Konzultace

Ať vás trápí cokoliv, na všechno existuje ideální řešení. Cestou terapie nebo konzultace můžeme společně nalézt východisko z vašeho trápení.

Konzultace
Konzultace

Řešíte  problémy  v oblastech  jako  jsou:

 • vztahy

 • zdraví

 • finance

 • strachy

 • zaměstnání

 • partnerské soužití

 • absence partnera

 • obavy z toho, co se v současnosti děje atd.?

V tom případě jste na správném místě!

Léčit vás může kdokoliv, ale dar uzdravení máte pouze vy.

Jiří Lexa

Trápí vás vztahy?

 • Řešíte krizi s vaší partnerkou nebo partnerem?
 • Chtěli byste si najít toho ideálního člověka k sobě a nedaří se vám to?
 • Máte pocit, že ten pravý protějšek neexistuje?
 • Jste dlouhodobě ve vztahu a nevíte si s ním rady?

Chcete-li to začít konečně řešit, rád vám s tím pomohu a nalezneme společně řešení. Využijeme všechny dostupné způsoby, metody a možnosti, abyste měli opět radost ze života a váš vztah vám dodával pozitivní energii. Při terapii využívám i tzv. kvantové neboli informační pole k nalezení příčiny, čímž otevřeme možnost k vyřešení vašeho problému.

Máte zdravotní problém?

 • trápí vás tělo?
 • máte psychický problém?
 • lékaři si s vámi neví rady?
 • máte dlouhodobé zdravotní problémy?

Kterákoliv nemoc má svoji skrytou příčinu a díky dnešním možnostem si dovolím říct, že ji spolu jistě nalezneme. Při nalezení příčiny dostanete možnost ji odstranit a tím si vyléčit svoji chorobu. Ačkoliv to zní hodně jednoduše a ve své podstatě to i jednoduché je, mnoho lidí radši odstraňuje symptomy svých ochoření a diví se, že se ji nemoc neustále vrací. Navíc při návštěvě některého z mých seminářů dostanete mnoho dalších informací k nalezení příčiny své choroby a zároveň možnost si pomáhat sám cestou načítáním informací z kvantového pole nebo prací s tzv, kvantovou vlnou nazývanou též “kvantovka”, ale i jinými účinnými způsoby.

Nevíte si rady se svojí momentální situací?

 • trápí vás finance?
 • nemůžete se zorientovat v současném světě?
 • řešíte mezilidské problémy ve vaší firmě?
 • nevíte si již rady se svým životem?

Ať vás trápí finance nebo si zrovna nevíte rady se svojí firmou či nevíte, jak získat to správné zaměstnání, na vše existuje odpověď, kterou vám rád pomohu nalézt. Mnoho problémů vypadá zpočátku, že na ně není řešení, ale jsem přesvědčen, že jde pouze jakousi zkoušku, kterou člověk v daný okamžik podstupuje a každý zkouška má své řešení. Ať máte jakýkoliv problém, využijte těchto možností a budete mile překvapeni, že spolu nalezneme ideální řešení.

Harmonizace jater

Harmonizace jater je metoda, kterou vyrovnáme energii ve vašich játrech tak, aby si nebrala více energie než jim náleží. Nesoulad energie jater totiž způsobuje, že játra si po určité době začnou brát více energie, než jim náleží a ještě horší je, že ji berou ostatním orgánům. Mnoho lidí pak řeší problémy s jinými orgány, ale ve skutečnosti by stačilo uvést játra do rovnováhy a symptomy zmizí. Samozřejmě, že je vždy nutné hledat příčinu, která vyvolala například proč játra zrovna berou energii konkrétnímu orgánu, což spolu zjistíme a budete tak moct své zdraví opět uvést do původního stavu.

Čtení z kvantového pole – pomůcka při hledání příčin

Můžete též využit novinku čtení z kvantového pole, kdy vám načtu příčinu vašeho problému a e-mailem vám zašlu  odpověď. K této možnosti naleznete více informací zde. Při terapii využívám různé možnosti od kvantové vlny, přes modrý plamen, meditační a relaxační techniky, léčivou energii, čtení z kvantového pole až po možnost vědomého samoléčení.

Uvedené techniky se můžete ode mne též naučit na některém z mých seminářů.

Jak, kde a kdy konzultace probíhají?

Jak?

Terapie probíhají telefonicky na dálku. Při terapii na dálku nejčastěji používám mobil a občas Zoom nebo Skype, což má výhodu, že klient nemusí za mnou cestovat a může zůstat v pohodlí svého domova.

Kdy?

Termíny  si předem dohodneme.

_________________________

Ceník 

Konzultace  60 – 90 minut ……………………………………….. 1500 Kč (60 Euro)

Vaše ohlasy:

“Vážený pane Lexo,
upřímně Vám z celého srdce děkujeme za vstřícný přístup a ochotu vše odložit a věnovat se tomu, kdo to právě teď potřebuje. Díky Vám syn po hrozivém pádu ze 6 metrů týden po operaci páteře chodí a směje se a my všichni s ním. DÍKY !!!!!!!!!!”
Jana Chaloupková

“Ahoj, oslovila jsem pana Lexu, protože jsem řešila mnoho problémů a hledala jsem cestu ven. Zatím jsme měli jen telefonický hovor, ale i to mi hodně pomohlo. Hlavní myšlenku, kterou jsem si odnesla, byla změna motlidby. Uvědomila jsem si, že jsem celé ty roky pouštěla do vesmíru pocit viny, zoufalství a strach. Takové to „prosím odpusť mi“, „bojím se, co bude se mnou dál“, „ať NEjsme NEmocní“, atd. Změnila jsem to na „děkuji“ s radostí v srdci a hned je lépe ? Děkuji.”
Ilča

“Moc děkuji Jirkovi za pomoc. 20 let jsem trpěla nespavostí a brala prášky na spaní. Už je neberu, spím skvěle. Doporučuji všem, kteří mají nějaký problém.”
Jarka

“Nejpve jsem moc nevěřil, že mi kvantová terapie Jiřího Lexy pomůže. Ale, co když ano, říkal jsem si…Diky panu Lexovi byl stres během jedné terapie odbourán a okamžitě po terapii jsem se cítil mnohem lépe. Prostě můj svět se změnil. Doporučuji kazdemu!!!”
Samih Ali, Izrael

Více dojmů z konzultací nebo seminářů naleznete na stránce Ohlasy.

Mám zájem o konzultaci

V případě Vašeho zájmu o poradenství nebo konzultaci napište prosím níže, jakou oblast nebo problém bychom společně mohli vyřešit. Ozvu se Vám a domluvíme se na dalším postupu. Děkuji a těším se na Vás.

  VztahyZdravíFinanceJiné

  381 Shares