dáši Celbové. Mamka s Vámi mluvila již 2x po telefonu ohledně natrženého svalu na P ruce a ještě s Vámi určitě bude mluvit a já se vydala vstříc zkoumání novým způsobům života do ČB.Sama jsem po rozchodu s přítelem a od září bydlíme s dcerou v jiném bytě, tak si dávám dohromady hlavně sebe a dceru a věci kolem nás dvou. Chtělo by to některé změny, ale musím se naučit méně přemýšlet a řešit věci racionálně, což jsem doposud dělala, ale díky Vašemu semináři má člověk opravdu pocit, že může vše…
  Samozřejmě jsem zkusila praktiky Vašeho semináře a ony opravdu fungují, teď mám chřipku a dovolila jsem si marodit, což bych jindy neudělala a je to super, že udělám pro své tělo odpočinek a pohodu a je to to, co tělo potřebovalo! Cítím se úplně jinak, než kdybych s chorobou chodila do práce.Možná Vás také do budoucna požádám o telefonní působení na mě.Mějte se fajn a opravdu ze srdce Vám děkuju za otevření nových dveří, které pro některé zůstanou stále zavřeny….Radka

  pan Lexa je hlavně úžasný člověk!
  Jirka L. před 2 lety

   Seminář s Jirou se mi opravdu líbil a potvrdil mi vše v co jsem jen doufala… obrovsky mi upevnil víru v sebe a v sílu svých myšlenek. Na semináři byla úžasná energie a úžasní lidé s kterými, jak doufám, jsem se neviděla naposledy. Povídáním s Jirkou jsem si uvědomila, že moudrost, síla k uzdravení a síla “léčit” má opravdu každý sám v sobě. Jsem velice ráda, že jsem seminář absolvovala.
  Lucie Kraifová před 2 lety

  Dobrý večer Jirko, oznamuji, že ode dne, kdy jsem absolvovala s Vámi seminář v praxi praktikuji naučené metody prvotně v okruhu své rodiny a musím přiznat, že fungují Emotikona smile Vnímám, že se můj život začíná odvíjet s daleko větší lehkostí a najednou je vše krásnější, rozzářenější. Uvědomuji si, že se nacházím ve stavu řešit situace tzv. “shora” nebo-li s nadhledem. Nedostávám se jako dřív do jádra problému, což mne činí šťastnější. Tímto Vám chci moc poděkovat za otevření mého energetického pole a těším se na další semináře pod Vaším vedením. Paula Blahníková
  Paula Blahníková před 2 lety

  Moc děkuji Jirkovi za pomoc. 20 let jsem trpěla nespavostí a brala prášky na spaní. Už je neberu, spím skvěle.Doporučuji všem, kteří mají nějaký problém
  Jarka před 2 lety

  Mnohdy je velmi těžké udělat krok ke změně sebe samého, přerušit každodenní koloběh událostí, návyků a jak se říká, životních vzorců. Prvním krokem je už jen si uvědomit, že něco chceme jinak…pak přichází dlouhá cesta změny sebe samého. Je velmi povzbuzující a krásné, když na této cestě potkáváte lidi, kteří Vám pomohou jít na této cestě….pomáhají Vám najít směr a prostředky, které nám jsou ku pomoci.Takovým člověkem je i pan Lexa….na jeho semináři je cítit láska, vstřícnost a porozumění.Díky setkání s ním se mohu posunout dál na své cestě poznání.Jsem vděčný za toto setkání a velmi děkuji za tuto zkušenost. Přeji hodně štěstí a zdaru v životě a mohu jen doporučit každému, kdo vnímá, že na světě není úplně vše v pořádku.Děkuji Vám pane Lexo ….Petr Pavlů 
  Petr Pavlů před 2 lety

  Vážím si Vás, pane Lexo. Za to, že jsem se s Vámi střetla a že jste mi předal Vaše zkušenosti. Přivedl jste mě na novou životní cestu, jíž jsem dlouho hledala a stále nenacházela. Poznáním Vás jsem nový člověk, který si vědomě tvoří svůj život a pracuje na sobě. Nic není jako dřív a teď je teď. S láskou v srdci Vám děkuji a KAŽDÉMU doporučuji. 
  Lucie Musilová před 2 lety

   Dobrý den pane Jiří,

  zúčastnila jsem se Vašeho semináře v Hradci. Byl to pro mne přelomový okamžik, od té doby si vytvářím budoucnost. V mých 47 letech jsem si přitáhla do života člověka , který mě bere takovou jaká jsem . Další věc pomáhám v rodině, v práci, jsou i další kolegyňky,které praktikují kvantovku. Je to prostě úžasné. Ale nejlepší zážitek jsem měla včera , kdy mi praskl zub, a já si kvantovkou uzdravovala zub aby tam nevznikl zánět, dále jsem si nastavila situaci v čekárně u zubaře i v jednání se zubařem.(po předchozích ne zrovna milých zkušenostech)Vše proběhlo v zájmu všech zúčastněných a bylo to příjemné. Neskutečné jak to funguje , prostě si hraju jak jste nám říkal.Moc Vám děkuji a přeji spoustu spokojených lidí díky Vaší osobě. Ať je nás co nejvíce. Ze srdce děkuji krásné dny přeji .Milena

   Stává se, že na žádném televizním kanále vás žádný program nezaujme,

  a tak se ve většině případů přepíná z jednoho programu na druhý a marně se hledá zajímavý pořad.Jsme postarší manželé a stalo se nám totéž zcela nedávno. A jak jsem tak přepínal programy, na V1 nás zaujal rozhovor redaktorky této televize s člověkem, který nám velice připomínal frotmena ze skupiny Eva a Vašek. Proto jsme to ponechali běžet a nelitovali jsme.
  Nebyl to onen Vašek, jak jsme se původně domnívali, ale pan Mgr. Jiří Lexa, který se redaktorce televize V1 svěřoval se svým životním příběhem a jeho schopností umu opravy porušené aury, neboli energetického obalu lidského těla. Zaujalo nás to, protože manželka měla po úraze pravého kolena nesnesitelné boslesti v pravé noze od kolena až dolů a lékaři nic závažnějšího neshledávali.
  Hned druhý den jsem vyhledal na internetu jeho webové stránky, napsal jsem mu e-mail, a on se nám neprodleně telefonicky ozval. Manželku pozval k osobní konzultaci do jeho ordinace v Novém Bydžově.Manželku jsem doprovodil já a naše nejmladší dcera.
  Pan Magistr nás vstřícně přivítal, a všechny nás pozval dále, takže jsme se mohli stát svědky celé procedury Kvantové cesty.Všichni jsme od pana Mgr. odcházeli nadšeni. Manželce se vše zlepšilo natolik, že opět chodí normálním způsobem a hlavně bezbolestně a bez prášků, ale i já, já který za několik měsíců oslaví své osmdesáté narozeniny, jsem nyní jako vyměněný, aníž bych podstoupil jakoukoliv proceduru vlivu pana Magistra.
  Stačila mi k tomu jen pouhá přítomnost, procedury Kvantové cesty mé manželky. Ve svých letech pochopitelně trpím řadou neduhů, a některé z nich mi jakoby záhadně zmizely. Povolila mě bolest v levém koleně, ve kterém jsem měl před mnoha lety zlomeninu, klesl mi tlak krve, přestala se mi točit hlava, a mám silný pocit regenarace paměti.
  Abychom požádali pana Mgr. Lexu o pomoc, nás v onom rozhovoru repotérky TV V1 s panem Magistrem přesvědčilo i jeho uvedení, že úspěšně spolupracuje i s veterináři a dokáže úspěšně odstranit i pohybovépotíže a jiné neduhy u zvířat a dostihových koní.
  Postarší manželé René a Marie Čáslavských z Českomoravské vrchoviny 

