Kontakty

Kvantové orgánové meditace

Jestliže chcete pomoct sami svému tělu nebo jednotlivým orgánům, pak jsou zde pro vás Kvantové orgánové meditace. Jsou nastaveny tak, že si můžete velmi účinně zregenerovat a doslova opravit orgány v těle. 

0 Kč
Co je to e-book?

E-book je kniha v elektronické podobě, kterou si můžete přečíst na kterémkoliv zařízení, jako na příklad na počítači, telefonu, tabletu. Případně si e-book můžete vytisknout.

Knihu obdržíte ihned po přijetí platby v odkaze, který Vám zašleme na email.

Kvantové orgánové meditace jsou nedílnou součástí vaší meditační sbírky a můžete je využívat každý den k své regeneraci. Každý orgán v lidském těle má svá specifika, a proto jsou jednotlivé meditace doslova naprogramovány podle potřeb orgánů, pro které jsou určeny. Kvantová fyzika má svá pravidla a tyto Kvantové orgánové meditace jsou přenesením kvantové teorie do praktického meditačního stavu.

 

Stačí jednou za pár dnů využít Kvantové orgánové meditace a vaše tělo bude zharmonizované a doslova očištěné od negativních a nežádoucích vlivů. Tyto meditace vás kvantově posunou a zajistí pro vaše tělo a jednotlivé orgány doslova kvantový skok. Kvantový posun nastane v okamžiku, když budete tyto meditace pravidelně využívat a své tělo s jejich pomocí hýčkat.

 

Až si přečtete tento e-book zdarma, budete moudřejší v rozhodnutí, zda pracovat s jednotlivými orgány za přispění Kvantových orgánových meditací. Meditace jsou v životě celkově velmi důležitá relaxace pro lidské tělo, jednotlivé orgány, ale i pro vaši mysl. 

Produkt zatím nikdo nehodnotil.
image