Muzikoterapie

Muzikoterapie ve starém Římě

Muzikoterapie povznáší tělo i duši

Hudba dokáže pozvednout vaši náladu, muzikoterapie též umí uvést do rovnováhy lidskou psychiku. Určité frekvence dokáží dokonce léčit naše těla.

Jelikož je hudba neustálou rezonancí, která proniká do nitra všeho a nic před ní není hermeticky uzavřené, dokáže doslova léčit vše, kam se dostane. Jestliže máte zdravotní problém a podpoříte jej konkrétní hudbou, která má patřičnou rezonanci, potom se stane doslova zázrak a vaše problémy pominou. Nejde však o zázrak, ale o zákon rezonance. Proto neváhejte a využijte mé Kvantové orgánové meditace.

Kvantové orgánové meditace

Kvantové orgánové meditace jsou jakousi syntézou hudby a vědomé práce s vlastním vnitřním nastavením. Hudba je vytvořena přímo pro konkrétní orgán. Je do ní vložen patřičný energetický záměr. Vy si ji můžete projít v hladině theta, čímž mnohem intenzívněji vnímáte vložený záměr, ale i samotnou hudební rezonanci.

Léčivá hudba na všech úrovních

Níže naleznete léčivou hudbu, která podpoří vaše tělo i duši. Můžete též využít mé meditace, které naleznete na YouTube kanálu. Též můžete využít mé Kvantové orgánové meditace, které naleznete na mých webových stránkách. V tuto chvíli pro vás připravuji další hudebně-meditační prvky, protože v současném období velké transformace jich není nikdy dost. Naučte se vnímat svět vibračním způsobem a pomůžete nejen svému tělu, ale i duši. Uvědomte si, že vaše vědomí vnímá veškeré rezonance a právě hudba může pomoct vytvářet díky tomuto fenoménu soulad ve vašem těle.

Vzhledem k své původní kariéře profesionálního hudebníka a skladatele jsem se rozhodl využít svůj talent, vzdělání a zkušenosti nasbírané za více jak 30 let hudební praxe. V současnosti pro vás připravuji hudbu, která povznese nejen vaši duši, ale pomůže vám při regeneraci vašich těl. V tuto chvíli můžete využít moji hudbu na YouTube kanálu. V průběhu tohoto roku pro vás připravuji muzikoterapeutické projekty, které jste ještě nezažili a na které vás včas upozorním.

Máte se opravdu nač těšit.

79 Shares