Kontakty

Prodloužený víkend s Kvantovou cestou 23.6. - 26.6.2022

Datum konání: 23.06.2022 16:00

Váš život může nabrat zcela jiný směr pokud se sami rozhodnete. O tomto víkendu naleznete způsob, jak odhodit zátěž, která vás již dlouho trápí a začít zcela jinak žít a vnímat svět. V nádherném prostředí Krkonoš přijdete nejen na lepší myšlenky, ale poznáte i podobně smýšlející lidi.

9000 Kč

Máme pro vás zážitkový pobyt s Kvantovou cestou, kde se, mimo jiné, naučíte pracovat se svými myšlenkami, aby váš život byl stále lepší a přitahovali jste si do života jen hojnost ve všech ohledech. Společně se budeme věnovat oblasti, která se nazývá mezilidské vztahy, protože ty dnes řeší každý a pokud budete mít nějaký individuální požadavek, budeme to společně moc vyřešit právě přes kvantové pole či kvantovou vlnu.

Níže máte body, kterým se budeme společně věnovat, ale pokud vyvstanou nějaké otázky, které budete chtít řešit, určitě se k nim společně dostaneme. Seminář je určen pro začátečník i pokročilé, to znamená, že pokud se třeba obáváte, abyste stačili ostatním účastníkům prodlouženého víkendu v pochopení sdělovaných informací, můžete si být jisti, že z mé strany je vždy individuální přístup, aby informace pochopil každý účastník. 

Budeme společně řešit otázkám zdraví a kvantovému léčení, protože mnoho lidí dnes řeší své zdraví a jak se uzdravit. Také se budeme věnovat prosperitě a hojnosti v běžném životě, protože v současnosti jsou lidé trochu vystrašeni a potřebují metodu, jak si prosperitu a hojnost přitáhnout do svého života, což naleznou na Prodlouženém víkendu s Kvantovou cestou.

Těšíme se na vás a jsme přesvědčeni, že po absolvování tohoto semináře bude váš život zcela jinak naladěn a začnete si do něj přitahovat nové lidi, hojnost v oblasti zdraví, ale i prosperitu, protože pochopíte, jak využívat svůj dosud neobjevený potenciál, který společně objevíme.

Co vás čeká?

 • Jak si opravit porouchané zdraví
 • Práce s kvantovým polem
 • Praktické využití kvantové vlny
 • Ovlivňování reality
 • Hluboká théta meditace
 • Speciální prodýchávání čaker
 • Ranní meditační cvičení
 • Tvorba panenky hojnosti a ochrany rodiny
 • Energie hojnosti a její princip
 • Uvolnění celého organismu
 • Práce s léčivými artefakty
 • Programování předmětů, situací, vody
 • a další zajímavé aktivity

Prodloužený víkend s Kvantovou cestou se koná v krásném prostředí penzionu Harmonie v Horním Maršově.

Ubytování ve 4 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Bohatá domácí veganská strava, kdy budete mít možnost pochutnat si na receptech z naší připravované veganské kuchařky. 

V případě zájmu můžete nahlédnout do veganské kuchyně a popř. si sami budete moct vyzkoušet přípravu vyhlášených Vlaďčiných kokosových koulí.

Celková cena pobytu včetně kurzovného, ubytování a bohaté domácí veganské stravy - 9000 Kč

Přihlásit se můžete samostatně přes e-mail na kvantovacesta@seznam.cz .

Počet účastníků je omezený, a proto je nutné v případě vašeho zájmu, závazně co nejdříve potvrdit vaši účast.

Platební údaje vám budou obratem zaslány e-mailem a ihned po připsání vaší platby na náš účet budete závazně zapsáni do kurzu.

O nic se nemusíte starat. Stačí přijet a užít si čas, který jste si věnovali ve společnosti stejně smýšlejících a naladěných lidí.

10 minut autem od penzionu můžete navštívit Černohorské vodopády viz. fotografie. A pokud budete chtít, můžeme se tam odebrat celá skupina a udělat nějakou zajímavou meditaci ve prospěch planety, lidstva a skrátka toho, pro co se rozhodneme. 

REFERENCE účastnice Prodlouženého víkendu s Kvantovou cestou v Horním Maršově:

Dobrý den,

chtěla bych Vám moc poděkovat za uspořádání semináře v Horním Maršově, kterého jsem se mohla zúčastnit. Dosud ještě vstřebávam všechny informace, které nám byly prezentovány. Ale byly předávány - díky Vám pane Lexo - takovou zapamatovatelnou formou, že si je celkem bez problémů vybavuji a snažim se podle nich na sobě pracovat.

I kdyby seminář trval týden, byla by to krátká doba. Pokud se setkáte s lidmi stejného naladění, v příjemném prostředí, výbornou kuchyní - velký dík a pochvala za ni patří Vaší ženě Vlaďce - tak si přejete aby se zastavil čas a společně prožité chvíle nikdy neskončily.
Ještě jednou moc a moc děkuji. Bylo to super!
 
                                                    Irena Bartáková
 
-------------------------
 
Ahoj všichni,
 
ráda bych se Vámi podělila o nevšední zážitky. Od víkendového kurzu se ctím ,,jinak“. Dnes ráno mi přišla z kvantového pole informace, že se právě měním nastavení a vibrace. Každým dnem se cítím šťastnější a lehčí (což se projevuje v každodenních běžných reakcích i na váze). Jako bych si koupila nový sftware, který většinu automatických reakcí vymazal, přepsal a nyní v podobě kg zahazuje staré kódy.
Dělá mě šťastnou každá maličkost, stále se usmívám, a zářím jako sluníčko. Pozoruji zázrak, který každý den roste. Vážně ZÁZRAK! Nic nehulím, ani houby jsem nejedla. Jen si jen říkám afirmace, děkuji, medituji a pozoruji. Děje se to samo.
Děkuji kvantové cestě, děkuji Jiří Lexa a Vladimíra Lexa, děkuji vesmíru, děkuji sobě!
Lidičky neváhejte ani minutu . . když změníme automatické negativní reakce přestaneme o sobě pochybovat . . začneme žít svůj život podle svých představ.
 
Milka H.
Produkt zatím nikdo nehodnotil.
image