Kontakty

Rozhovory s Tamarinou aneb všechno, co si dovedete představit, je možné

Zde máte k dispozici již druhý díl s téměř 200 odpověďmi na vaše otázky, které byste si mnohdy ani nedovolili položit. Dozvíte se odpovědi např. na témata mimozemšťané, Apollo 13, zdravé potraviny, ale také Hitler, Stalin a mnoho dalších.

499 Kč
Co je to e-book?

E-book je kniha v elektronické podobě, kterou si můžete přečíst na kterémkoliv zařízení, jako na příklad na počítači, telefonu, tabletu. Případně si e-book můžete vytisknout.

Knihu obdržíte ihned po přijetí platby v odkaze, který Vám zašleme na email.

V prvním dílu "Rozhovory s kvantovou bytostí aneb vy se ptáte, Tamarina odpovídá" jste nalezli 191 otázek a odpovědí. V tomto volném pokračování jich naleznete 196 a pokud budete vlastníky tohoto e-booku, můžete se spolupodílet na vzniku další, podobné publikace. Jak? Návod naleznete po zakoupení e-booku ve vaší sekci - privátní popis e-booku. 

Rozhodli jste se pro nákup e-booku "Rozhovory s Tamarinou aneb všechno, co si dovedete představit, je možné" a jsem přesvědčen, že budete spokojeni, neboť zde naleznete odpovědi na otázky typu: Je Země dutá? Jak je to s drogami? Podstata a smysl autismu, Pyramidy, Uzdravení míchy a nervů, Duch svatý, Návrat do minulých životů, Lidská sexualita, Probuzení vědomí, Vesmírné zákony, Alkohol, Třetí zuby, Matrix, Jak na sobě pracovat a komunikovat s podobnými bytostmi jako je Tamarina, Hromadná neštěstí, Mandaly, Ego, Strava, Tarotové karty a mnoho dalších. 

Již víte, že kvantová bytost Tamarina je jemnohmotná bytost, tedy žije v jemnohmotném světě, ale již žila i v lidské inkarnaci, tedy v mnoha lidských inkarnací. Nyní je již duchovně mnohem dále, takže žije v jiné realitě a plní si své úkoly, které vychází z jejího duchovního vývoje.

Ačkoliv v tématu kvantové bytosti je ve vás evokován název oboru kvantová fyzika, pochopte, že kvantová fyzika je vlastně jen kvantová teorie a všechno, co je mimo její rámec je považováno za nesmysl. Ale ve skutečnosti tento způsob práce je využití kvantové fyziky v praxi. Tím, že pochopíte, jak tvořit realitu, jak žít šťastný život, který je docílen zcela jinými přístupy a prostředky než v minulosti, dojde u vás k uvědomění, že váš život zažil obrovský kvantový posun.Jediným vašim posláním v současném životě je pozitivní myšlení. Ale nechápejte pozitivní myšlení jako masku, kdy se vám něco nepodaří a vy budete svůj neúspěch doprovázet úsměvem a radostí. To je spíše nepochopení toho, co skýtá pozitivní myšlení. 

Jestliže se vám něco nepovede, zamyslete se, proč se vám nedaří a co by mohlo být příčinou. Potom si můžete říct, že vás celá situace měla něco naučit a vlastně vás posunula vpřed. Tomu se říká pozitivní myšlení v praxi. A právě tento způsob uvažování je našim cílem s Tamarinou, abyste jej pochopili. Protože tím se můžete velmi posunout. Jestliže přijímáte zodpovědnost za svůj život a tvoříte svoji realitu, pak jste vědomé bytosti a to je přesně naším cílem. 

Věřím, že v této e.ektronické publikaci naleznete mnoho odpovědí na své otázky a zároveň budete mít chuť se podílet na vzniku dalších podobných publikací podle návodu v privátním popisu publikace. Přeji vám příjemný a ničím nerušený zážitek z této elektronické knihy. 

Produkt zatím nikdo nehodnotil.
image