  Svalové křeče

  Včera se mi podařilo kvantovou vlnou během chviličky zbavit manžela úporných svalových křečí, díky nimž nemohl vůbec spát a měl velké bolesti. Mám z toho obrovskou radost!! Moc děkuji Jiřímu, že mě to naučil. Je to tak snadné a tak účinné. Úžasný pocit, když můžete pomoci svým blízkým…Jirko…děkuji moc!!!
  Andrea před 2 lety

  Přeji všem pohodový den,
  o kvantové vlně jsem se dozvěděla řízenou ” náhodou”. Měla jsem sen, ve kterém se mi na internetových stránkách objevila jedna žena. Bylo to z internetové televize ” Cesty k sobě”. S kvantovou vlnou to ale nemělo nic společného. Když jsem druhý den dopoledne našla příslušné stránky a rozhovor, zjistila jsem, že pod ním byl odkaz na kvantovou vlnu. A tak jsem byla postupnými kroky vedena až na stránky Jirky. Znovu jsem si potvrdila, že když je duše připravena přijmout potřebné informace, tak se naskytne správný čas, prostor i osoba, která vám vše potřebné předá. Jirka má dar otevřeně a přirozeně předávat v pravý okamžik vše potřebné.
  Zdánlivá ” lehkost” se kterou to dělá je výsledkem mnohých životů. Ostatně- znáte ten pocit, že se s někým znáte už mnoho životů? I to se vám na semináři může vybavit. A co je úlevné? Třeba pročištění a rozpuštění starých emočních vzorců a strachů. A to až k samému základu. A také fakt, že díky praktikování kvantové vlny se ve vás probudí dávno zapomenutá schopnost léčit. Kvantová vlna vám nabízí z mého pohledu to nejdůležitější- pocit svobody. A to je opravdu velký dar…Ještě jednou děkuji…
  Eva Hradec Králové
  Eva Boudová před 2 lety

  Nejpve jsem moc nevěřil, že mi kvantová terapie Jiřího Lexy pomůže. Ale, co když ano, říkal jsem si…Diky panu Lexovi byl stres během jedné terapie odbourán a okamžitě po terapii jsem se cítil mnohem lépe. Prostě můj svět se změnil. Doporučuji kazdemu!!!
  Samih Ali, Izrael před 2 lety

  Též jsem byla na semináři Jiřího Lexy a všem mohu jen doporučit. Je totiž nádherné být vědomým tvůrcem svého života. Moc se mi líbilo,že předává své vlastní zkušenosti, a to srdcem. Takových lidí jsem zatím mnoho nepotkala a velmi si jich vážím. Seminář mnoha lidem změní život v tom dobrém slova smyslu.
  Pája Pavlů před 2 lety

  Absolvovala jsem 2 školení pana Jiřího Lexy. Do té doby jsem ani pořádně nevěděla, co to kvantová vlna je. Po přečtení několika článků jsem byla zvědavá a přihlásila jsem se na školení. Přišla jsem nesměle, ale po semináři jsem byla nadšená, jak dovede Kvantová vlna působit.
  hned v dalším týdnu jsem šla znovu na přednášku, protože zažít přednášení pana Jiřího, proložené různými příhodami, bylo pro mě fascinující. Od té doby jsem opět získala sebejistotu
  v rozhodování … atd. Doporučuji všem zažít způsob jeho přednesu, je to úžasné, poučné a srozumitelné .
  Velmi děkuji, mě samotné pomohl a těším se na další odborná setkání a přednášky v novém roce 2016. Všechny srdečně zdravím, Eva
  Eva před 2 lety

  Šlo to i bez kocoviny.

  Všem dobrý den,
  jsem 8 let na vozíku,diagnóza RS.Rozhodla jsem se pro detoxikaci a očistu těla od všech ,,příživníků”,ulevit tělu a nemoc alespoň zastavit.Pod vedením zkušené terapeutky jsem nasadila informatika,mms,antiparazitika a frekvenční terapii.Vše zabralo…jen na dolní části páteře se zarputile držely cysty echinokoka.Nezbývalo,než to začít zkoušet velkými dávkami praziqvantelu…kdo zažil OPRAVDU VELKOU KOCOVINU,tak to druhý den následuje…brr.Tak jsem hledala jinou možnost,už delší dobu mě přitahovalo léčení kvantovou vlnou…Pana Lexu jsem ,,znala” z jeho videí na internetu.Lidsky mi seděl…zavolala jsem mu…intuice nezklamala…
  hodinová terapie na skype,kdy pan Lexa pracoval na mé páteři.
  Za pár dní následovala kontrola u terapeutky.Dokonale mi tělo ,,rozpitvala”..a všude čisto…a PÁTEŘ ČISTÁ!!!
  Takže, kdo řešíte podobný problém…šlo to i bez nevolností!
  Pan Lexa se mnou bude pracovat dál…a kdo ví…:)
  Velký dík.
  Michaela
  Michaela před 2 lety

  Dobrý den.
  Vše jak koukam již bylo napsáno, já jsem absolvovala taky kurz u p.Jiřího a je to opravdu skvělý učitel a člověk. Kvantuji každý den a po kouskách se mi to daří čím dál tím víc…moje očekávání seminář předčil. Doporučuji :))
  Děkuji Petra
  Petra před 2 lety

  Nachlazení léčit po telefonu? Proč ne 🙂

  Chci přispět další zkušeností s kvantovou vlnou. Nebo spíš úžasným zážitkem. Mám asi měsíc po semináři a používám kvantovou vlnu denně. Volal mi jednou známý a byl nachlazený a stěžoval si také, že ho bolí v krku. Tak jsem mu říkala, že něco zkusím. Aby byl v klidu , představil si , že je na nějakém příjemném místě a já mu posílala vlnku zdraví a pak jsem si představila, že mám pilník a piluju ty oteklé mandle. A v tu chvíli mě napadlo , že to opilované mu padá do krku a že to ale žaludek snad stráví. A známý říká, že mu to nebudu věřit , ale že má pocit že mu ta bolest spadla do krku a polkl to a už mu nic není, tak jsem ještě myšlenkově “protáhla” nos kartáčkem a jemu se hned lépe dýchalo. Druhý den hlásil naprosté zdraví. A pak že něco v životě nejde. S kvantovou vlnou jde úplně všechno. 🙂

  JANA.M. 07.10.2015 před 2 lety

  Děkuji 🙂

  Je to týden a něco po kurzu a musím se přiznat, že změny se dějí:) Používám kvantovou vlnu každý den na zdraví těla i duše a změny cítím, mimo jiné mě začaly pálit dlaně…Nějak přirozeně začínám přistupovat k ostatním lidem s kvantovou vlnou a “vylaďuji” si je při hovoru, jde to tak nějak samo. Ale největší změnu cítím ve změně myšlení, jako bych si více uvědomovala na co vlastně myslím a jaké mi ta která myšlenka přináší emoce.

