O Kvantové cestě

Uslyšíte-li slovo kvantová cesta, možná se vám vybaví kvantovka neboli kvantová vlna. Ano, původně to tak skutečně bylo, ale vše má svůj vývoj. Postupem času jsem však došel k poznání, že nešlo ani tak o kvantovou vlnu, jako o kvanta informací, kvantum poznání, kvanta přátel a klientů či kvanta knih, které jsem přečetl. Podstatné však je, že se tu dnes můžeme sejít a předat si důležité informace.

Mým cílem, radostí a koníčkem je inspirace. Inspirovat mohu totiž pouze lidi, kteří chtějí být inspirováni a v žádném případě nemusím nikoho přesvědčovat. Rád inspiruji, protože vím, že i kdyby se mi podařilo ovlivnit život jediného člověka, svůj úkol jsem splnil a změnil svět.

Svobodná vůle je priorita

Původní záměr Kvantové cesty byl léčit lidi. Odstraňovat jejich strachy, bolesti, traumata. Po několika letech mi však došlo, že zasahovat do vývoje, byť jediné bytosti se rovná bránění realizace svobodné vůle v praxi, což není mým zájmem.

Již několik let se snažím pouze inspirovat a vlastním příkladem motivovat lidi k činům, které mohou změnit jejich život. Jdu cestou, která není moc populární, protože zachází mimo rámec našeho pohodlí. Jsem však motivován vlastním poznáním a zároveň možností předávat vám informace, které mohou posunout svět.

V současnosti pracuji na projektu mentální aktivace DNA, což zní trochu sci-fi, ale ve skutečnosti jde o jedinou cestu, kdy můžeme překlenout hlubokou manipulaci našeho vědomí a zároveň zažehnat vleklou tvůrčí krizi, kterou zažíváme. Cestou čtení z kvantového pole dostávám pravidelně informace, které se snažím zpracovávat a připravuji pro vás další možnost, jak mentálně pracovat se svým DNA na úrovni každého jedince. Jsem přesvědčen, že tak můžeme zažehnat proces stárnutí, který je brán jako něco samozřejmého, ačkoliv to tak ve skutečnosti není, ale to je již na delší povídání a věřím, že i k tomuto tématu si spolu pohovoříme například na některém z mých seminářů.

Děkuji vám, že jste dočetli až sem a je mi ctí být součástí vaší cesty.

To je tedy Kvantová cesta.