Kontakty

Rozhovor s Andělem smrti - audiokniha

Fascinující rozhovor s Andělem smrti máte dnes možnost poslouchat i v rámci této audioknihy. Všechno, co se děje okolo vás, má nějaký smysl a právě naše audiokniha vám přináší svědectví, která jste asi ještě neslyšeli.

499 Kč

Bytost, která je s námi minimálně dvakrát v našem každém pozemském životě, vám odpovídá na některé zajímavé otázky. Dovíte se informace, které nejsou běžné a přesto bychom je měli znát.

Anděl smrti je mnohem příjemnější bytost, než si vůbec dovedete představit. Poslechněte si tento rozhovor a pochopíte, že smrt je spíše výmysl a manipulace, než skutečnost. Smrt je přirozený způsob odchodu z hmotného světa, ale zároveň se stala něčím, čeho se bojíme. Proč? I to se dozvíte v audioknize.

Audiokniha nemá podrobný obsah, protože v ní zazní velké množství jednotlivých otázek, které jsou zároveň tématy navazujícími postupně na sebe. Proto je dobré poslouchat dílo v celku bez přeskakování. 

Děkuji Robertu Pavlátovi, který zrealizoval celý projekt a zároveň knize propůjčil svůj hlas.

Jsem přesvědčen, že po poslechnutí naší audioknihy si ji budete chtít poslechnout znovu a znovu, protože její témata vás doslova pohltí.

Přejem vám příjemný poslech.

Produkt zatím nikdo nehodnotil.
image