Jiří Lexa

Není podstatné co máte za sebou,

ale jakým způsobem vnímáte současnost,

neboť to je vaše vstupenka do budoucnosti.

Jiří Lexa

Kdo jsem?

Jmenuji se Jiří Lexa a jsem zakladatelem Kvantové cesty a 1. kvantové veterinární kliniky v ČR. Narodil jsem se v roce 1972 a původně vystudoval hudbu. Dvacet let jsem působil v armádě ČR.  V roce 2005 jsem složil stání zkoušku z psychologie a o dva roky později ze společenských věd, abych pochopil, že člověk je unikát a nelze jej zaškatulkovat, porovnávat s nikým dalším, ani jinak systémově zařazovat.

S mojí partnerkou Vlaďkou máme ideální vztah, v kterém jsme šťastní. Díky tomu mohu předávat velké množství zkušeností ve vztahové oblasti, neboť cesta k našemu vztahu nebyla v obou případech jednoduchá. Žijeme střídavě v České republice v Novém Bydžově a v Slovenských Michalovcích.

Moje Kvantová cesta

Již od dětství jsem měl „zvláštní“ postřehy a zážitky. Nikdy mne však nenapadlo je s kýmkoliv konzultovat. Mnoho informací mi přicházelo jakoby “samovolně” do hlavy. Možná z toho důvodu jsem se začal zprvu věnovat léčitelství a práci s energií. Viděl jsem aury lidí, což mi zůstalo dodnes a později se u mne probudila schopnost číst člověka přes kvantové pole a objevovat příčiny jeho neduhů, což i učím cestou svých seminářů.

Nejdříve jsem byl v těchto věcech poměrně samotářský a informace přijímal převážně z kvantového pole. V pozdějším období mne hodně zaujali např. J. Zezulka, L. Hay, S. Lazarev, V. Zeland, V. Sinelnikov, A. Svijaš, R. Bartlett, M. Joy nebo manželé Hicksovi. Zprostředkováním praktických znalostí z dílny R. Bartletta mne zaujali K. Beňo a P. Vondrášek. Za svého největšího učitele v duchovní oblasti však považuji Tomáše Hrubce, který mne naučil vnímat svět mnohem otevřeněji a zároveň díky mnoha individuálním konzultacím mne prakticky provedl velkou škálou různých možností, jak měnit sám sebe a tím i své okolí.

Pro vás

Mnoho let vám pomáhám nalézt řešení vašich problémů a získat tak rovnováhu v oblasti zdraví, financí či vztahů, viz. ohlasy. Objevil jsem jednoduchou možnost čtení informací z kvantového pole a zároveň se věnuji práci se skrytými zraněními, která představuji  do hloubky účastníkům semináře Svět zázraků aneb zrcadlo duše. V současnosti pracuji na projektu, který se věnuje procesu stárnutí a jeho ovlivnění naší myslí.

Vedle činnosti lektorské, terapeutické  a konzultační jsem se začal též věnovat psaní elektronických knih, abych tak mohl předávat informace mezi široké vrstvy lidí u nás i v zahraničí.

>>>zpět na hlavní stránku<<<