Kontakty

Jaký vliv mají inkarnační vztahy na náš současný život?

Pokud jste věřili, že se rodíme pouze jednou, pravděpodobně budete zaskočeni. Tento e-book vám ukáže, jak se jedno lidské vědomí postupně inkarnovalo do různých období. Reinkarnace je pro každého člověka běžným přechodem do dalších životů a možnost sbírat informace. Tím každá bytost duchovně roste a stává se vysokovibrační entitou. Příběh je vytvořen na základě skutečných událostí.

369 Kč
Co je to e-book?

E-book je kniha v elektronické podobě, kterou si můžete přečíst na kterémkoliv zařízení, jako na příklad na počítači, telefonu, tabletu. Případně si e-book můžete vytisknout.

Knihu obdržíte ihned po přijetí platby v odkaze, který Vám zašleme na email.

Obsah

Předmluva ....................................................................................... 5

Vztahy jako součást našeho vývoje ................................................ 7

Vesmírnou jednotu nepopřeme ..................................................... 7

Takže vzhůru do prvních inkarnací! ................................................ 8

Vše začíná základním kamenem ..................................................... 9

Z nižších forem vzhůru .................................................................. 10

Vstup do hmotné reality ............................................................... 12

I zabíjet bylo nutné (začínáme s naším příběhem) ....................... 17

Vznik první komunity .................................................................... 18

Navyšování zkušeností vědomí ..................................................... 22

Další starověké zrození ................................................................. 23

Všechno, co zažíváme, nás posunuje ............................................ 24

Všechno má svůj smysl ................................................................. 26

Starý dobrý středověk ................................................................... 31

Museli jsme si toho okusit mnoho ................................................ 34

Možná jste zažili něco podobného ............................................... 38

Karma je karma ............................................................................. 41

Naše zrození nás formují............................................................... 43

Vstříc novým dobrodružstvím....................................................... 45

Epilog............................................................................................. 46

 

Ukázka kapitoly:

Vznik první komunity

Od té doby začíná náš muž vyhledávat zvířata a vytvářet pro ně různé primitivní pasti. Občas se mu podaří něco ukořistit, jindy je neúspěšný, ale opět získává velkou zkušenost, která naprosto ovlivní život nejen jeho samotného ale i celého lidského rodu.

Zimu přežil, ale uvědomuje si, že pokud se nedostane do komunity podobných jedinců, tak dříve či později zemře. Hledá proto sběrače, ke kterým by se přidal, ale každá skupina lidí jej ze strachu o přežití odhání. Je to samozřejmě pro obě dvě strany fantastická zkušenost, což si nikdo z nich neuvědomuje.

Při jednom dalším pokusu o přidružení se k skupině sběračů je náš člověk téměř přizabit rozzuřeným vůdcem jiné skupiny. Stáhne se proto zpět ke své jeskyni a sbírá si plody do zásoby tak, aby byl schopen přežít další zimu. Nemá ponětí o čase, ale vzhledem k tomu, že je již v dospělém věku, uvědomuje si neustálé střídání ročních dob.

Jednou se k jeho jeskyni zatoulá mladá žena, která se zřejmě ztratila z teritoria svého kmene. Ačkoliv jde o ženu, má náš hlavní protagonista v první chvíli strach o svůj život. Jelikož zjistí, že ji může přemoci, zatáhne ji za použití hrubé síly do jeskyně, kde ji znásilní a je připraven ji i zabít. Žena podvědomě velmi dobře cítí, že by mohla přijít o život, proto klade odpor jen zpočátku. Později se smíří se svým osudem. Po nějakou dobu ji náš hrdina drží uvězněnou a ukájí si na ni své mrzké pudy. Za nějaký čas oba zjistí, že je žena těhotná, a tím pádem přestane mít jakoukoliv chuť návratu k svému kmeni. Náš hrdina brzy přivede na svět potomka s cizí ženou. Přirozený instinkt mu velí, že se musí o svoji novou rodinu postarat.

Tím začíná další kolo získávání a využívání informací a poznatků z hmotné reality. Díky zimnímu hladu se naučil pojídat maso a lovit drobná zvířata. Problém je v tom, že maso se kazí a on je nedokáže ještě zpracovat tak, aby vydrželo delší dobu. Hlavní těžiště potravy tedy stále zůstává v rostlinné říši. Náš muž ví, že musí vytvořit zásoby pro sebe, pro ženu a pro budoucího potomka, což se mu skutečně částečně podaří. Ačkoliv žijí v jeskyni, zhotoví si primitivní ošacení z rostlin. Na zimní období to však není dostatečné.

