Kontakty

Kvantový posun

Video kurz kvantový posun vás skutečně posune ve vašem životě. Naučíte se vědomě tvořit svoji realitu a účinně pomáhat sami sobě. Vše je nastaveno tak, abyste se po absolvování video kurzu začali více orientovat v jemnohmotných energiích, což vám pomůže na cestě vaší transformace.

5500 Kč

Kvantový posun

Video kurz kvantový posun vás posune v oblasti práce s kvantovou vlnou, což je nezbytná disciplína ke zdárnému zvládnutí celého kurzu. 25 instruktážních videí vás provede teorií i praxí různých technik, které vám změní život. Uvedené techniky při pravidelném cvičení vám pomohou zvládat mnohem jednodušší všechny běžné nástrahy života.

Zajímavá akce

Pokud jste absolvovali  seminář Svět zázraků aneb zrcadlo duše nebo webinář Kvantová cesta – skrytá zranění od června (Júna) 2018, potom cena tohoto kurzu je pro vás 4500 Kč (180 Euro). Jestliže jste absolventem uvedeného semináře, napište nám e-mail na kvantovacesta@seznam.cz . Obratem vám zašleme platební údaje a tato cena je vaše. Neváhejte a využijte tuto akci ještě dnes.

A co nového vás na video kurzu čeká?

Následujících 25 videí vám změní život k nepoznání. Začněte se věnovat sami sobě a najděte své skryté schopnosti. Váš život může být takový, jaký si ho vytvoříte a představíte.

Bezpodmínečná láska

O bezpodmínečné lásce se mluví neustále, ale co kdybyste se naučili ji využívat v praktickém životě. Toto cvičení vás bude bavit a kromě samotné bezpodmínečné lásky vám pomůže v práci s dechem.

Přítomný okamžik

Mnoho lidí znají, co je to přítomný okamžik, ale v praxi ho nevyužívají, ačkoliv jde o velmi silnou veličinu našeho života. Naučte se v tomto kurzu pracovat s přítomným okamžikem a zábavnou formou ho praktikujte každý den. Vytvoříte si tak realitu přesně podle vlastních tužeb a přání.

Kvantové pole

Využijte přednosti kvantového pole a pochopte, že ho můžete každodenně přijímat za svého spojence. Váš život tak nabude mnohem větších rozměrů, protože vy se stanete vědomou bytostí.

Otevření kvantového pole

Otevřete si kvantové pole kdykoli si budete přát. A jak? To se dozvíte na video kurzu Kvantový posun

Kvantová vlna

Budete pracovat kvantovou vlnou jako mistři a tvořit tak v životě všechno, co chcete. Můžete si změnit každou drobnost svého života a ovlivňovat sebe, okolí, zvířata, věci či situace. Můžete programovat vodu nebo energeticky nastavovat prostory v nichž se nacházíte. Dokonce se nemusíte bát žádných vakcín, protože se v rámci tohoto kurzu naučíte ovlivňovat všechno možné, včetně vakcín nebo nepříjemných situací.

Harmonizace jater

Většina civilizace má energeticky nevyvážená játra. Naučte se provádět pravidelnou harmonizaci jater a ochráníte si další orgány od mnoha a zbytečných problémů. Harmonizaci jater zvládnete během chvíle a své tělo budete moc uchránit před nemocemi, ale například si zpomalíte i stárnutí.

Metoda WOH

Tuto metodu jsem vytvořil jako reakci na mnohé situace, do kterých jsem se dostal sám nebo i moji klienti. Tím, že máme něco naprogramované v naší podvědomé mysli, mnohokrát nemůžeme svůj život dostatečně ovlivňovat, ale pokud se naučíte přeprogramovávat svou podvědomou mysl, změníte zásadní programy, které vás brzdí. Vyzkoušejte metodu WOH

Celkové uvolnění organismu

Během více než hodinového uvolnění organismu zjistíte, jak se vaše tělo dokáže uvolnit a jak si můžete ulevit i psychickým problémům. Postupně uvolníte většinu svých orgánů a tuto techniku ​​lze praktikovat každý den. Vaše tělo bude šťastné, protože málokdo se umí tak dokonale uvolnit. Techniku ​​uvolnění celého organismu využívám i v rámci terapií a mám s ní velmi dobré zkušenosti.

Technika S.O.B.

V minulosti jsem si často všímal, že mi tělo dává mnoho signálů. Trochu jsem si hrál s myšlenkou, jak bych mohl s tělem komunikovat a ono se to podařilo. Tuto techniku ​​jsem nazval Řeč našich těl a vy se ji můžete v rámci tohoto video kurzu naučit a začít ji využívat v každodenním životě.

Telepatie

O telepatii bylo napsáno mnoho knih a pro většinu lidí je něčím nedostupným. Pro vás v této chvíli je naprostou samozřejmostí a pokud se pro ni rozhodnete, budete mistři čtení myšlenek, energie předmětů či vnímání podprahových impulzů. V rámci kurzu se naučíte, jak svou telepatii rozvíjet.

Pozitivní myšlení

Myšlenky tvoří náš život a pokud jsou pozitivní, pak je náš život skutečná pohádka. Naučte se využívat své myšlenky v praxi tak, aby tvořily jen tu skvělou realitu. Vy jste sami zodpovědní za své myšlenky. Co kdybyste je začali už konečně využívat ve svůj prospěch?

Návyky

Návyky jsou běžnou součástí našeho života. Tvořte si je každý den a vnímejte svůj život jako skvělý prostor k vytváření návyků.

Produkt zatím nikdo nehodnotil.
image