  Snažím se zůstávat co nejvíce ve svém středu a odtud pozorovat všechny situace během dne.
  Moc děkuji za možnost objevit tuto cestu a přeji Vám jen to nejlepší 🙂

  VERONIKA 23.09.2015 před 2 lety

  Nechejte rozhodnout své srdce a intuici

  Já jen mohu napsat, že seminář vede člověk Jiří Lexa, žádný Guru ani Bůh. Dle ,, Nad nikým se nepovyšuj a nikoho neponižuj”. No a kvantová cesta je pro mne velkým novým přínosem po dvanáctiletých zkušenostech s různými metodami a energiemi. Je to pro mne potvrzení ( pocitů, které ve mě dřímaly), že jde vše jinak, jednoduše, rychleji. Je to jedna z velkých změn, která nám přišla rokem 2012. Příležitost pro lidi aby se rychle uzdravili a tak uzdravili i Matičku Zemi. Příležitost žít bez manipulace a diktatury.

  YVETTA 26.09.2015 před 2 lety

  Mentální operace páteře

  Pokračuji dalším příspěvkem , jak jsem tentokráte zatočila s problémy fyzického těla. Mám vrozené onemocnění kyčlí a páteře, problémy začaly až po třicítce, bolesti, rehabilitace, psychická nepohoda, po čtyřicítce už jsem byla nucena přestat se sporty , zhoršení hybnosti, denní bolesti, pak už i noční, prášky jsem odmítala, takže jsem trpěla, na psychice takový dlouhodobý stav nepřidá. Podle toho , co nás na semináři p.Jiří naučil, jsem se rozhodla, že si páteř pěkně mentálně odoperuji, co jsem uznala za vhodné jsem pěkně opravila, namazala, přetvořila,výrustky obrousila, někdy mě napadlo , co takhle vyměnit ploténku za novou, než bych ji rekonstruovala….. 🙂 .

  Tak se stalo. Naštěstí, to mě asi intuice vedla, jsem na páteři pracovala po kouscích, každý den něco málo, protože pocity druhý den byly jako po skutečné operaci, zhmoždění svalů, bolest kůže apod. Za 3dny to odeznělo, ale efekt byl vidět už první den, hybnost, bolest obratlů pryč, migrény od krční páteře pryč,…..NEUVĚŘITELNÉ. Tak jsem si čtvrtý den řekla, že bych ještě mohla přetvořit ledviny, ve kterých je už 5let písek a občas mě trápí koliky s kamínky. Pročistila jsem si je a jeden den jsem čurala krev , druhý den šel písek a moc se mi ulevilo. Hodlám toto opakovat a pokračovat postupně v likvidaci dalších neduhů. Určitě doporučuji. Stala jsem se díky p.Jiřímu svým nejlepším lékařem.

  Jana.M. | 23.09.2015 před 2 lety

  Seminář

  Dobrý den, je 10dní od semináře a v mém životě nastala zřejmě nejdůležitější změna a to, převrat v mé duši. 20let jsem se zabývala různými praktikami “obrody duše”, meditacemi, dodržovala všechny rady ohledně smýšlení, znala pravidla přitažlivosti, práce s energiemi, mnoho kurzů, mnoho terapií a přesto dvě zásadní věci v životě zůstávaly nedořešené a to peníze a partnerské vztahy. V těchto dvou oblastech jsem již byla na pokraji sil a přes všechno “duchovno” v životě jsem byla velmi nešťastná a nebylo už metody, která by mě pomohla.

  Po semináři u pana Jiřího se dějí neuvěřitelné věci. Jak mě řekla před rokem astroložka, že jsem si karmicky přinesla potíže s penězi a v partnerstvích a je to můj úkol k řešení, můžu směle říci, že jsem po 20 letech dosáhla cíle. P.Jiří mě seminářem otevřel ty nehybné dveře, co už jsem začala ztrácet naději, že se někdy otevřou. Není to čarování, někdo mávne proutkem a je to, ale p.Jiří Vám otevře tu cestu, Vy už víte jak na to a už si pomůžete sami. Děkuji Jiří.

  Jana.M. | 23.09.2015 před 2 lety

   • Jana | 23.09.2015

    S láskou má svět naději

    Milí přátelé, velmi ráda se s vámi podělím o poznání po semináři u Jiřího Lexy. Nejsem pobíhačem po seminářích ač sama stavím konstelace pro druhé už téměř 13let. Vím, že toho nejlepšího učitele máme každý v sobě ale Jiří mě oslovil jako člověk přes video a tak jsem se jela podívat. Nikdy nikde nejsme náhodou a tak musím říct, že tento seminář jsem si opravdu užila. Jeho lidský přístup, jasnost a přímost, jeho touha podělit se a naučit i ostatní vše co umí, vubec dnes nejsou samozřejmostí u jinych lektorů. Musím říci, že hned druhý den jsem začala praktikovat a zvědoměla jsem si procesy, které jsem do té doby dělala intuitivně. Dnes už si více hlídám, jak myslím, protože odezva přichází ihned. A abych byla konkrétní:

    Hned druhý den odjížděla moje sestra bez nemoci zad, další den dcera byla bez bolesti paty, přítelkyni bylo vyhověno v žádosti, kterou podávala roky bez úspěchu, mě se zhmotnil dostatečný průtok peněz. …..atd

     

    Příkladů je spousta. Objevila jsem velkou sílu ve spojení kvantové vlny a rodinných konstelací. I já jsem se ráda nechala od Jiřího nakazit a budu posílat dál, neboť jen tak máme možnost změnit svět. Je důležité umět nejen přijímat, ale i tvořit. S láskou.
    Díky