Zima proběhne velmi krutě, stejně jako v loňském roce, a když se chýlí ke konci, dojdou naší pravěké rodině zásoby. Žena má těsně před porodem a potřebuje nutně jíst, aby vše přežila. Náš hrdina se proto vydá na velmi nebezpečnou cestu. Rozhodne se, že ukradne nějaké zásoby kmeni, který se usídlil v blízkosti jejich jeskyně. Jde o skupinu sběračů, kteří jsou též odkázáni na své zásoby. Připlíží se k jakémusi primitivnímu skladišti, které je chráněno jedním strážcem. Dostane se do jeho těsné blízkosti a svým nástrojem z kamene a klacku ho rázně udeří do hlavy, čímž mu způsobí smrtelné zranění. V momentě, kdy strážce potravin umírá, pohlédne našemu člověku do očí. Ten pohled mu okamžitě podvědomě něco připomíná, ale nedovede si vysvětlit co.

Pokud se domníváte, že šlo o náhodu, jste na omylu. Strážcem skladiště byl znovu inkarnovaný člověk, který našeho hrdinu v jeho

minulé inkarnaci připravil o život a nyní si potřeboval vyzkoušet pocit křivdy a smrti stejným způsobem.

Při střetu jejich pohledů si předali navzájem velmi důležitou informaci. Došlo k výměně podvědomé informace o vraždě, křivdě a především o vyrovnání rovnováhy.

Zdánlivě to může znít jako sci-fi nebo něco podobného, ale když si připomeneme, že jsme ve skutečnosti jedno vědomí rozdělené na mnoho malých částí, pak do sebe vše dokonale zapadá.

Obě dva jedinci totiž pracovali s uvědoměním rovnováhy, křivdy a vraždy, čímž se mohou posunout k dalším poznatkům. Tím, že poznali brutalitu a další negativní informaci, však celý příběh nekončí a nikde není napsáno, že se tyto zkušenosti nebudou v jejich životech znovu opakovat.

Jedna věc je něco poznat a zcela odlišná věc je zpracovat to a přijmout jako součást hmotného světa, ale o tom si budeme povídat později.

Vraťme se opět k našemu příběhu. Celá situace je však složitější, neboť hlavní protagonista si pojídáním masa snížil svou osobní vibraci a zjistil, že zabíjení mu nečiní žádný problém.

Pochopil také velmi rychle, že má-li uživit vlastní rodinu, potřebuje mít okolo sebe více lidí. Postupně začne stále častěji krást potraviny vedlejšímu kmeni. Ačkoliv se tato zmenšující se skupina snaží změnit svoji lokalitu, začne ji pronásledovat a postupně vyvraždí všechny muže, čímž získá početnou skupinu žen na plození dětí a samozřejmě na práci.

Jeho otrokyně a zároveň rodičky dětí však hrají další významnou roli v jejich společném životě. Spouští se vzájemné inkarnační vztahy, které budou jejich účastníci řešit desítky tisíc let v rámci tisíců a tisíců inkarnací.

Vezmeme-li křivdu, kterou naše vědomí získalo v první inkarnaci, kdy byla bytost sprovozena ze světa, můžeme si být jisti, že vnitřní zranění křivdy

dokud nedojde k jeho duchovnímu posunu, aby měl vůbec kapacitu k pochopení těchto záležitostí.

Vraťme se však do příběhu z pravěku. Zde náš hlavní hrdina buduje novou komunitu složenou z „jeho“ žen a dětí. Všichni si na tento způsob života poměrně brzy zvyknou, protože každý chce pouze přežít. Děti dorůstají a stávají se z nich muži a ženy.

Vůdce skupiny začíná chápat, že musí nalézt pro své lidi další partnery a partnerky, aby komunita mohla přežít. Jde tedy cestou, kdy napadají sousední kmeny, muže vraždí a ženy s dětmi berou do zajetí. Všímáte si, jak opakuje zkušenost z první inkarnace? I tam byl zavražděn někým, kdo muže likvidoval a ženy bral do zajetí.

Jelikož nabral poměrně bohaté zkušenosti, staví velmi početnou skupinu lidí, kteří se živí sběrem, lovem a okrádáním jiných kmenů.

Zde bychom mohli setrvat ještě hodně dlouho, ale podstatné je pochopení, že vědomí, které se inkarnuje do svých prvních inkarnací, je ve své podstatě zmatené jednou podstatnou věcí.

Jedná se o svobodnou vůli.

Dostali jsme tak něco, na co nás ve skutečnosti nikdo nepřipravil, a po opuštění zvířecích inkarnací, kdy jsme nabírali zkušenosti cestou kolektivního vědomí, je každý jak takzvaně utržený ze řetězu. Ve skutečnosti jde o nabírání nových postřehů a informací skrze zážitky a zkušenosti, abychom dokázali projít celým inkarnačním procesem a navýšit tak své vědomí.

Možná vás napadne otázka, co myslím tím navýšeným vědomím. Jde o velmi pomalý proces, kdy jako čistě energetické bytosti vystoupíme z tzv. vesmírné jednoty. Vesmírná jednota může být nazvána Bohem, Zdrojem, Duchem svatým či kvantovým polem, jehož jsme energetickou součástí. V momentě našeho odtrhnutí se od této jednoty jsme si zvolili přesně takovou formu hmotného života, skrze kterou jsme hodlali pochopit začátky fungování hmotného světa.

Produkt zatím nikdo nehodnotil.
image