Blog

Myšlením k ideální postavě 3

Máte všechno ve svých rukách

Jakmile si uvědomíte, k čemu je pro vás důležité vaše tělo, přestanete jej zásobovat alkoholem, nikotinem, antidepresivy či jinými nesmyslnými látkami. Pochopíte, že i obyčejný telefonát z mobilu můžete oželet a místo něj raději relaxovat nebo spát. Vnitřně dojde k vašemu propojení s přírodou. Tím, že dáte svému tělu, co skutečně potřebuje, se vám začne odvděčovat a tvarovat do ideálních proporcí.

Každý vyzařujete různé energie. Je na vás samotných, jak s nimi naložíte. Můžete je nechat volně plynout v souladu s okolním Vesmírem. Máte též možnost přehradit cestu podobně, jako se vystavěly kaskády na starobylých řekách. Potom se lidstvo diví, že jsou záplavy a jiné přírodní katastrofy. Ano, to všechno dokáže způsobit zásah do, kdo volného toku přírodních energií. Ve vašem případě se pak nemůžete divit, bortícím se vztahům, deformaci těla a chátrnému zdraví, vždyť většina žen brání průtoku svých úžasných ženských energií, stávají se z nich energetičtí muži a u jejich protějšků je to naprosto stejné.

Vztahy vše prozradí

V průběhu partnerských vztahů se pak lidé odcizují. Na počátku zde byli totiž muž a žena, kteří si vybrali opačné energie. S odstupem několika let mají vedle sebe nepodařené energie vlastního pohlaví, které je ani v nejmenším nemohou přitahovat. Proto mají pocit, že toho druhého člověka již nemilují. Ve skutečnosti jde o banální energetickou záměnu, kterou lze řešit. Do toho se samozřejmě přidávají vzorce lží, takže namísto toho, aby se nefungující vztahy léčily, lidé se jich drží zuby nehty. Následně se diví, že jsou nemocní. Přijměte fakt, že neexistují dědičné, ani genetické choroby, ale jsou určité vzorce myšlení, potažmo chování, které se předávají z generace na generaci a evokují vznik rodinných chorob.

Vaše vztahy mohou být ideální. Dokud si však nevytvoříte vztah sami k sobě, vždy půjde o domněnku, která se může rozpustit jako pára nad hrncem. Nazývejte vše pravým jménem. Buďte k sobě upřímní, hledejte odpovědi sami v sobě a dočkáte se příjemné odměny. Vaše tělo bude zrcadlit váš vnitřní soulad. Nespěchejte na sebe a nedávejte si ultimáta. Uvědomte si, že pokud pochopíte smysl svého života, můžete zde žít tak dlouho, jak si sami určíte. Proto není kam spěchat.

Věk je otázka myšlení

V tuto chvíli připravuji projekt, kterým chci demonstrovat svému okolí, že věk je v našich rukách. Podle mých dosavadních informací může člověk žít neomezeně dlouho. Naše tělo je totiž tak inteligentní, že si dokonce dokáže opravit i chybějící nebo poškozené tkáně. Proto nějaké hubnutí či přibírání není třeba vůbec řešit. Na počátku všeho je však překonání bariéry v mysli každého z nás. Musíme pochopit, že jsme naprogramovaní a žijeme v určitých vzorcích. Vůbec nerozhoduje materiální, náboženské nebo jakékoliv jiné hledisko. Všichni jsme na tom stejně a každý, pokud chce žít dlouho, musí v první řadě přijmout razantní změny ve svém životě, což je v tuto chvíli asi nejtěžší věcí v celém procesu.

Vaše myšlení je nejsilnější nástroj k vaší ideální postavě. Vy byste však chtěli slyšet “snězte tuto zázračnou pilulku” nebo “pravidelně dýchejte třikrát denně nosem a vyfukujte uchem” a budete za pár týdnů hubení, silní, svalnatí, zkrátka budete mít ideální postavu. Mohu-li být upřímný, nic takového nefunguje a každý způsob, který nevychází z vašeho nitra je pouze dočasný. Proto v současnosti připravuji seminář, který bude určen především pro ty, kteří chtějí změnit svůj životní styl, čímž se jim samozřejmě postupně změní i postava. Více se průběžně dozvíte na mých webových stránkách.

0 Shares