    Jana | 23.09.2015 před 2 lety
   • Andrea | 20.09.2015

    Zázraky

    Díky Jiřímu se mi změnil pohled na životní problémy a situace, které si řeším…po semináři si dokáži téměř každý den plnit krásná přání, jako například přání dostat kytičku, pozvání na oběd či kávu, zajistit si parkovací místo tam, kde obvykle žádné volné není, apod…pro někoho jsou to drobnosti, ale velmi Vám zpříjemní život a dostanete sebedůvěru, že stejným způsobem dokážete řešit i větší cíle a přání. Na seminářích a po nich se každému doslova začnou dít zázraky…všem vřele doporučuji strávit nádherný den na semináři v přítomnosti Jiřího a ostatních účastníků…vždy je tam nádherná atmosféra a nezapomenutelné zářitky…těším se na další seminář, který mne zase posune dál na cestě k vědoménu a šťastnému životu 🙂

    Andrea | 20.09.2015 před 2 lety
   • Monika | 19.09.2015

    Musím opět sdílet 🙂

    Tak vidím,že dva příspěvky po sobě budou moje. No, nevadí :-). Takže po dvou seminářích Jiřího a jedné terapii u paní Šárky, kterou pan Jiří doporučil, se cítím tak, jako nikdy. Jednoduše jsem šťastná. vím, že si můžu svůj život tvořit. Je mi dobře. Lidé okolo mě se radují. Napadá mě spousta nápadů – podělím se o dva, které přišly při lenošení na terase před chvilkou… zahajuji léčivé plavání rodičů a dětí a také bych ráda učila učitele, jak s dětmi. cítím to jako své poslání, hlásím se k Jiřímu na seminář Kvantový učitel a budu šířit dál. Prostě – můj život se mi změnil a to je prostě fakt. Seminář moc moc doporučuji. Z Jiřího sálá dobro, ochota pomoci a já doufám, že na tom budu podobně. Děkuji moc.

    Monika | 19.09.2015 před 2 lety
   • Monika | 10.09.2015
    Krásný den Vám, kteří čtete tento příspěvek… Jsem vděčná, že jsem dostala možnost zúčastnit se semináře u pana Jiřího Kvantová svoboda. Spousta věcí mi tzv. “docvakla”. Naučila jsem se, jak léčit. Hned třetí den po semináři mého syna 11 let bolel žaludek – udělala jsem vše podle Jiřího – a bolest zmizela, syn je zdravý. Používám kvantovou vlnu ve škole s dětmi – děti mi mávají, zdraví už zdálky, jsou spokojené. Prostě nádhera. Mám v úmyslu ještě jednou seminář navštívit, upevnit si určité kroky a poté sdílet mezi lidmi formou přednášek… Děkuji moc, Jiří. Monika z Doubravice nad Svitavou
    Monika | 10.09.2015 před 2 lety
   • Jana Mečková | 18.08.2015

    Moje pocity

    Vela toho o Jirkovi neviem,o kvantovej ceste čítam a pozerám aj videá,a tak som za ním išla do Prahy na terapiu,tým som si splnila moj velký sen,ale osobné stretnutie a terapia mi dali ešte ovela viac,ako som si myslela.Moj život sa odvtedy odvíja uplne neskutočným smerom.Niektoré pocity sa opísat ani nedaju,slová ich nevedia vystihnut.Preto Vám poviem len tolko,chodte za ním,ak máte problemy,choroby,čokolvek,nečakajte a prežijete to,že sa Vám nádherne zmení život.Viem o čom píšem.Jirko Velké DAKUJEM

    Jana Mečková | 18.08.2015 před 2 lety
   • Radim | 11.08.2015

    Bradavice

    Dobrý den, měl jsem na chodidle rozlehlé místo bradavic. Nebo to byla jen jedna velká jakoby spojená s ostatníma. Takové v kterých je uvnitř černá tečka (cévky). Byl jsem na semináři Jiřího Lexi v Hradci Králové a naučil jsem se techniku léčení. Doma jsem si opakovaně (pro jistotu :D) působil na nohu a za 2 dny je bradavice pryč. Těším se z toho, a budu pokračovat na léčení bratra, a přitáhnutí hojnosti.

    Radim | 11.08.2015 před 2 lety
   • Jaromír | 29.07.2015

    Dobrý den přátelé,

    záměrně jsem čekal s hodnocením. Je to už dva měsíce, co jsem absolvoval terapii. Za svých 63 let života jsem absolvoval mnoho terapií za účelem osobního rozvoje a nápravy různých komplikací projevujících se i na mém zdraví. Pan Lexa mi skutečně pomohl vyřešit a nahlédnout na hlubokých vnitřních rovinách to, se s jinými nedařilo. Zbavil jsem se bolestí levého kolene, zbavil jsem se pocitů viny, které ovládaly můj život. Možná ne zbavil jsem se, ale byl jsem zbaven! I když jistý podíl „viny“ 🙂 na tom asi budu mít taky. Děkuji !!!
    A vzhůru za životem plným radosti a porozumění všemu v nás a kolem nás.
    Jaromír | 29.07.2015 před 2 lety
   • jana | 23.07.2015

    Hledání

    Tak jestli hledáte už je jedno co..sami sebe nebo cestu životem jste na těchto stránkách správně.Jirka je úžasný člověk který Vám otevře oči a nejen to ..je ochotný ,poslouchá a poradí i kdýž je to jeho čas který Vám věnuje..Neváhejte a oslov te ho ..je to jako dar který právě dostanete..to vážně stojí za to ..už nehledejte tady jste správně..

    jana | 23.07.2015 před 2 lety
   • Petra | 21.07.2015
    Dobrý den, chci taky přispět o svůj zážitek s panem Jiřím Lexou. Byla jsem u něj se svými problémemi a ,,učaroval,, mi jeho skvělý a lidský přístup, milé jednání a nenásilné vysvětlení a následné léčení kvantovkou…byl to pro mě zvláštní zážitek, dost mi čas s panem Lexou pomohl pochopit a doskládat co mi nebylo jasné. Moc se těším na seminář v září. Díky Vám Jiří mě opustila moje děsná únava a spousta jiného. Velké dík Petra H.
    Petra | 21.07.2015 před 2 lety
   • Jana | 17.06.2015

    Kvantová cesta k úspěchu – seminář

    Seminář byl velmi příjemný a pan Lexa je milý, empatický a optimistický člověk. Vleje Vám radost ze života do žil. Plně se ztotožnuji s hodnocením Líby z 15.6.2015 a musela bych jen opakovat, co ona napsala. Moc pěkně zorganizované, vše klaplo na jedničku. Díky a přeji krásné a štastné dny Jana

    Jana | 17.06.2015 před 2 lety
   • Líba | 15.06.2015

    Kvantová cesta k úspěchu – seminář

    Dobrý den, absolvovala jsem seminář Kvantová cesta k úspěchu, název může být pro někoho zavádějící, ale úspěchem zde se rozumí uspět ve všech rovinách našeho života tak, jak si přejeme. Pokud jste se dostali na tyto stránky, není to náhoda i mě se to stalo…a pokud chcete jít na přednášku, seminář, nebo oslovit pana Jiřího s nějakým vaším problémem, neváhejte, je to báječný člověk se srdcem na dlani, který vám pomůže. Semináře připravuje pro omezený počet účastníků, není to žádná “masovka”, tudíž se každému má čas věnovat osobně a na každou vaši otázku s úsměvem odpoví…Vím, že jsem se s ním nepotkala naposledy a určitě pokud budu potřebovat, tak se na měj s důvěrou obrátím…
    Děkuji Jiří za motivující seminář a přeji jen Vše NEJ…Líba

