Jiří Lexa

Lektor a terapeut Jiří Lexa inspiruje účastníky seminářů, klienty i čtenáře svým osobitým přístupem k životu. Tvoří si vlastní realitu a to vás rád naučí.

Není podstatné co máte za sebou,

ale jakým způsobem vnímáte současnost,

neboť to je vaše vstupenka do budoucnosti.

Jiří Lexa

Jiří Lexa – Kdo jsem?

Jmenuji se Jiří Lexa. Jsem zakladatelem a tvůrcem Kvantové cesty a 1. kvantové veterinární kliniky v ČR. Narodil jsem se v roce 1972 a původně vystudoval hudbu. Do roku 2009 jsem působil v armádě ČR jako šéfdirigent hudby letectva.  V roce 2005 jsem složil stání zkoušku z psychologie a o dva roky později ze společenských věd, abych pochopil, že člověk je unikát a nelze jej zaškatulkovat, porovnávat s nikým dalším, ani jinak systémově zařazovat.

S mojí ženou Vlaďkou máme ideální vztah, v kterém jsme šťastní. Díky tomu mohu předávat velké množství zkušeností ve vztahové oblasti, neboť cesta k našemu vztahu nebyla v obou případech jednoduchá. Žijeme střídavě v České republice v Novém Bydžově a v Slovenských Michalovcích.

Díky svému citlivému hudebnímu vnímání se mi postupně otevřely další možnosti, které využívám v oblasti léčitelství, čtení z kvantového pole a tvorby vlastní reality. Již dnes mám mnoho absolventů a žáků, kteří si oblíbili můj způsob vnímání světa jako nenásilnou, účinnou, poměrně rychlou a hlavně trvalo formu transformace.

Jiří Lexa a Kvantová cesta

Již od dětství měl Jiří Lexa „zvláštní“ postřehy a zážitky. Nikdy jej však nenapadlo je s kýmkoliv konzultovat. Mnoho informací mu přicházelo jakoby “samovolně” do hlavy. Možná z toho důvodu se začal zprvu věnovat léčitelství a práci s energií. Viděl aury lidí, což mu zůstalo dodnes a později se u něj probudila schopnost číst člověka přes kvantové pole a objevovat příčiny jeho neduhů, což i učí cestou svých seminářů.

Nejdříve byl v těchto věcech poměrně samotářský a informace přijímal převážně z kvantového pole. V pozdějším období jej hodně zaujali např. J. Zezulka, L. Hay, S. Lazarev, V. Zeland, V. Sinelnikov, A. Svijaš, R. Bartlett, M. Joy nebo manželé Hicksovi. Zprostředkováním praktických znalostí z dílny R. Bartletta ho zaujali K. Beňo a P. Vondrášek. Za svého největšího učitele v duchovní oblasti však považuje Tomáše Hrubce, který jej naučil vnímat svět mnohem otevřeněji a zároveň díky mnoha individuálním konzultacím ho prakticky provedl velkou škálou různých možností, jak měnit sám sebe a tím i své okolí.

Pro vás

Jiří Lexa vám pomáhá nalézt řešení vašich problémů a získat tak rovnováhu v oblasti zdraví, financí či vztahů, viz. ohlasy. Objevil jednoduchou možnost čtení informací z kvantového pole a zároveň se věnuje práci se skrytými zraněními, která představuje  do hloubky účastníkům online seminářů. V současnosti pracuje na projektu, který se věnuje procesu stárnutí a jeho ovlivnění naší myslí.

Vedle činnosti lektorské, terapeutické  a konzultační se začal též věnovat psaní elektronických knih, aby tak mohl předávat informace mezi široké vrstvy lidí u nás i v zahraničí.

>>>zpět na hlavní stránku<<<

417 Shares