Kontakty

Meditace nejen pro advent

Dopřejte si skutečný klid právě v čase adventním a ponořte se do profesionálně vytvořené hudby spolu s meditacemi. Dosáhnete tak skutečné harmonie a klidu před největšími každoročními svátky. Vaše rodina bude překvapena, jak jste vyrovnaní a klidní, neboť ani náročná příprava Vánoc pro vás nebude stresující a vy si užijete konec roku konečně podle svých představ.

490 Kč

Blíží se nám adventní čas. Pozorujete to již několik měsíců a mnohdy se stane, že jste i proti své vůli tlačeni do Vánoc v období, kdy byste se chtěli věnovat jiným záležitostem. Z toho plyne stres, mnohdy podrážděnost, pocit jakési povinnosti nakupovat dárky a připravovat pro své blízké atmosféru pohody a klidu. Jde tvořit svátky klidu ve světě plném stresu a neustálého mentálního nátlaku na váš organismus?

Co kdybyste si dopřáli každý den takovou malou mentální očistu? Nemusíte při ní trávit hodiny, ale pouze pár minut denně. Proto jsme pro vás připravili něco, co vám pomůže připravit atmosféru pro vaše blízké bez jakýchkoliv psychických tlaků či jiných nepříjemných pocitů.

Meditace nejen pro advent je soubor relaxační hudby a meditací z dílny Jiřího Lexy, určený právě k tomuto svátečnímu období, které by mělo být plné lásky, radosti a empatie. Díky němu naleznete sami v sobě nesmírný klid, vycházející z vašeho nitra, který může být zdrojem radostných chvil nejen v období adventním, ale i v průběhu celého roku.

Pokud se rozhodnete pro tento meditační soubor, dopřejete si proces, který vás postupně zharmonizuje a všechno, co se okolo vás děje budete brát s nadhledem plným optimismu, empatie a lásky.

Již dnes i můžete objednat Meditace nejen pro advent zde na našem webu a využívat je trvale, podle vaší potřeby.

Produkt zatím nikdo nehodnotil.
image