Blog

Nejlepší čas k novým začátkům

Dnešní svět je nejlepší doba k životu

Dnešní svět je nejlepší doba, kterou jsme si mohli vybrat k životu. Každý máme možnost realizovat své vlastní sny, cíle, tužby i přání. Uvědomujete si to? Mnoho lidí žije v jakési ustrnulosti a mají tendenci vracet se zpět, ale pochopte, že nic se již nevrátí. Současnost má obrovskou výhodu v tom, že neustále rostou vibrace naší planety, nás samotných a celého Vesmíru. Toto se ještě nestalo v dějinách lidstva, neboť nikdy v minulosti nedošlo k tak masívní manipulaci lidského vědomí jako v uplynulých 30 tisících let.

Dnes se vracíme zpět do rovnováhy a naše schopnosti a možnosti se neustále navyšují, takže velmi brzy se budeme mít šanci dožít se opravdových zázraků v našich životech. Ačkoliv se mění vibrační pole a vše se vrací k původnímu nastavení, jako v minulosti, nás všechny čeká ještě mnoho práce na sobě. Ta práce nespočívá v ničem jiném, než v pochopení vlastního smyslu bytí a přijetí vlastní mysli, jako hlavního tvůrčího prvku našeho života. Toto je jakýsi odrazový můstek každého z nás a když pochopíme, že se máme soustředit na svůj vnitřní svět, což téměř nikdo nedělá, dosáhneme kýženého cíle.

Dělejte jen to, co chcete

Pochopte, že pro současný život jste se rozhodli sami. Nikdo to za vás neudělal, takže je pozdě lkát a spílat životu. Uvědomte si, co skutečně chcete, proč jste sem vlastně přišli a co by vám v tuto chvíli udělalo radost. Dejte si práci, rozjímejte, vizualizujte a hrajte si se svojí realitou. Nikdo to totiž za vás neudělá. Dovolte si vše, pro co se rozhodnete. Nemusíte dělat nic co nechcete, protože dnešní doba vám nabízí neskonalé možnosti, ale rozhodnutí je skutečně na vás. Přijměte svůj svět tady a teď jako něco skvostného a významného. Tvořte si jej takový, jaký chcete. Vždyť ani svůj byt nenecháte jen tak na pospas, aby se nějak formoval a zařizoval, že. To samé udělejte se svým životem.

Jestliže vám jdou do hlavy myšlenky, že na to nemáte čas, peníze, kapacitu nebo cokoliv jiného, pak si sami sobě dovolte říct, že to jsou dokonalé výmluvy. Zeptejte se ještě jednou a stále dokola. Pak přijdete na to, že svůj život si můžete doslova zhmotni podle vlastních představ. Vy jste tvůrce, Bůh a fenomén, který má neuvěřitelné možnosti a schopnosti. Začněte si je konečně uvědomovat a věřte si. Můžete si začít zhmotňovat své sny, který jistě máte nespočet. A jak se zhmotňují sny? O tom si budeme povídat zase někdy příště.

21 Shares