Kontakty

Kvantová cesta aneb Váš nový začátek


image
image

 

Pokud ve vašem životě něco nefunguje, je nejvyšší čas to změnit. Smyslem naší práce je, ukázat vám cestu. Vy jste jediný tvůrce svého života. Pomůžeme vám znovuobjevit schopnosti, které v sobě máte a které byly potlačeny výchovou, školským systémem i soustavným tlakem dnešních masových médií.

Naučíme vás využívat techniky, jež do vašeho života konečně přivedou kýženou rovnováhu. Dozvíte se, jak řešit zásadní otázky lidského fungování - vlastní psychické rozpoložení, mezilidské vztahy, otázku zdraví, financí či zaměstnání.

Není sebemenší důvod, proč nevést vyrovnaný a spokojený život. S Kvantovou cestou se naučíte, jak se těšit z každého dne vašeho života. Vše se dá zvládnout. Stačí chtít.

Za dobu 10 let prošlo Kvantovou cestou přes 6 000 lidí.

Jaký převládá postřeh? Nastoupit na kvantovou vlnu chce trochu kuráže, ale pak je to neuvěřitelná jízda.

 

Problémy se vztahy?
Kvantová cesta vám přináší možnost opustit dosavadní problémy ve vašich vztazích. Ukážeme vám způsob, kterým si zlepšíte nebo změníte své mezilidské, ale i partnerské vztahy. Naučíme vás řešit vztahy v rodině, protože i to je v současnosti pro mnoho lidí velký problém. Jestliže hledáte vhodného partnera a nedaří se vám to, s největší pravděpodobností děláte stejnou chybu, jako 99 % hledačů ideálního partnera. Využijte Kvantovou cestu k nalezení optimálního způsobu řešení vašich vztahů.

Zdravíčko neslouží?
Máte potíže se zdravím? I v tomto ohledu máme zkušenosti. Věděli jste, že nejrychlejší a trvalé řešení zdravotních problémů je nalezení příčiny? Ano, každý zdravotní problém má svoji příčinu a v tom vám moc rádi pomůžeme. Předáme vám metody a techniky, díky kterým se můžete stát mistři v hledání příčin bez ohledu, zda jste ve svém mentálním rozvoji začátečník či pokročilý. Vaše zdraví může být opět vaší radostí.

Peníze nerostou na stromech?
V současnosti se mnoho lidí trápí kvůli penězům. Prosperita je skutečně velmi žádaný artikl, ale málokdo využívá ty správné postupy a techniky, jak si prosperitu přivést do svého života. Mnoho lidí hledá odpověď na otázku "jak vydělat peníze" a myslí si, že budou šťastní, ale co když je to trochu jinak? I v tomto případě vám rádi pomůžeme a ukážeme způsob, jak si vytvořit prosperitu v brzké době, ale zároveň, jak ruku v ruce s tím žít šťastný a radostný život. 

Práce s kvantovým polem
Jistě se v současnosti setkáváte s novými atypickými výrazy jako kvantová fyzika, kvantovka či kvantování. I když to pro vás může být tzv. "španělská vesnice", rádi vám ukážeme, jak právě tato témata s vámi úzce souvisí. Jakmile pochopíte jejich skutečný význam, nejenže je začnete využívat, ale již se jich nebudete chtít pustit. Právě vaše kvantování vám může extrémně změnit váš dosavadní život k lepšímu. Pojďte se s námi naučit jednoduše kvantovat. 

 

Svezte se silným proudem inspirace a udělejte první krok.

-  Pokud se s kvantovou tématikou teprve seznamujete, rozšiřte si své obzory využitím některého z našich e-booků.

-  Chcete vnímat energii stejně naladěných lidí? Pak pro vás budou ideální volbou naše semináře.

-  Potřebujete individuální přístup? Nabízíme možnost osobní konzultace.

-  Podrobnější zpracování témat, která vás zajímají, představují on-line kurzy.


Kdo se stará o vaši pohodlnou jízdu
na kvantové vlně?

Mgr. Jiří Lexa

Zakladatel a lektor Kvantové cesty, terapeut, spisovatel a hudební skladatel. Své letité zkušenosti na poli osobního rozvoje a práce s kvantovou vlnou předává všem zájemcům formou elektronických knih, článků, videí na YouTube kanále Kvantové cesty či prostřednictvím webinářů, seminářů i osobních konzultací. Jeho velkou zálibou je též komponování meditační hudby.

 

Vaše myšlenky tvoří váš život

"Vše je o myšlenkách, které se nám honí hlavou. Když budete potlačovat sami sebe, nikdy nebudete šťastní. Jakmile změníte své myšlení a pohled na svět, odhalíte příčinu svých trápení. Nejsem léčitel a nemám zázračné pilulky. Jen vám ukáži tu správnou cestu, která funguje i mně. Naučím vás, jak pracovat s kvantovou vlnou, emocemi i se skrytými zraněními."

Vlaďka Lexa

Kvantová cesta funguje na československém základu. Když nám zavoláte nebo napíšete, ozve se slovenština paní Vlaďky. Ta stojí mimo jiné i za technickou stránkou Kvantové cesty…

 

"Stretnete sa so mnou nielen pri organizovaní seminárov, ale aj na Facebooku Kvantovej cesty, kde spoločne s vami posielame podporu tým, ktorí ju potrebujú. Aj ja som nastúpila na cestu šťastnejšieho života. Spoločne s Jirkom sme zvládli nespočetne prekážok a viem, že teraz môžeme naše skúsenosti odovzdávať aj vám."

 

 

 

 

Těšíme se na spolupráci s vámi!
 
 
E-shop