Kontakty

Kvantové orgánové meditace

E-book Kvantové orgánové meditace vám přináší informace, proč je důležité pracovat s jednotlivými orgány, které mohou být velmi důležitou součástí různých procesů spojených s vaší transformací.

0 Kč
Co je to e-book?

E-book je kniha v elektronické podobě, kterou si můžete přečíst na kterémkoliv zařízení, jako na příklad na počítači, telefonu, tabletu. Případně si e-book můžete vytisknout.

Knihu obdržíte ihned po přijetí platby v odkaze, který Vám zašleme na email.

E-book Kvantové orgánové meditace vám přináší informace, proč je důležité pracovat s jednotlivými orgány, které mohou být velmi důležitou součástí různých procesů spojených s vaší transformací. Ačkoliv si mnoho z vás uvědomuje důležitost těla, mnohdy vše necháváte žít svým vlastním životem, což v případě těla není moc šťastné řešení, neboť právě vaše tělo je vaším pojítkem mezi zdravím a nemocí či rovnou životem a smrtí.

Jestliže pochopíte, proč jsou pro vás důležité právě zmiňované Kvantové orgánové meditace, jste opět o další schůdek ve svém vývoji výš. Každý orgán vašeho těla si zaslouží individuální péči a přístup, které pomocí těchto meditací naleznete.

Pokud se budete věnovat svému tělu pravidelně, pak poznáte, že je to mnohem příjemnější, než jste se dosud domnívali.

Děkuji vám za přízeň. S úctou Jirka Lexa

Produkt zatím nikdo nehodnotil.
image