Kontakty

Kvantová orgánová meditační hudba

Hudba je naprogramována podle konkrétního orgánu a působí na něj regeneračním způsobem. Ponořte se do meditace a podpořte své tělo v jeho regeneraci a harmonii.

790 Kč

Co je to kvantová orgánová meditační hudba?


Pokud chcete podpořit zdraví konkrétního tělesného orgánu, věnujte mu péči pomocí meditace.

Tato léčivá hudba je komponována tak, aby energeticky pozvedla konkrétní část těla. Tím se liší od jiné meditační a relaxační hudby.

Navíc ji kupujete přímo od jejího autora Jiřího Lexy v originální podobě.

Zakoupením tohoto produktu získáte čistě hudbu bez mluveného slova.

Jestliže naopak mluvené slovo uvítáte, využijte Kvantové orgánové meditace, k nimž navíc tuto hudbu dostanete zdarma! Budete si tak moci vybírat mezi vlastním meditačním procesem či meditací podporovanou slovem.

Jak s meditační hudbou pracovat?


Hudbu můžete poslouchat dle svého uvážení v jakémkoliv množství. Podpořte nejen ty orgány, s nimiž máte zdravotní problémy, vaši pozornost si zaslouží celé tělo. Pakliže jste již zakoupili výše zmíněné Kvantové orgánové meditace a poslouchali je, můžete si navnímaný text sami v duchu odříkávat. Pokud vám poslouží i jako inspirace pro vlastní pojetí meditace, pak i to je v pořádku.

Po zakoupení meditační hudby vám zaktivujeme uživatelský účet na našem webu. Pro spuštění meditací se stačí pouze přihlásit a zvolit vybranou meditaci. K jejímu poslechu nepotřebujete žádný speciální program. Z důvodu ochrany autorských práv je stahování meditací do počítače či mobilu zakázáno, stejně tak jejich další šíření.


Jaké orgány meditační hudba podporuje?


Pro každý z těchto orgánů či částí těla získáte samostatnou meditační hudbu - celkem více než 45 hodin léčivé hudby. Jedná se o slezinu, hlavu, oči, uši, mozek, plíce (dýchání), ruce, nohy, kůži, žaludek, střeva, játra, slinivku, ledviny, krev, klouby a pohybový aparát, štítnou žlázu, ženské orgány, fascie, vlasy, kosti, psychiku, omlazování, pohlavní orgány, srdce, zuby, cévní systém, epifýzu, prostatu, močový měchýř, žlučník, nadledvinky, krevní tlak, jícen, nervy, míchu, hypofýzu, centrum spánku, dutiny, snížení hmotnosti a tělesného tuku, přípravu reprodukčních orgánů k početí, reflux, dásně a paradentózu, ALS (amyotrofická laterární skleróza).

Produkt zatím nikdo nehodnotil.
image