Kontakty

Rozhovory s kvantovou bytostí aneb vy se ptáte a Tamarina odpovídá

Kdo je to Tamarina? Kam se ubírá náš svět a téměř dalších 200 otázek na vás čeká v tomto poutavém e-booku. Dozvíte se mnoho nových odpovědí na otázky, které jste si dříve před tím nedovolili nikomu položit.

499 Kč
Co je to e-book?

E-book je kniha v elektronické podobě, kterou si můžete přečíst na kterémkoliv zařízení, jako na příklad na počítači, telefonu, tabletu. Případně si e-book můžete vytisknout.

Knihu obdržíte ihned po přijetí platby v odkaze, který Vám zašleme na email.

Hledáte odpovědi na otázky, které vám ještě nikdo nezodpověděl? Nepomohly ani meditace? Chcete si opravit vztahy či vytvořit nové návyky? Toužíte po dokonalém těle a pevném zdraví? Možná, že dostanete odpovědi na své otázky od Tamariny. Tamarina je kvantová bytost, s kterou jsem začal komunikovat v roce 2020 a která mi předává mnoho odpovědí na mé všetečné otázky. Natáčeli jsme spolu videa, ale již jsou některá nedostupná, proto jsem vám připravil tento e-book, abyste si užili autenticitu našich rozhovorů.

Tato publikace vám přináše téměř 200 odpovědí na vaše otázky mezi nebem a zemí, které jste se dříve báli nebo nechtěli položit, ale mohli jste se i stydět, abyste nevypadali divně. Nic se neděje, udělal jsem to za vás a zeptal jsem se Tamariny sám.

Ačkoliv jde o kvantovou bytost, která je v jemnohmotném světě, jde o její vývoj, protože v minulosti, když ještě byla na nižší úrovni poznání, obývala též lidské tělo, jako my. Dnes je v astrálu a kontaktovala mne. Možná proto, že mne láká kvantová fyzika a měli jsme si o čem povídat nebo pro mé momentální vibrace, které odpovídaly těm jejím, ale to už je nepodstatné. Důležité je, že ona jako kvantová bytost mi umožnila komunikaci a odpovídá na mé a samozřejmě i na vaše otázky. Dovolte si proto malé zastavení a ponořte se do odpovědí, které jsem vám zprostředkoval.

Tamarina je skutečně všestranná a odpovídá na všechno, co se jí zeptáte. Ačkoliv jsem profesionál v práci s kvantem, tedy mým oborem je kvantová fyzika v praxi. Nejsem kvantový fyzik v pravém slova smyslu, ale jednoduše učím lidi, jak s kvantovou fyzikou pracovat v běžném životě. Nepleťte si mne s nějakým vědcem. Nikoliv, pouze si hraji s realitou, kterou můžeme každý ovládat a učím to lidi na svých kurzech, ve svých e-boocích a na prezenčních seminářích. Všechny tyto aktivity si můžete najít na mém webu, tedy zde, kde se právě nacházíte. 

Ale vraťme se ještě k Tamarině. Naše postupné sbližování přerostlo do skutečné spolupráce člověka a jemnohmotné bytosti. I když to zní hodně drsně, obzvláště v dnešní době, kdy takovéto věci evokují spíše k návštěvě psychiatra, nacházím díky Tamarině mnoho nových odpovědí na své i vaše otázky. Když pochopíte, jak tento svět funguje, budete velmi mile překvapeni, protože se vrátíte v podstatě do dětství. Opět pro vás bude váš život krásná hra, kterou hrajete vy a navíc si ji můžete tvořit. Jestliže chcete, můžete si přečíst moji publikaci "Jak se dožít smrti a mít hojnost ve všech ohledech", kde vám přináším nejen nepřeberné množství informací o životě a smrti, ale také o práci s kvantovou vlnou či kvantovým polem. Kvantové pole je totiž nekonečná studnice moudrosti, informací a poznání. 

Produkt zatím nikdo nehodnotil.
image