Kontakty

Adventní kalendář

Advent je obdobím, kdy hodnotíme uplynulý rok a připravujeme se na vánoční svátky. Většinou jej trávíme v předvánočním shonu. A co kdybyste tentokrát změnili své návyky? Což se takhle uvolnit a každý adventní den si dopřát relax při uvolňujících tónech relaxační a meditační hudby?

1500 Kč

Adventní kalendář 

Adventní kalendář je soubor relaxační a meditační hudby proložený pěti meditacemi. Každou adventní neděli si můžete zesílit své energetické pole meditací a závěrečná meditace je připravena na štědrý den.

Samozřejmě, že tyto meditace a hudební soubory můžete využívat i jindy než v době adventu, ale naprogramoval jsem je pro vás právě na tuto dobu, kdy mají největší účinek.

Jak využívat Adventní kalendář?

Každý den si tak můžete otevřít jednotlivé hudební soubory, které jsou zaměřeny především na vaši relaxaci a čištění energetických bloků či traumat. Každá hudba má trvání okolo 60 minut a plně stačí k tomu, aby splnila svůj účel, tedy přinesla svým posluchačům soulad.

Zajímavá AKCE

Jestliže jste si již zakoupili Kvantové orgánové meditace, pak vaše cena za Adventní kalendář je pouhých 1000 Kč / 40 Eur.

POZOR!

Zakoupíte-li si Adventní kalendář a k tomu Kvantové orgánové meditace i Kvantovou orgánovou meditační hudbu, dostáváte od nás cenu 4000 Kč / 160 Eur za celý komplet. K tomu ještě získáváte zdarma Bonusovou regenerační a relaxační hudbu v původní hodnotě 1500Kč / 60 Eur.

Tento adventní kalendář jde přes počítač, tablet nebo mobil poslouchat pouze z našeho webu a není možné ho dostat na nosiči nebo si jej stáhnout do svého zařízení z důvodu ochrany autorských práv.

Produkt zatím nikdo nehodnotil.
image

Podobné produkty