Kontakty

Kvantové orgánové meditace

Cílem Kvantové orgánové meditace je pomoct každému člověku, který s ní začne pracovat, nalézt rovnováhu a tím si zregenerovat konkrétní část těla, na kterou je meditace určena.

3500 Kč

Co jsou kvantové orgánové meditace?

Během své terapeutické praxe jsem zjistil, že mnoha lidem chybí motivace na sobě individuálně pracovat. Když mají motivaci, potom je pro mnoho z nich těžké udržet se v nějaké struktuře a vydržet pravidelné změny, kterým je třeba pomoct.

Cílem Kvantové orgánové meditace je pomoct každému člověku, který s ní začne pracovat, nalézt rovnováhu a tím si zregenerovat konkrétní část těla, na kterou je meditace určena.

Kvantové orgánové meditace jsou vytvořeny přímo na konkrétní orgány včetně hudby, kterou jsem zkomponoval a energeticky upravil tak, aby podpořila jednotlivé orgány.

Tím, že využijete tyto meditace, podporujete svůj organismus, vitalizujete jednotlivé orgány a regenerujete své tělo. Můžete tak podpořit tělo například při dlouhodobé zátěži nebo během léčby jakýmkoliv způsobem.

Ačkoliv jsou Kvantové orgánové meditace mimořádně účinné, je nutné si uvědomit, že nejsou náhradou klasické léčby, ani jiným léčivým prostředkem či formou lidového léčitelství.

Není třeba si nic instalovat

Nepotřebujete si nic instalovat, pouze vám zaktivujeme účet na našem webu a můžete meditovat. Nepotřebujete žádné speciální programy či cokoliv stahovat do svého počítače. Meditaci si jednoduše pustíte, jako když se díváte na film přes počítač.

Co získáte zakoupením Kvantových orgánových meditací?

Zakoupením Kvantových orgánových meditací získáte více jak 45 hodin meditací určených pro vybrané orgány. Navíc získáte bonus v podobě Bonusové, regenerační a relaxační hudby. Jestliže zjistíte, že vám některá meditace na konkrétní orgán chybí a napíšete mi, po jejím vytvoření ji získáte zcela zdarma. A stejně tak každé doplnění meditací navíc po jejich zakoupení je pro vás zcela zdarma.

Produkt zatím nikdo nehodnotil.
image

Podobné produkty