Konzultace

Chcete pomoct vyřešit problém?

Ať vás trápí cokoliv, na všechno existuje ideální řešení. Cestou terapie nebo konzultace můžeme společně nalézt východisko z vašeho trápení.

 

Trápí vás vztahy?

Řešíte krizi s vaší partnerkou nebo partnerem?

Chěli byste si najít toho ideálního člověka k sobě a nedaří se vám to?

Máte pocit, že ten pravý protějšek neexistuje?

Jste dlouhodobě ve vztahu a nevíte si s ním rady?

Chcete-li to začít konečně řešit, rád vám s tím pomohu a nalezneme společně řešení. Využijeme všechny dostupné způsoby, metody a možnosti, abyste měli opět radost ze života a váš vztah vám dodával pozitivní energii. Při terapii využívám i tzv. kvantové neboli informační pole k nalezení příčiny, čímž otevřeme možnost k vyřešení vašeho problému.

 

Léčit vás může kdokoliv,

ale dar uzdravení máte pouze vy.

Jiří Lexa

Máte zdravotní problém?

Kterákoliv nemoc má svoji skrytou příčinu a díky dnešním možnostem si dovolím říct, že ji spolu jistě nalezneme.

Při nalezení příčiny dostanete možnost ji odstranit a tím si vyléčit svoji chorobu.

Ačkoliv to zní hodně jednoduše a ve své podstatě to i jednoduché je, mnoho lidí radši odstraňuje symptomy svých ochoření a diví se, že se ji nemoc neustále vrací.

Navíc při návštěvě některého z mých seminářů dostanete mnoho dalších informací k nalezení příčiny své choroby a zároveň možnost si pomáhat sám cestou načítáním informací z kvantového pole nebo prací s tzv, kvantovou vlnou nazývanou též “kvantovka”, ale i jinými účinnými způsoby.

 

Nevíte si rady se svojí momentální situací?

Ať vás trápí finance nebo si zrovna nevíte rady se svojí firmou či nevíte, jak získat to správné zaměstnání, na vše existuje odpověď, kterou vám rád pomohu nalézt. Mnoho problémů vypadá zpočátku, že na ně není řešení, ale jsem přesvědčen, že jde pouze jakousi zkoušku, kterou člověk v daný okamžik podstupuje a každý zkouška má své řešení. Ať máte jakýkoliv problém, využijte těchto možností a budete mile překvapeni, že spolu nalezneme ideální řešení.

 

Čtení z kvantového pole – pomůcka při hledání příčin

Můžete též využit novinku čtení z kvantového pole, kdy vám načtu příčinu vašeho problému a e-mailem vám zašlu  odpověď. K této možnosti naleznete více informací zde.

Při terapii využívám různé možnosti od okvantové vlny, přes modrý plamen, meditační a relaxační techniky, léčivou energii, čtení z kvantového pole až po možnost vědomého samoléčení.

Uvedené techniky se můžete ode mne též naučit na některém z mých seminářů.

Jak, kde a kdy terapie či konzultace probíhají?

 

Jak?

Terapie probíhají osobně nebo na dálku.

Při terapii na dálku nejčastěji používám mobil a občas Skype, což má výhodu, že klient nemusí za mnou cestovat a může zůstat v teple svého domova.

 

Kde?

Nový Bydžov – ČR – termíny dle domluvy (objednat se můžete na tel.+420 608 964 444)

Michalovce – SK  – termíny dle domluvy (objednat se můžete na tel.+421 905 807 714)

 

Kdy?

Čas osobní konzultace si předem domluvíme, stejně jako termín telefonické nebo skypové terapie.

_________________________

Ceník 

Konzultace 60 – 90 minut ……………………………………….. 1500 Kč (60 Euro)

Vaše ohlasy:

“Vážený pane Lexo,
upřímně Vám z celého srdce děkujeme za vstřícný přístup a ochotu vše odložit a věnovat se tomu, kdo to právě teď potřebuje. Díky Vám syn po hrozivém pádu ze 6 metrů týden po operaci páteře chodí a směje se a my všichni s ním. DÍKY !!!!!!!!!!”
Jana Chaloupková

“Ahoj, oslovila jsem pana Lexu, protože jsem řešila mnoho problémů a hledala jsem cestu ven. Zatím jsme měli jen telefonický hovor, ale i to mi hodně pomohlo. Hlavní myšlenku, kterou jsem si odnesla, byla změna motlidby. Uvědomila jsem si, že jsem celé ty roky pouštěla do vesmíru pocit viny, zoufalství a strach. Takové to „prosím odpusť mi“, „bojím se, co bude se mnou dál“, „ať NEjsme NEmocní“, atd. Změnila jsem to na „děkuji“ s radostí v srdci a hned je lépe 🙂 Děkuji.”
Ilča

“Moc děkuji Jirkovi za pomoc. 20 let jsem trpěla nespavostí a brala prášky na spaní. Už je neberu, spím skvěle. Doporučuji všem, kteří mají nějaký problém.”
Jarka

“Nejpve jsem moc nevěřil, že mi kvantová terapie Jiřího Lexy pomůže. Ale, co když ano, říkal jsem si…Diky panu Lexovi byl stres během jedné terapie odbourán a okamžitě po terapii jsem se cítil mnohem lépe. Prostě můj svět se změnil. Doporučuji kazdemu!!!”
Samih Ali, Izrael

Více dojmů z konzultací nebo seminářů naleznete na stránce Ohlasy.

Mám zájem o konzultaci

V případě Vašeho zájmu o poradenství nebo konzultaci napište prosím níže, jakou oblast nebo problém bychom společně mohli vyřešit. Ozvu se Vám a domluvíme se na dalším postupu. Děkuji a těším se na Vás.

VztahyZdravíFinanceJiné