Kontakty

Na vlně blahobytu

Blahobyt může mít ve svém životě každý a není ani potřeba velkých fyzických změn. Pokud si chcete vytvořit život v blahobytu, využijte tento interaktivní video kurz, který je přesně pro vás a vaše potřeby.

1499 Kč

Na počátku tohoto video kurzu jsem si položil otázky:

Proč někdo peníze má a druhý nemá?

Proč se někomu daří a druhému nikoliv?

Jak přivést do života každého člověka blahobyt?

Vzhledem k tomu, že s uvedeným fenoménem již několik let pracuji, vytvořil jsem video kurz, který je vhodný pro každého, kdo se cítí nedoceněn a má zájem svůj život aktivně měnit.

Hojnost si totiž nemusíte zasloužit, ani jinak odpracovat. Též není třeba dlouho studovat či jinak posilovat propojení s energií peněz.

Jediné, co potřebujete, je pevné rozhodnutí, že chcete změnit svůj život. V okamžiku, když se rozhodnete a budete přesvědčeni, že vám nic nestojí v cestě, dostali jste se do bodu, kdy začínáte měnit svůj život.

Výhodou video kurzu Na vlně blahobytu je skutečnost, že nemusíte nikam dojíždět a každé video si můžete pouštět přesně podle vlastního uvážení. Nikdo na vás netlačí a pouze vy sami rozhodujete o tempu, kterým se bude video kurz ubírat.

Video kurz budete mít zpřístupněn ve vašem osobním účtu na tomto webu. Videa můžete poslouchat a sledovat přes počítač, tablet nebo mobil. Jejich stahování či volné šíření je z důvodu ochrany autorských práv zakázáno.

Video kurz obsahuje 32 videí!

Věnují se těmto tématům: BLAHOBYT PRO VÁS!, PRÁCE SE ZDROJI, ROZDĚLENÍ ZDROJŮ, OBVYKLÉ ZDROJE, NEOBVYKLÉ ZDROJE, SKRYTÉ ZDROJE, DARY, PŘIJÍMÁNÍ DARŮ, DÁVÁNÍ DARŮ, SÍLA A ROVNOVÁHA DARŮ, PŘÍLIV PENĚZ DO ŽIVOTA - RITUÁL, JAK SE CHOVAT K PENĚZŮM A JEJICH UCHOVÁVÁNÍ, PŮJČKY, DLUHY, POCIT VLASTNICTVÍ A JEHO ŠKODLIVOST, JAK ZPRACOVAT POCIT VLASTNICTVÍ?, MEDITACE, BEZPODMÍNEČNÁ LÁSKA, VAŠE BOŽSTVÍ, VÝDAJE 1, VÝDAJE 2, SLEVY, RITUÁL VĚČNÉ BANKOVKY, JAK SI UDRŽET PROSPERITU, PŘESTAŇTE MÍT STRACH Z NEDOSTATKU, ROVNOVÁHA V PŘÍLIVU HOJNOSTI, HUDBA K PODPOŘE HOJNOSTI, HUDBA PŘITAHUJÍCÍ HOJNOST, PENÍZE Z ATMOSFÉRY - HUDBA, VŠECHNO JE VE VAŠICH RUKÁCH, PODVODY, KRÁDEŽE, PLAGIÁTORSTVÍ, CESTA ZA ŠTĚSTÍM.

Jestliže se v tuto chvíli rozhodnete pro absolutní blahobyt, je to pouze vaše rozhodnutí a není síla, která by vás mohla zastavit. Rozhodněte se ještě dnes a změňte svůj život k nepoznání. Přeji vám mnoho úspěchů na vaší cestě Na vlně blahobytu.

S úctou Jiří Lexa

Jakub Hora

25.07.2022

dobrý den, jsem velice spokojený a jsem s tím vším souzněn a pevně věřím že mi to pomůže a budu žít blahobytu.

Petra Harnová

25.11.2022

Výborné

image