    Líba | 15.06.2015 před 2 lety
   • Marcela Hosni | 28.05.2015

    Úžasný človek

    Dobrý deň, už niekoľko rokov mám problém so zápalom v tele a vyskúšala som už naozaj všetko možné aj nemožné, od klasickej medicíny, cez liečiteľov, numerológov, šarlatánov… Výsledok? Nič. Vďaka internetu a určite to nebola náhoda som našla stránku pána Lexu. Kontaktovala som ho cez facebook a prekvapila ma jeho rýchla odpoveď a hlavne ochota pomôcť. Keď sa s ním rozprávate tak cítite, že mu ide v prvom rade o pomoc človeku. Po jeho liečbe (je to ešte len druhý deň od liečby) sa cítim oveľa lepšie a verím, že ma táto metóda úplne zbaví bolesti. Pán Lexa, moc pekne Vám ďakujem, ste úžasný človek…

    Marcela Hosni | 28.05.2015 před 2 lety
   • Nikol | 21.05.2015

    Život jako v pohádce

    Opět musím pochválit a vyzvednout Jirku!!Nejde to jinak:))). Moje životní cesta do chvíle, než jsem Jirku potkala byla dosti složitá. Stagnovala jsem ve vztahu s člověkem, který byl energetických upírem(vysával mě, podváděl mě), ale nebyla jsem schopná se od něj odlepit.Poprvé s prosinci, kdy jsem měla lehké tušení, že vztah je k ničemu, a že mě život už definitivně přestal bavit, jsem se rozhodla, že s tím něco udělám a že se s Jirkou sejdu.

    Byly to naprosto úžasné dvě hodiny strávené s pohodou a spoustou legrace – a navíc léčení. Takřka se mi rozsvítilo! Ještě ten den jsem přišla na přítelovu nevěru a nejen to, odhalila jsem spoustu věcí, které jsem do té doby nevěděla…. Mé zdravotní problémy zmizely a já jsem si díky vlně dokázala přitáhnout naprosto odlišné okolí.Ale především jsem si uvědomila sama sebe – to co doopravdy chci já(ne to co se ode mě očekává) a to, jaká ve skutečnosti jsem. Vrátila jsem se k věcem, za které mě moje “minulé” okolí odsuzovalo. Začala jsem znova a naplno a všechno se změnilo.

    Musím říct, že mě to překvapilo naprosto neuvěřitelným způsobem. Naše další schůzka s Jirkou proběhla nedávno, protože mě čekala maturita a já jsem se samozřejmě nestihla naučit, co bych potřebovala.Jirka poslal vlnu, a přes to všechno co se událo – maturita dopadla naprostým zázrakem.Díky vlně jsem se za krátký čas dokázala naučit mnoho věcí, a profesoři a zkoušející byli ve velmi dobré náladě! Ohodnotili můj výkon daleko líp, než kdyby stejný výkon hodnotili u někoho jiného.Vlivem vlny jsem teď poznala člověka, který je mým novým partnerem, prožívám něco neuvěřitelného a nového! Celý život se změnil! Bolí Vás hlava??Nevadí! Napište Jirkovi a do pěti minut máte po bolesti!! Naprostý kouzelník!! ..takže teď přijímačky a můj život budou už taky jen a jen jedny velké prázdniny!!Děkuju moc Jirko!!:))))

    Nikol | 21.05.2015 před 2 lety
   • Roman Klapka | 03.05.2015

    Reference 30.4.2015

    Víkend s Jirkou mi výrazně víc otevřel oči, vnímaní sebe a svého okolí. Každý, kdo chce převzít plnou zodpovědnost za sebe a svoje myšlenky dostane od Jirky nejen zajímavá vysvětlení, ale i návody, jak žít vědomý život.

    Roman Klapka | 03.05.2015 před 2 lety
   • Denisa Ševčíková | 03.05.2015

    Kvantová cesta k úspěchu 27.4.2015

    Ráda se podělím o své zážitky z víkendového kurzu Kvantové cesty k úspěchu a o síle myšlenky. Nešla jsem tam s očekáváním, ale věděla jsem, že to co učí se mám naučit také pro můj další vývoj a posunutí. Odkdy poslouchám svou intuici, tak můj život plyne pokojněji.
    Jirka Lexa s námi nejdříve mluvil o základech jako jsou zákon přitažlivosti, jak myslíme, jak pracují strachy a programy v naší mysli… opět jsem si uvědomila jak je důležité stát se vědomým člověkem. Dal nám inspiraci, motivaci a snažil se nás inspirovat k hravosti – hrajme si!!!

    Celý víkend nás trpělivě učil a odpovídal na naše všetečné dotazy 🙂 Vše probíhalo hravou formou, s humorem a nadhledem. Podělil se také o pár “moudrostí”, které už byly nad rámec kurzu. Moc si toho vážím a je to důkaz jeho velkorysosti a potvrzuje se jeho snaha podělit se o informace a zkušenosti, když cítí zájem.

    Celý víkend probíhal v lehkosti, které se nám tolik v životě nedostává a snažme si ji každý den dopřát.
    Vím, že se zůčastním i dalších kurzů a těším se na vzájemné obohacování a vzdělávání.
    Jirkovi Lexovi přeji hodně požehnání v jeho pozemské “misi” 🙂 a vám všem, kteří se jeho kurzů zúčastníte – užijte si to tak moc jako já. Všem vám přeji hodně bezpodmínečné lásky a sebelásky

    Denisa Ševčíková | 03.05.2015 před 2 lety
   • Maruška | 03.05.2015
    Jirku jsem poznala na terapii přes telefon, chtěla jsem vyřešit zdravotní problémy mé dcerky a jasně, že problém byl ne u dcerky, ale u mě…. To jsem tak nějak tušila, ale myslela jsem si, že to půjde vyřešit i jinak … 🙂 No a nejde to … 🙂 Asi za cca 2 měsíce jsem šla na seminář do Náchoda a chci tím Jirkovi moc poděkovat, že se snaží lidem ukázat jiný způsob života, než na který jsme zvyklí… Moc mi pomohl i po psychické stránce 🙂 Všem můžu Jirku doporučit, protože chce lidem opravdu pomoct. Děkuji Jirko a jsem ráda, že jsem tě poznala
    Maruška | 03.05.2015 před 2 lety
   • Milan Záleský | 03.05.2015

    Vlastní pomoc 23.4.2015

    Děkuji , že jsem si mohl sám pomoci v bance , kde jsem si pomohl , aby se mnou v bance jednali a jednali tak , jak si to my přejeme . Tedy ke spokojenosti obou.

