Kontakty

Kvantový posun

Chcete ve svém životě něco změnit? Není náhoda, že jste se dostali k tomuto video kurzu. V tomto okamžiku už záleží jen na vás, jak rychlý váš posun bude. Máte k dispozici doslova unikátní nástroj pro váš osobní rozvoj a duchovní posun. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

2990 Kč

- Naučíte se, jak si tvořit svůj život vědomým způsobem.

- Pomocí tohoto kurzu se naučíte vytvořit si návyky, s nimiž je vědomé tvoření překvapivě snadné.

- Dozvíte se techniky, s jejichž pomocí můžete využít poznatky kvantové fyziky praktickým způsobem pro váš osobní život.

- Osvojíte si podstatné informace, co je kvantové pole a jak pracovat s kvantovou vlnou.

- Díky využití této kvantové techniky budete moci ve vašem životě pozitivně ovlivňovat prakticky vše, co vás napadne.

- Pracujete s afirmacemi? Naučíte se, jak jejich sílu využívat mnohem efektivněji. Poznáte afirmační techniky, které přepisují vzorce ve vašem podvědomí.

- Kdo si techniky tohoto kurzu osvojí, je schopen sobě i svým blízkým pomoci od letitých zdravotních neduhů, přitáhnout si do života hojnost i naplňující zaměstnání. S kvantovou vlnou lze měnit strukturu vody i jiných nápojů, zrovna tak ovlivňovat i nehmotné věci, které jsou u běžného člověka mimo hranice chápání. Naučíte se nepracovat přes svůj rozum (mozek, či chcete-li ego), ale srdcem. Právě srdce umí doslova zázraky a naučíme se jej používat právě pro vědomé tvoření vlastní reality.

- Kurz obsahuje 25 videí, která tvoří ucelený návod, jak postupovat při vědomé tvorbě vlastní reality. 

- Video kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé tvůrce vlastní reality.

- Videa si můžete pouštět v libovolném čase a podle potřeby se k nim vracet a samostatně s nimi pracovat.

- Celkově můžete využít tento video kurz k posílení svého sebevědomí. Vytvoříte si totiž nové návyky, které využijete v praxi běžného života. Meditace a meditační techniky využijete i v rámci úplného uvolnění organismu, což je jedna z částí kurzu, neboť málokdo se umí v současnosti uvolnit a nenechat se stresovat okolním světem. Právě uvolnění celého organismu již budete moci provádět kdykoliv a kdekoliv, abyste byli vitální a měli zdravé tělo.

- Vaše pozitivní myšlení vám dopomůže k vytouženému posunu a je třeba jej neustále podporovat. I tomu se video kurz Kvantový posun věnuje.

Video kurz budete mít zpřístupněn ve vašem osobním účtu na tomto webu. Videa můžete poslouchat a sledovat přes počítač, tablet nebo mobil. Jejich stahování či volné šíření je z důvodu ochrany autorských práv zakázáno.

Robert Balázs

09.10.2022

image