Kontakty

Celodenní osobní konzultace a terapie

Jestliže máte problémy, které vás trápí v oblastech financí, zdraví, vztahů či zaměstnání, ale i v mnoha dalších směrech, využijte celodenní osobní konzultaci a terapii. Dostanete se tak k jádru vašeho problému a váš život se změní v mnoha ohledech.

10000 Kč

Tato terapie je určena pro vás, kteří chcete něco změnit a myslíte to opravdu vážně. Pokud vnímáte, že vám teče do bot ve vtazích, financích a už se začíná zhoršovat i zdraví, pak je pro vás vhodná právě taková forma konzultace.

Celodenní osobní konzultace a terapie pro vás začíná snídaní v mé pracovně, při které začneme pomalu hledat jádro problému, který vás trápí.

Během celého dopoledne budeme společně pracovat na tom, abyste pochopili, jak začít aktivně měnit podvědomé vzorce, které vám způsobují vámi popsané problémy. Vše odlehčíme obědem opět v mé pracovně a budeme pokračovat v terapii i v odpoledním čase.

Využijeme různé metody, které budou potřebné pro vyřešení vašeho problému. Vaším úkolem je bedlivá pozornost během celé terapie, kdy si budete dělat zápisky a zároveň klid, který je potřebný pro úspěch celé terapie.

Podmínky pro úspěšné absolvování celodenní osobní konzultace a terapie:

  1. Po celou dobu terapie je třeba mít vypnutý mobilní telefon a věnovat se pouze sobě.
  2. Absolvovat uvedenou terapii mohou pouze jedinci, kteří neužívají psychofarmaka.
  3. Absovovat můžete uvedenou terapii pouze pokud jste ochotni pro sebe něco udělat, protože většina práce bude následně na vás.
  4. Po doladění konkrétního termínu zašlete uvedenou částku na účet, který vám bude včas zaslán. 

Pochopte, že problémy, které jste si vytvářeli roky je třeba podchytit a pracovat s nimi nějakou dobu, abyste byli opět svobodní a vaše psychika mohla být znovu pružná a průzračná.

Pro koho je celodenní osobní konzultace a terapie určená? 

 Pro každého člověka, který cítí, že jeho život nejde požadovaným směrem.

Využít tuto konzultaci mohou i lidé s tzv. syndromem vyhoření nebo ti, kteří se dostali do bodu, kdy mají pocit, že jejich život nemá již žádný smysl.

Ti jejichž skryté zranění se stává koulí na noze a táhne je ke dnu.

Samozřejmě, že terapii může absolvovat kdokoliv, kdo má zájem a souhlasí s podmínkami výše. 

Vzhledem k tomu, že celodenní osobní konzultaci a terapii je možno absolvovat pouze v mé pracovně v Michalovcích (Slovensko), můžeme vám zajistit nocleh v hotelu Družba**** 

 

_________________________

Ceník 

Celodenní osobní konzultace a terapie ……………………………………….. 10.000,- Kč (400 Euro)

Cena zahrnuje:

Celodenní konzultaci a terapii v rozsahu 7 hodin ( 9.00 - 16.00 hod.)

Snídani, Oběd a odpolední zákusek ke kávě (strava je veganská - nápoje nealkoholické)

Nápoje po celý den.

 

Produkt zatím nikdo nehodnotil.
image

Podobné produkty