Kontakty

Kvantová cesta aneb váš nový začátek


image
image

 

 

Ptáte-li se, co to vlastně je Kvantová cesta, pak to pro vás může být začátek nového života, nová příležitost, jak být šťastnější nebo výzva, jak máte odstranit svá skrytá zranění. Pro nás je to synonymum nových cest a možností, které vám můžeme předat. 

Není to však obyčejný projekt nebo byznys plán, který předává různé druhy technik, a naučí vás, jak s nimi pracovat. Chceme, aby se z toho stal životní styl, který je až neuvěřitelně jednoduchý.

Cílem Kvantové cesty je naučit vás užívat si každého nového dne. Chceme, abyste byli šťastní a konečně našli rovnováhu ve všech oblastech života. Ať už se bude jednat o finance, vztahy nebo zdraví. Naučíme vás, jak máte pracovat se svými myšlenkami, obavami nebo strachy, velkými nebo malými. Vše se dá zvládnout, jen musíte chtít.

 

Za dobu 10 let prošlo Kvantovou cestou přes 6 000 lidí.

A všichni se shodují na tom, že nastoupit na kvantovou vlnu chce trochu kuráže, ale pak je to neuvěřitelná jízda. 

 

 

Svezte se se silným proudem inspirace a udělejte ten první krok.

Který to bude? To necháme na vás:

- Máte raději čtení a zatím se rozhodujete, kterým směrem se vydáte? Pak se podívejte na naše e-booky.

- Rádi byste konečně podnikli první krok, ale cítíte se lépe ve větší skupině lidí? Ideální volbou budou semináře.

- Je vám příjemnější komorní atmosféra ve dvou? Pak vsaďte na konzultace.

- Jste-li připraveni na změnu svého života a myšlení, je pro vás připraven On-line kurz Kvantový posun.

 

 

Kdo se stará o vaši pohodlnou jízdu
na kvantové vlně?

Jiří Lexa: „Se mnou spatříte světlo na konci tunelu.“

Jsem obyčejný člověk jako vy. Býval jsem vojákem a hudebníkem a zažil jsem vzestupy i strmé pády. Vždycky jsem tušil, že pomáhat lidem bude mým životním posláním. I proto jsem vystudoval, mimo jiné, i psychologii a učil se pracovat s myšlenkami, emocemi apod. 

Inspiraci a energii mi dává příroda, létání, láska, každý východ slunce a i vy. Vaše zpětná vazba. To, jak vidím, že se ve svých životech posouváte dál. Učíte se pracovat s myšlenkami a překonáváte až s lehkostí životní překážky. 

„Přednáším to, co žiji.“

Chci vás inspirovat svou vlastní životní cestou. Příkladem může být můj rozvod po 20 letech manželství, ve kterém jsem utlačoval sám sebe, a z toho pramenily mé zdravotní problémy. A věřte, nebo ne, já to zvládl. Překonal jsem všechny překážky a nyní jsem šťastný a žiji radostný život. Když jsem to zvládl já, zvládnete to i vy.

„Vaše myšlenky tvoří váš život.“

Vše je o myšlenkách a o tom, co máme v hlavě. Když budete potlačovat sami sebe, nikdy nebudete šťastní. Stačí „jen“ změnit své myšlení a pohled na svět a i vy najdete příčinu svých trápení. Nejsem léčitel a nemám zázračné pilulky. Jen vám ukážu tu správnou cestu. Naučím vás, jak vyléčit sebe i druhé. Jak pracovat s kvantovou vlnou, emocemi a se skrytými zraněními. A pokud budete potřebovat, budeme spolupracovat i s psychiatry a psychology, protože někdy je to skutečně potřeba.

 

„Tvořím, abych vás naučil radosti ze života.“

Hudba vám dokáže dát spoustu. Vyvolává emoce, vzpomínky i nálady. Díky tomu, že jsem byl hudebníkem, můžete využívat mou vlastní hudbu a meditace, které vám budou k dispozici pokaždé, když se budete chtít ponořit do svého světa, svých myšlenek.

Bez mé drahé polovičky by Kvantová cesta nebyla místem, kde tvoříte vlastní realitu. Seznamte se prosím s Vlaďkou.

 

 

Vlaďka Lexa: "Pomoc a podpora sú mojím druhým menom."

 
Ja stojím za technickou  stránkou Kvantovej cesty. Stretnete sa so mnou nielen pri organizovaní seminárov, ale aj na facebooku Kvantovej cesty, kde spoločne s vami posielame podporu tým, ktorí ju potrebujú. Aj ja som nastúpila na cestu šťastnejšieho života.
 
Spoločne s Jirkom sme zvládli nespočetne prekážok a viem, že teraz môžeme naše skúsenosti odovzdávať aj vám.
 
Kvantová cesta funguje na československom základe .
 
Keď nám zavoláte, alebo napíšete prihovorím sa vám slovenčinou.