Kontakty

Co na to Bůh?

Každý si představujeme Boha po svém. Ale co kdyby s ním někdo udělal rozhovor? Zajímalo by vás to? V této elektronické publikaci máte zprostředkován autentický rozhovor s Bohem, či chcete-li s tvůrcem, ale také s Vesmírem. Jka si jej kdo označí, to už nechám na vás. Podstatné jsou informace, které se vám dostanou a jejich pozitivní přínos do vašeho života.

499 Kč
Co je to e-book?

E-book je kniha v elektronické podobě, kterou si můžete přečíst na kterémkoliv zařízení, jako na příklad na počítači, telefonu, tabletu. Případně si e-book můžete vytisknout.

Knihu obdržíte ihned po přijetí platby v odkaze, který Vám zašleme na email.

Tato publikace je ukázkou, jak můžete i vy komunikovat s Bohem, který je vaší součástí. Vaše dosavadní zkušenosti vám mohou napovídat, že je to nemožné, ale co když v tomto světě je vše trochu jinak, než jste se učili? Poodstupte si od této informace a přijměte ji pouze jako jednu z možných variant, které vám svět nabízí. Neposuzujte, zda je to pravda či je to možné apod., ale po přečtení publikace si řekněte, jak vám získané informace mohou zlepšit život. A ejhle, ono to pomalu půjde! Ale je nutné, abyste nejprve brali tuto publikaci jako pouze "jednu z možností" vašeho života a dalšího posunu.

Téma Boha je velmi časté téma. I když někdo myslí, že věří v toho jediného, správného a dokonce nejlepšího Boha, mnohdy za určitou dobu zjistí, že informace, které měl k dispozici, jsou "nějaké divné" a hledá další, přesnější. Potom má pocit, že byl dlouhou dobu mystifikován a hledá informace, které mu vše vyjasní. A možná právě proto jste tady, abyste nalezli další informace k vašemu duchovnímu posunu.

Bůh je velmi kontroverzní téma v životě člověka. Člověk během své pozemské anabáze vyznával různá božstva a různé entity, v jejichž moc pevně věřil. Doufal, že mu pomohou v jeho útrapách a poslouží mu jako ochrana proti všemu zlému v životě. V mnoha případech to fungovalo z jednoho univerzálního hlediska, neboť čemu věnujete pozornost, to posilujete a aktivujete ve svém životě. Tím, že lidé v něco od pradávna věří, aktivují to ve svém životě.

V této publikaci nejde o to, abyste dostali informace o Bohu jako takovém, ale především z ní vyplývá, jak by se člověk měl chovat a jak by měl přistupovat sám k sobě. Mimo jiné se dozvíte, proč je důležité pozitivní myšlení, jak byste měli využívat meditace či jak se chovat k ostatním lidem. Rozhovor s Bohem vás v žádném případě nemá přesvědčovat o čemkoliv včetně náboženství či jakéhokoliv vyznání, ale pouze ukázat jednu z možností, jak si tvořit vlastní život a jednoduše z toho mít radost, pociťovat stále štěstí a jednoduše si hrát. 

Pochopíte, že o Bohu je vlastně celý náš život. Kvantová fyzika, která hovoří o něčem, pro laika, nepochopitelném, hovoří právě o Bohu. Kvantová teorie je velmi rozsáhlá a právě přes kvantové pole vám možná přinese pochopení a vyvolá ve vás pocit, že Bůh je kvantové pole a kvantové pole je Bůh či Vesmír, ale také například vy. Ano, proč byste i vy nemohli být Bůh? Nebo alespoň jeho součást. Vždyť jste součástí právě onoho Kvantového pole!

Přeji vám mnoho krásných zážitků s touto publikací „Co na to Bůh?“ a věřím, že si ji užijete stejně, jako jste si užili e-book „Rozhovor s Andělem smrti“, na který jste mi psali krásné a pro mne velmi potěšující reference.

 

 

Produkt zatím nikdo nehodnotil.
image