    Milan Záleský | 03.05.2015 před 2 lety
   • Radek Brožek | 03.05.2015

    Cesta kvantového podnikatele 2.3.2015

    Chtěl bych poděkovat Jirkovi Lexovi, že se vydal na cestu předávání svých životních zkušeností. Zúčastnil jsem se jeho velmi hodnotného, poznání umožňujícího semináře, který se konal v nádherném prostředí ve spojení s úžasnými moudrými lidmi. Všem, kdo chtějí na sobě pracovat, bych seminář vřele doporučil.

    Radek Brožek | 03.05.2015 před 2 lety
   • Ladislav Slavík | 03.05.2015

    Reference 2.3.2015

    Zdravím Vás, píši sem od srdíčka referenci z toho důvodu, že jsem byl tento víkend v Náchodě na semináři od Jirky Lexy, v úžasném hotelu na vyhlídce v krásném prostředí včetně slaného bazénu 😀 a užasnou vyhlídkou na město :)) Na semináři byli super lidi a mě to opět posunulo :)) PS: na další seminář vezmu určitě sebou přítelkyni 🙂

    Ladislav Slavík | 03.05.2015 před 2 lety
   • Milan Záleský | 03.05.2015

    Kvantová cesta k úspěchu 2.3.2015

    Děkuji Jirkovi , že jsem mohl být na prvním semináři Kvantová cesta k úspěchu . Nejen , že místo semináře bylo velice luxusní , ale i průběch a poznání mé nově nastoupené cesty je pro mě nezapomenutelným zážitkem . Těším se na další setkání a doporučuji Všem

    Milan Záleský | 03.05.2015 před 2 lety
   • Milan Záleský | 03.05.2015

    Kvantová cesta k úspěchu 2.3.2015

    Děkuji Jirkovi , že jsem mohl být na prvním semináři Kvantová cesta k úspěchu . Nejen , že místo semináře bylo velice luxusní , ale i průběch a poznání mé nově nastoupené cesty je pro mě nezapomenutelným zážitkem . Těším se na další setkání a doporučuji Všem

    Milan Záleský | 03.05.2015 před 2 lety
   • Zdeněk Kopecký | 23.04.2015

    i lepší sluch

    Na terapii u pana Lexy jsem šel hlavně z důvodu dlouholetyých bolestí páteře a s tím souvisejícího brnění až do chodidla nohy.Bez valného výsledku jsem předtím absolvoval lázeňskou léčbu,magnety,cvičení atd.Pokud byly bolesti opravdu silné pomohly krátkodobě jen nesteroidní antirevmatika.Po terapii kvantovou vlnou došlo k výraznému zlepšení a prášky neberu.

    Když už jsem u pana Lexy byl,postěžoval jsem si i na zhoršení sluchu (je mi přes 70).Absolvoval jsem totiž před tím audiometrické vyšetření a již jsem měl stanoven termín pro nasazení sluchadla.Kvantová vlna mi pomohla i k zlepšení sluchu.Po příchodu domů jsem rozuměl zvuku u televize již při nastavení 22 místo dřívějších 28. Následná kontrola měřením v komoře potvrdila, že sluchadlo zatím nepotřebuji

    Zdeněk Kopecký | 23.04.2015 před 2 lety
   • Renáta | 02.03.2015

    Jirku znám teprve krátce,

    o to víc si vážím jeho podanou pomocnou ruku. Obrátila jsem se na něj včera poté co se dcera vzbudila z totálně zablokovanými zády. Chtěla jsem od něj radu jak postupovat,ale namísto rady mi nabídl přimo pomoc.Po telefonu se na dceru nacítil,promluvil s ní a už během pár hodin se ji výrazně ulevilo.Ozval se ještě během dne ,aby se ujistil jestli je dceři líp.V tomhle uspěchaném a sobeckém světě je to jako malý zázrak ,že jsou ještě mezi námi lidi,kteří když můžou tak nabídnou pomoc, aniž by za to cokoli očekávali.Proto aspoň touto cestou Jirko ještě jednou srdeční dík.Jsi užasný člověk a já jsem moc ráda ,že jsem měla tu čest tě poznat.
    Renáta | 02.03.2015
   • Liduš | 21.02.2015
    Chcem veľmi poďakovať Jirkovi.Mala som veľmi silné a dlhé menštruačné krvácanie.Keď mi lekár pohrozil nemocnicou,že ak to neprejde budem musieť podstúpiť zákrok,tak som sa spojila s Jirkom. Už po prvej vlne krvácanie ustávalo a na druhý deň po ďalšej vlne úplne prestalo. Keď som prišla k lekárovi,len nechápavo krútil hlavou,že to nie je možné. No a vďaka Jirkovi sa nemocnica nekonala …Tak sa neskutočné stalo skutočnosťou 🙂 Jirko ešte raz vďaka.
    Liduš | 21.02.2015 před 2 lety
   • Dagmar Tykalova | 30.01.2015
    chci touto cestou podekovat panu Lexovi,ktery vcera pomohl moji trilete vnucce.V pondeli mela jit na zakrok s uchem,ve kterem mela nejakou tekutinu,vcera ji pan Lexa uzdravil na dalku.Dnes jsme byli na kontrolnim mereni pred operaci a grafy jsou vporadku.Jsem moc rada,ze ji nemusim sverovat do rukou lekaru.DIKY MOC Jirko
    Dagmar Tykalova | 30.01.2015 před 2 lety
   • MUDr. Petra Hanzlíková | 19.01.2015
    I já bych tímto chtěla poděkovat Jirkovi za záchranu našeho kocoura. Osud tomu chtěl, když náš kocour přišel s prokousnutým krkem od jiného kocoura a měl přitom celé pohmožděné tělo. Zrovinka ten den se u nás Jirka zastavil a díky jeho trpělé péči se náš kocour, již po několika Jirkových přiloženích rukou, začal zlepšovat. Asi po 3 hodinách od příhody byl pak kocour úplně v pohodě, rána nebyla na kůži ani druhý den vidět. Kdybych to na vlastní oči nezažila, tak bych tomu, jako lékařka mediciny, nikdy nevěřila. Přátelé je to fakt neuvěřitelný zázrak.
    MUDr. Petra Hanzlíková | 19.01.2015 před 2 lety
   • Marie | 31.12.2014

    Díky, pane Lexo

    Terapie kvantovou vlnou je velmi silný zážitek a úžasná úleva, děkuji, že dokážete naslouchat a pomoci.

