Kontakty

Energie hojnosti

Věděli jste, že chudého a bohatého člověka nerozlišuje stav jejich bankovních účtů, ale jejich myšlení? Jak jste na tom vy? Co kdybyste postupovali podle tohoto e-booku a přitáhli si do života hojnost? Čtěte důsledně, nasbírané informace vložte do svého života a budete velice překvapeni, jak se vaše prosperita zlepší.

 

399 Kč
Co je to e-book?

E-book je kniha v elektronické podobě, kterou si můžete přečíst na kterémkoliv zařízení, jako na příklad na počítači, telefonu, tabletu. Případně si e-book můžete vytisknout.

Knihu obdržíte ihned po přijetí platby v odkaze, který Vám zašleme na email.

Jaká je vaše výmluva, že nemáte tolik peněz, kolik byste chtěli?

Jste z chudé rodiny? Nemáte dostatečné vzdělání? Žijeme ve špatné době? Peníze nerostou na stromech? Peníze jsou zlo?

Jak je tedy možné, že mezi bohatými najdeme spoustu těch, kteří vyrostli z velmi chudých poměrů? Jak to, že jsou mezi nimi i lidé se základním vzděláním, které mnohdy ani nedokončili? Jak to, že bohatí žili v každé době? Opravdu si myslíte, že dnešní doba produkuje pouze chudé lidi? Vážně vidíte za bohatstvím druhých jen zlo a nakradené peníze?

V jaké je kdo finanční situaci přitom ovlivňuje pouze jediná věc. Vše ostatní jsou výmluvy. Co je tím rozhodujícím faktorem?

To, jak o penězích přemýšlíte! Jakou jim dáváte energii...

Díky tomuto e-booku se naučíte, jak si přitáhnout hojnost jako nedílnou součást vašeho života!

Dostanete do ruky pravidla, jimiž se stačí řídit a výsledek se dostaví bez ohledu na všechny okolnosti - zda jste doteď byli chudí, zda máte dokonce dluhy, zda nejste dostatečně vzdělaní nebo máte podprůměrné zaměstnání.

Dokázali to jiní, dokážete svou finanční situaci změnit i vy. Pokud vás k tomu dovede můj e-book, bude to skvělé.

Po zakoupení e-booku vám u nás vytvoříme uživatelský účet, kde si budete moci e-book otevřít, vytisknout nebo stáhnout ve formátu PDF. Šíření e-booku je z důvodu ochrany autorských práv zakázáno. E-book má 40 stran.

Na podobné téma jsem vytvořil také video kurz Na vlně blahobytu.

Produkt zatím nikdo nehodnotil.
image