Kontakty

Co na to Bůh?

Každý si představujeme Boha po svém. Ale co kdyby s ním někdo udělal rozhovor? Zajímalo by vás to? V této elektronické publikaci máte zprostředkován autentický rozhovor s Bohem, či chcete-li s tvůrcem, ale také s Vesmírem. Jka si jej kdo označí, to už nechám na vás. Podstatné jsou informace, které se vám dostanou a jejich pozitivní přínos do vašeho života.

499 Kč
Co je to e-book?

E-book je kniha v elektronické podobě, kterou si můžete přečíst na kterémkoliv zařízení, jako na příklad na počítači, telefonu, tabletu. Případně si e-book můžete vytisknout.

Knihu obdržíte ihned po přijetí platby v odkaze, který Vám zašleme na email.

Tato publikace je ukázkou, jak můžete i vy komunikovat s Bohem, který je vaší součástí. Vaše dosavadní zkušenosti vám mohou napovídat, že je to nemožné, ale co když v tomto světě je vše trochu jinak, než jste se učili? Poodstupte si od této informace a přijměte ji pouze jako jednu z možných variant, které vám svět nabízí. Neposuzujte, zda je to pravda či je to možné apod., ale po přečtení publikace si řekněte, jak vám získané informace mohou zlepšit život. A ejhle, ono to pomalu půjde! Ale je nutné, abyste nejprve brali tuto publikaci jako pouze "jednu z možností" vašeho života a dalšího posunu.

Téma Boha je velmi časté téma. I když někdo myslí, že věří v toho jediného, správného a dokonce nejlepšího Boha, mnohdy za určitou dobu zjistí, že informace, které měl k dispozici, jsou "nějaké divné" a hledá další, přesnější. Potom má pocit, že byl dlouhou dobu mystifikován a hledá informace, které mu vše vyjasní. A možná právě proto jste tady, abyste nalezli další informace k vašemu duchovnímu posunu.

Bůh je velmi kontroverzní téma v životě člověka. Člověk během své pozemské anabáze vyznával různá božstva a různé entity, v jejichž moc pevně věřil. Doufal, že mu pomohou v jeho útrapách a poslouží mu jako ochrana proti všemu zlému v životě. V mnoha případech to fungovalo z jednoho univerzálního hlediska, neboť čemu věnujete pozornost, to posilujete a aktivujete ve svém životě. Tím, že lidé v něco od pradávna věří, aktivují to ve svém životě.

V této publikaci nejde o to, abyste dostali informace o Bohu jako takovém, ale především z ní vyplývá, jak by se člověk měl chovat a jak by měl přistupovat sám k sobě. Mimo jiné se dozvíte, proč je důležité pozitivní myšlení, jak byste měli využívat meditace či jak se chovat k ostatním lidem. Rozhovor s Bohem vás v žádném případě nemá přesvědčovat o čemkoliv včetně náboženství či jakéhokoliv vyznání, ale pouze ukázat jednu z možností, jak si tvořit vlastní život a jednoduše z toho mít radost, pociťovat stále štěstí a jednoduše si hrát. 

Pochopíte, že o Bohu je vlastně celý náš život. Kvantová fyzika, která hovoří o něčem, pro laika, nepochopitelném, hovoří právě o Bohu. Kvantová teorie je velmi rozsáhlá a právě přes kvantové pole vám možná přinese pochopení a vyvolá ve vás pocit, že Bůh je kvantové pole a kvantové pole je Bůh či Vesmír, ale také například vy. Ano, proč byste i vy nemohli být Bůh? Nebo alespoň jeho součást. Vždyť jste součástí právě onoho Kvantového pole!

Přeji vám mnoho krásných zážitků s touto publikací „Co na to Bůh?“ a věřím, že si ji užijete stejně, jako jste si užili e-book „Rozhovor s Andělem smrti“, na který jste mi psali krásné a pro mne velmi potěšující reference.

 

 

Šárka Kachtíková

11.09.2022

Jsem spokojená s každým ebookem od vás, otevírá mi náhled na svět, život, děkuji za Vaší práci pro nás

Petr

22.09.2022

vynikájící, spousta velice užitečných informací pro pochopení nejen dnešní doby

Miroslav

26.09.2022

Super kniha

image