    Marie | 31.12.2014 před 2 lety
   • Tereza | 25.12.2014
    Chtěla bych moc poděkovat panu Lexovi :)) Moc mi pomohl po psychické i fyzické stránce. A je to stále lepší a lepší. Moc děkuji
    Tereza | 25.12.2014 před 2 lety
   • Nikol | 24.12.2014

    Parádní terapie

    Musím panu Jirkovi mockrát poděkovat jak už za milou a příjemnou společnost, tak za vyřešení zdravotních i životních problému. Neuvěřili byste, co všechno se po terapii provalilo či vylepšilo.Neuvěřitelně se mi ulevilo.Paráda:)) Jsem naprosto spokojená a těším se na další sezení či kurz:)) Díky moc;)) N.

    Nikol | 24.12.2014 před 2 lety
   • Ľudmila | 15.12.2014
    Musím sa prikloniť ku kladným referenciám.V prvom rade chcem oceniť je to, že Jirko Vás dokonale počúva, čo v dnešnej dobe je skôr rarita. Jirko si ma zobral pod ochranné krídla,kedy sa mi kopil jeden zdravotný problém za druhým. Lekári nevedeli poriadne stanoviť diagnózu a ja som svojej rodine doslova chradla pred očami. Na začiatku som bola troška skeptická,ale musím uznať, že odvtedy ako s Jirkom pracujeme na mojich problémoch sa stav ďaleko zlepšuje. No a po niekoľko mesačnom trápení už aj páni doktorkovia stanovili konečne jasnú diagnózu a teším sa, keď opäť spolu s Jirkom začneme pracovať na danom probléme. A nesmiem zabudnúť na jeho vlnky ,ktoré sú úžasné :-). Jirko, vďaka.
    Ľudmila | 15.12.2014 před 2 lety
   • Klára | 01.12.2014

    Vyzkoušejte Jirku!

    Jirkovi vděčím na nakopnutí a posouzení věcí a událostí z jiného úhlu pohledu. Byl trpělivým posluchačem s trefnými komenty a posléze kvantovými zásahy. Vše samozřejmě stále dojíždí a my sami si tvoříme realitu a šťastný život. Takže za mě Jirka určitě ano! Nastínit, pootočit a rozjet jiným směrem. Jestli v tom svém směru zůstaneme či si ho přizpůsobíme sami sobě a svým tématům a cestám, je jen na nás. Především my sami musíme chtít změnu a pak už nebrání jít štěstí vstříc.

    Klára | 01.12.2014 před 2 lety
   • Jarka 30.11.2014
    Moc děkuji Jirkovi, je výborný a pomáhá mi 🙂
    Zhruba rok a půl jsem se potýkala s nepříjemnou tetanii, kdo to nezná je to nepříjemný stav způsobený dlouhodobým stresem a z toho se mi narušilo v těle téměř všechno.
    Příznaky – neklid, tlak v hlavě, sucho v ústech, potíže s dýcháním, srdíčko zlobilo a mnoho dalších.
    Jirka mi postupně odstraňuje neduhy a já se tak dostávám do pohody.
    Mám velkou radost a také cítím vděčnost, že tato technika je tak účinná A DÍKY JIRKOVI !!!Všem doporučuji. Cítím se mnohem lépe. Dříve jsem navštívila mnoho léčitelů a výsledek žádný. U této techniky jsou výsledky a za to jsem VDĚČNÁ.
    Jarka 30.11.2014 před 2 lety
   • Renata Š. | 30.10.2014
    Chtěla bych moc poděkovat panu Jiřímu, za jeho léčbu. Měla jsem rakovinu. Pan Jiří mě po celou dobu velmi pomáhal, hlavně po psychické stránce. Vždy po jeho působení jsem se cítila jako znovuzrozená. Nyní jsem již zdravá a za to vděčím právě panu Jiřímu. Děkuji.
    Renata Š. | 30.10.2014 před 2 lety
   • Petr | 14.10.2014

    Tak tohle zabralo!

    Ahoj lidi,
    velmi děkuji Jirkovi za jeho pomoc při léčení následků mého dlouhodobého onemocnění. Vloni jsem v dubnu onemocněl revmatickou horečkou. Dlouho jsem užíval kortikoidy a trpěl bolestí kloubů. Byl jsem stále unavený, bez energie. Po zákroku Jirky bolest v kloubech téměř zmizela. Také koleno, které jsem měl deset měsíců oteklé (velká cysta pod kolenem), se velmi zlepšilo a cysta je mnohem menší. Jsem vitálnější a únava mizí. Jirka je doopravdy velmi schopný terapeut – „kvaňťák“. Všem ho doporučuji, protože jeho působení dokáže víc, než si většina lidí připustí, že je možné. Díky Jirko.

    Petr | 14.10.2014 před 2 lety
   • JirKa | 12.10.2014

    Nevěřil jsem vlastním smyslům

    AHOJ VŠICHNI!!! 😀 Musím se s Vámi podělit o asi 5 minut starou zkušenost s Jirkovou účinnou vlnou. Sám jsem byl účastníkem na prvním ostravském semináři v červnu, kde mi na asi 3 měsíce pomohl Pavel Vondrášek od snad celoživotně se stále častěji vracivších bolestí mé bederní páteře. Pak mě to zas před několika týdny chytlo, ale sám jsem si dokázal asi během dvou dnů pomoci a byl jsem šťastný, jak to i mi jde.

    Dnes ráno jsem skoro nevstal z postele a do až asi 18 hodiny jsem se pohyboval za opravdu velkých bolestí, kdy jsem si musel rukama překládat nohy, abych se přes opravdu velké bolesti někam dostal (třeba na záchod). Kvantil jsem s přestávkama od rána, ale nemělo to žádný účinek. Ze zoufalství, kdy mi bolestí tekl pot snad všude, jsem si řekl, že poprvé napíšu o pomoc ostatním účastníkům Kvantové cesty, ale pak mi na facebooku padl do oka čerstvý příspěvek Jirky Lexy. Tak jsem napsal jemu a neuběhlo snad ani 20 sekund a dostal jsem od něj odpověď!

    “Ahoj, je to lepší?” Hleděl jsem na to jak vyjevený a abych mohl pohotově odepsat, tak jsem prostě bez jakékoliv námahy a bolesti vstal do pozoru ze židle a s otevřenou pusou zase na ní dosedl zpět! NEUVĚŘITELNÉ!, prolétlo mi okamžitě hlavou a lítá do teď. Bolest ustoupila asi ze 70% a zatím je to stejné. Sice to bolí pořád ale je to 100 a 1. Jsem jestě vybočen svým bokem (páteří) doleva a neudržím se v předklonu, ale tohle byla fakt jízda! DÍKY MOC JIRKO!!! 😀

    PS. Jirka říkal, že až se asi za 2 hodiny vrátí od své další pacientky, tak že se na mě ještě podívá. Tak už se těším Jirko a pak Vám sem napíšu pokračování. 🙂

