Konzultace

Vztahy, zdraví, finance a osobní rozvoj

 

Rád bych vám, cestou poradenství a terapeutické činnosti ukázal, že v každém člověku se ukrývá jedinečná bytost, tedy i ve vás. Jestli řešíte jakýkoliv problém v oblasti vztahů, zdraví, financí, či osobního rozvoje, rád vám jej pomohu zdolat.

Všechny naše problémy mají původ v mysli. Je tedy pouze na nás, jak rychle změníme určité návyky a vzorce myšlení. Lidské vědomí je velmi složitý komplex. Z toho důvodu je podstatné, abychom se naučili myslet na vědomé úrovni.  Díky naší mysli si dokážeme doslova tvořit svoji každodenní realitu. Nepotřebujeme žádné „zázračné“ techniky, kouzla apod.  A jsem stoprocentně přesvědčen, že to dokážete i Vy.

Řešíte finanční problémy?

Rád vám ukážu, jak jednoduše se jich můžete zbavit. A stačí mnohem méně, než si vůbec dovedete představit. Možná jde pouze o  nešťastné návyky, což zjistíme v rámci konzultace. Potom již stačí vytvořit si nové a možná mnohem příjemnější návyky, než jste měli doposud. Zde máte možnost čerpat informace a řešení získaná z mých vlastních zkušeností.

Trápí vás partnerské soužití?

I starosti partnerského rázu jsem si v životě užil a několik let pracuji na poznávání příčin různých vzorců chování v partnerských vztazích. Mnohdy to jsou letité nánosy v podobě starých zvyků, jindy zase nepochopení partnera, či partnerky, které nám přidělávají vrásky. Ve většině případů stačí udělat nepatrnou změnu, na kterou obvykle sami pohledem účastníka nemáme šanci přijít. Vše je ve vašich rukách a spolu to můžeme napravit.

Máte zdravotní problémy a chcete se jich zbavit?

Možná právě tento problém vás podvědomě přivedl na mé stránky. Chci vám ukázat, že jakýkoliv zdravotní problém pramení z nepochopení některých životních situací. Společně se budeme v první řadě věnovat příčině vašeho problému tak, aby bylo možné jí lokalizovat, pojmenovat a dříve, či později odstranit. Každý zdravotní problém má svoji příčinu. Každá příčina lze najít a dříve, či později odstranit.

Mým cílem je vás motivovat, inspirovat, předat vám praktické rady, návody a v neposlední řadě nasměrovat tak, abyste co nejdříve dokázali  vědomě a cíleně tvořit svůj vlastní život.

V rámci naší konzultace se vám budu intenzívně věnovat dle potřeby. Spolu potom nalezneme optimální řešení vašeho problému tak, abyste se posunuli k svému cíli.

Jak, kde a kdy terapie či konzultace probíhají?

Jak?

Terapie probíhají osobně nebo na dálku.

Kde?

Osobně se můžeme sejít v Novém Bydžově v České republice nebo v Michalovcích na Slovensku. Při terapii na dálku nejčastěji používám mobil a občas Skype, což má výhodu, že klient nemusí za mnou cestovat a může zůstat v teple svého domova.

Kdy?

Čas osobní konzultace si předem domluvíme, stejně jako termín telefonické nebo skypové terapie.

Ceník konzultací

20 minut…………600,- Kč (24 Euro)

60 minut………. 1500,- Kč ( 60 Euro )

Výhodné konzultační balíčky:

Při zakoupení konzultací ve větším počtu hodin vám nabízím výhodné ceny.

3 hodiny (180 minut)……….3900,- Kč ( 156 Euro)

5 hodin (300 minut)…………6250,- Kč (250 Euro)

8 hodin (480 minut)…………9600,-Kč (384 Euro)

Při zakoupení kteréhokoliv balíčku je možné vyčerpat konzultační hodiny i jednotlivě dle dohody.

Vaše ohlasy:

„Vážený pane Lexo,
upřímně Vám z celého srdce děkujeme za vstřícný přístup a ochotu vše odložit a věnovat se tomu, kdo to právě teď potřebuje. Díky Vám syn po hrozivém pádu ze 6 metrů týden po operaci páteře chodí a směje se a my všichni s ním. DÍKY !!!!!!!!!!“
Jana Chaloupková

„Ahoj, oslovila jsem pana Lexu, protože jsem řešila mnoho problémů a hledala jsem cestu ven. Zatím jsme měli jen telefonický hovor, ale i to mi hodně pomohlo. Hlavní myšlenku, kterou jsem si odnesla, byla změna motlidby. Uvědomila jsem si, že jsem celé ty roky pouštěla do vesmíru pocit viny, zoufalství a strach. Takové to „prosím odpusť mi“, „bojím se, co bude se mnou dál“, „ať NEjsme NEmocní“, atd. Změnila jsem to na „děkuji“ s radostí v srdci a hned je lépe 🙂 Děkuji.“
Ilča

„Moc děkuji Jirkovi za pomoc. 20 let jsem trpěla nespavostí a brala prášky na spaní. Už je neberu, spím skvěle. Doporučuji všem, kteří mají nějaký problém.“
Jarka

„Nejpve jsem moc nevěřil, že mi kvantová terapie Jiřího Lexy pomůže. Ale, co když ano, říkal jsem si…Diky panu Lexovi byl stres během jedné terapie odbourán a okamžitě po terapii jsem se cítil mnohem lépe. Prostě můj svět se změnil. Doporučuji kazdemu!!!“
Samih Ali, Izrael

Více dojmů z konzultací nebo seminářů naleznete na stránce Ohlasy.

Mám zájem o konzultaci

V případě Vašeho zájmu o poradenství nebo konzultaci napište prosím níže, jakou oblast nebo problém bychom společně mohli vyřešit. Ozvu se Vám a domluvíme se na dalším postupu. Děkuji a těším se na Vás.

VztahyZdravíFinanceJiné