Kontakty

Kvantové orgánové meditace

Zatímco svému zevnějšku se věnujeme denně, na vnitřní orgány mnoho lidí zapomíná. Přitom právě jejich harmonie a správná funkčnost je pro kvalitu našeho zdraví a života zásadní. Dopřejte svým vnitřním tělesným orgánům péči, jakou si zaslouží. Léčivé meditace cílené na jednotlivé části těla podporují jejich regeneraci.

990 Kč

Léčivé meditace pro vaše zdraví

Aby naše tělo správně fungovalo, je třeba podporovat funkce našich tělesných orgánů. Vedle správné životosprávy a celkově pozitivního životního stylu jim pomůže zklidnění mysli a harmonizace těla.

Síla těchto léčivých meditací spočívá v jejich cíleném zaměření na konkrétní tělesný orgán. Autor meditační hudby Jiří Lexa ji při komponování energeticky upravil tak, aby podporovala právě danou část těla. Tím se tyto orgánové meditace výrazně liší od jiné meditační hudby.

Cílem uzdravujících meditací je pomoci vám nalézt rovnováhu a tím si zregenerovat konkrétní orgán, pro nějž je léčivá meditace určena. Meditace jsou vhodné nejen pro ty, kteří již mají s některým z uvedených orgánů zdravotní problémy. Využívat jejich energie by měl i zdravý člověk. Podpoří tak správné funkce svého těla, s nímž mnohdy nejsme v takovém souladu, abychom mu uměli naslouchat.

Tím, že využijete tyto uzdravující meditace, podporujete svůj organismus, vitalizujete jednotlivé orgány a regenerujete své tělo.

Ačkoliv jsou "Kvantové orgánové meditace" mimořádně účinné, je nutné si uvědomit, že nejsou náhradou klasické léčby, ani jiným léčivým prostředkem či formou lidového léčitelství.

Zakoupením orgánových meditací získáte více než 45 hodin meditační hudby, určené pro vybrané orgány.


Aktuální akce

Pokud se budete k meditacím pravidelně vracet, možná uvítáte jejich hudební verzi bez mluveného doprovodného slova. Kvantovou orgánovou meditační hudbu bez meditací nabízíme samostatně v ceně 790 Kč, ale vy ji zakoupením orgánových meditací dostanete ZDARMA. Aby toho nebylo málo, obdržíte jako speciální dárek ještě Bonusovou, regenerační a relaxační hudbu v hodnotě 490 Kč, která obsahuje další porci více než 50 hodin relaxační muziky. Jistě i v ní najdete řadu témat, která potřebujete energeticky posílit.


Není třeba si nic instalovat

Po zakoupení "Kvantových orgánových meditací" vám zaktivujeme uživatelský účet na našem webu. Pro spuštění meditací se stačí pouze přihlásit a zvolit vybranou meditaci. K jejímu poslechu nepotřebujete žádný speciální program. Z důvodu ochrany autorských práv je stahování meditací do počítače či mobilu zakázáno, stejně tak jejich další šíření.

 

Jakým orgánům se léčivé meditace věnují?

1. Slezina    
2. Hlava    
3. Oči    
4. Uši    
5. Mozek    
6. Plíce a dýchání    
7. Ruce a nohy    
8. Kůže    
9. Žaludek    
10. Střeva a zažívání    
11. Játra    
12. Slinivka    
13. Ledviny    
14. Krev    
15. Klouby a pohybový aparát    
16. Štítná žláza    
17. Ženské orgány    
18. Fascie    
19. Vlasy    
20. Kosti    
21. Psychika    
22. Omlazování    
23. Pohlavní orgány    
24. Srdce    
25. Zuby    
26. Cévní systém    
27. Epifýza    
28. Prostata    
29. Močový měchýř    
30. Žlučník    
31. Nadledvinky    
32. Krevní tlak    
33. Jícen    
34. Nervy a mícha    
35. Hypofýza    
36. Centrum spánku, usínání, spánek    
37. Dutiny    
38. Snížení hmotnosti a tělesného tuku    
39. Příprava reprodukčních orgánů k početí    
40. Reflux    
41. Dásně a paradontóza    
42. ALS (amyotrofická laterární skleróza)

 

Produkt zatím nikdo nehodnotil.
image