    JirKa | 12.10.2014 před 2 lety
   • Martin | 10.10.2014
    Ahoj Jirko, pred mojím odchodom na operáciu sme hovorili cez skype a ty si mi poslal Kvantovu vlnu. V stredu som bol na výber stehov a chirurg, ktorý ma operoval sa ma pýta, aké tabletky od bolesti užívam? Moja odpoveď bola, žiadne. Len jednu som užil. A to bolo večer, po príchode z nemocnice. V tento večer sme spolu hovorili cez skype. On mi na to, aby som si nezahrával, telo by nemalo zbytočne trpieť. Lenže ja som už necítil takmer žiadne bolesti, na ktoré myslel. Nerozmýšľal som nad tým, či mi Kvantova vlna pomôže, alebo nie. Nechal som to voľne, nemyslel na to. Spomenul som si na Teba po chirurgovej reakcii.
    Ďakujem pekne! Martin
    Martin | 10.10.2014 před 2 lety
   • Alena | 09.10.2014

    Poděkování

    Ahoj Jirko, v červnu na CT mozku popsána drobná hypodenzita v oblasti pravého hypothalamu o velikosti 2x6mm. Výsledky magnetické rezonance ze dne 9.10. negativní, abnormalita nepotvrzena, vše ok :), takže děkuju, děkuju, děkuju 🙂

    Alena | 09.10.2014 před 2 lety
   • Alena | 26.09.2014

    Rameno

    obrý den, děkuji Jirkovi za téměř okamžitou pomoc při bolesti ramene. Bolest byla nesnesitelná, léky nezabíraly, v noci jsem 3 hodiny chodila po pokoji, jakýkoli pohyb rukou nemožný. I když jsem věděla, že je Jirka na kurzu TKDM, zkusila jsem mu napsat. Na dálku mi poslal vlnu. Cítila jsem okamžitou úlevu, bylo po bolesti, ruka funguje doteď. Děkuji 🙂

    Alena | 26.09.2014 před 2 lety
   • Adrian | 17.09.2014

    Skutecna pomoc

    Na pana Jirku som nadabil pomocou mojej kamaratky
    Lieci pomocou vzacnej metody danej zhora
    Som zivym prikladom uspesnejmetody
    Drzim paste v dalsich uspesnych vylieceniach
    s uctou adrian z Presova

    Adrian | 17.09.2014 před 2 lety
   • Olga D. | 10.09.2014

    Bolest zad

    Dobrý den, moje spolupráce s Jirkou stále úspěšně pokračuje. Při posledním setkání mi pomohl od dlouhodobé bolesti zad v kříži. Mentální operací zabezpečil nápravu. Bolest okamžitě ustoupila. Během následující hodiny se ve vlnách na chvíli vracela a pak zmizela. Stále pracujeme na pozitivních změnách v mém životě. Děkuji Ti Jirko. 🙂

    Olga D. | 10.09.2014 před 2 lety
   • Lída | 22.08.2014

    sluchátko

    Povídám Jirkovi do zprávy, sprav mi sluchátko, hodila jsem ho do vody a nefunguje mi.Myslela jsem to spíš z legrace . Pět minut nic a po pěti minutách jdou obě.

    Lída | 22.08.2014 před 2 lety
   • Anna H. | 21.08.2014

    Poděkování

    Jirko musím Ti poděkovat za spolupráci pří léčbě nohy,kterou měl David v sádře a po týdnu,když byl u doktora na kontrole,tak místo aby ji dotočili,tak mu ji sundali s tím,že je noha v naprostém pořádku a pak ještě když jsi mi pomáhal najít stracené doklady.Tak ten kdo je našel,je odevzdal přesně tam,kam jsme chtěli. Dvakrát dík.

    Anna H. | 21.08.2014 před 2 lety
   • Petr | 18.08.2014

    Jirko díky

    Jirka Lexa je náš letitý kamarád a často spolu hovoříme na téma jak efektivně pracovat kvantovou technikou. Těch příběhů úžasných změn které se Jirkovi podařily není málo, ale z těch posledních, kdy Jirka pomáhal našemu pejskovi, byla patrná okamžitá změna, za což jsme já i Ťapinka byli opravdu vděční. Není to moc dlouho, co mi Jirka pomohl odstranit bolest krční páteře atd. My co provádíme “kvantovku” víme, jak účinná a hlavně rychlá tato metoda je. V podání Jirky Lexy je technika mocným nástrojem provádění změn čehokoli. Doporučuji. Jen tak dál Jirko …

    Petr | 18.08.2014 před 2 lety
   • Olga D. | 16.08.2014

    Trpělivý pomocník

    Dobrý den, Jirka mi moc pomáhá. Rozhodla jsem se řešit své dlouhodobé zdravotní a partnerské problémy. Sama jsem příjemně překvapená účinky kvantové vlny. Zdravotní a životní situace, které pro mě byly dříve neřešitelné, zvládám. Jirka mě také učí, že je třeba žít současností a ne se stále zabývat problémy v minulosti a říkat si, co by, kdyby. Co se stalo, se již nedá změnit. Učím se žít tady a teď a být aktivním tvůrcem své šťastné a úspěšné budoucnosti. Děkuji Jirkovi, že je mi kdykoli k dispozici, naslouchá mým problémům a nalézáme spolu řešení. Olga

    Olga D. | 16.08.2014 před 2 lety
   • L. Doskočilová, 14.08.2014

    Problémy v osobním životě i fyzická bolest

    S Jirkou se známe řadu let, jsme přátelé a svěřujeme si svoje problémy. Od doby, kdy se zabývá touto metodou, mi Jirka několikrát pomohl. Poprvé to bylo s bolestí chodidla spojené s propadáním příčné klenby a haluxem. Jsem poměrně skeptik a o úspěšnosti jsem měla pochyby, nicméně bolest skutečně momentálně ustoupila a trvalo několik týdnů než se objevila znova, což bylo neobvyklé, protože se objevovala pokaždé vždy, když jsem déle stála nebo chodila, tedy skoro denně. Později mi pomohl několikrát v osobním životě s konkrétními stresy, obavami a starostmi. Ať už je to kouzlo osobnosti nebo síla myšlenky, za sebe mohu říct, že výsledek se dostavil.

    L. Doskočilová, 14.08.2014 před 2 lety
   • Jiří Lexa ml. 12 let, 14.08.2014
    Bolest krku.
    Dobrý den,
    jen bych chtěl říci že můj táta Jiří Lexa mi už mnohokrát pomohl Kvantovou vlnou.Třeba nedávno jsem si stěžoval že mě bolí v krku,řekl jsem to tátovi a on se mnou začal pracovat.Udělal mi mentální operaci a pustil do mně několikrát kvantovou vlnu.Po pár minutách mě přestal bolet krk.Jen jsem chtěl říci že kvantová vlna (Technika Kvantového Doteku Matrixu) je velmi dobrá a už konečně nemusím brát žádné prášky v kterých je chemie.A tedy jsem velmi rád že kvantová vlna existuje a chci moc poděkovat mému tátovi. Díky tati….
    Jiří Lexa ml. 12 let, 14.08.2014 před 2 lety
  14 Shares