Kvantové orgánové meditace

kvantova-cesta
15
Kvě
2,700.00 Kč

Co jsou kvantové orgánové meditace?

Během své terapeutické praxe jsem zjistil, že mnoha lidem chybí motivace na sobě individuálně pracovat. Když mají motivaci, potom je pro mnoho z nich těžké udržet se v nějaké struktuře a vydržet pravidelné změny, kterým je třeba pomoct.

Cílem Kvantové orgánové meditace je pomoct každému člověku, který s ní začne pracovat, nalézt rovnováhu a tím si zregenerovat konkrétní část těla, na kterou je meditace určena.

Nejde o kurz v pravém slova smyslu

Ačkoliv mám Kvantové orgánové meditace začleněny do položky “kurzy”, nejde o kurz v pravém slova smyslu. Jde o soubor meditací, který je od momentu zakoupení váš a cestou mého webu jej můžete kdykoliv užívat.

Není třeba si nic instalovat

Nepotřebujete si nic instalovat, pouze vám zaktivujeme účet na našem webu a můžete meditovat. Nepotřebujete žádné speciální programy či cokoliv stahovat do svého počítače. Meditaci si jednoduše pustíte, jako když se díváte na film přes počítač.

A jak získáte Kvantové orgánové meditace?

Stačí, když odešlete objednávku, která je zcela dole na této stránce a po zaplacení produktu vám ihned zaktivujeme váš účet a můžete meditovat.

 

11 Shares

Obsah kurzu

Celkové učení: 27 lekcí

Instruktor

0.0

0 hodnocení

5 hvězd
0%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%
2,700.00 Kč