Skrytá zranění – bolestivá součást našeho života / seminář

Každý z nás někdy pociťuje úzkostné stavy, depresívní nálady, žárlivost, strach ze ztráty blízkých, z neznáma, ze smrti nebo další negativní emoce plné psychické bolesti a utrpení. Mnohdy nám to komplikuje život, někdy je přejdeme s výčitkami, proč jsme zase nezvládnuli své nekontrolované chování a jindy nad tím mávneme rukou. Málokdo však ví, že se jedná o tzv. latentní (skrytá) zranění doprovázená různými projevy a doprovodnými psychickými rozpoloženími. Jestliže jste se v úvodu našli, tak buďte klidní, protože v tom nejste sami a čtěte dále.

Ani já toho nebyl ušetřen. Měl jsem však výhodu oproti většině lidí. Na terapie mi chodí mnoho klientů s těmito zraněními a tak zde byla jistá možnost srovnání. Literatury na toto téma moc nebylo, ale nakonec se podařily sehnat nějaké studie nebo knihy a tak jsem mohl přistoupit ke konkrétním krokům léčení uvedených zranění, jak u sebe, tak v neposlední řadě u svých klientů.

Na semináři dostanete možnost identifikovat zranění svá, ale i svého okolí. Předesílám, že 100% populace má jedno či více zranění, neboť právě naším posláním zde na Zemi je jejich pochopení a vyléčení. Během celého dne se budeme věnovat jednotlivým druhům zranění a samozřejmě se dostaneme k návodu, jak je přijmout, pochopit, ale především vyléčit.

Termín semináře:

 

Datum:            19.1. 2019 – KOŠICE

Místo:              HARMÓNIA – centrum seberozvoja, Hradbová 11, Košice

Čas:                 10:00 – 17:00 hodin (13:00 – 14:00 hod. přestávka na oběd)

Cena:              80 EUR 


A co vás čeká?

 • Úvodní zklidňující meditace a seznámení se s tématem
 • Představení hlavních pěti skrytých zranění
 • Odhalení masek, které používáme k zakrytí jednotlivých zranění
 • Rizika při ignorování těchto zranění
 • Rozbor jednotlivých zranění 
 • Projevy a identifikace skrytých zranění okolo nás
 • Rozpoznání, uvědomění a přijetí vlastních zranění
 • Individuální návod k léčení vlastních zraně


  Každý účastník po absolvování semináře získá zdarma:

  • Individuální konzultaci za 80% původní ceny
  • Zařazení do projektu VTVR2019 na 30 dnů zdarma. Jestliže má účastník semináře již tento projekt předplacený, bude těchto 30 dnů navazovat na předplacené období.
  • Jeden z účastníků bude během semináře vylosován a zařazen do projektu VTVR2019 na 1 rok zdarma

Podrobný program semináře:

 

1. Úvodní, zklidňující a propojující meditace

 • meditace vás energeticky propojí s ostatními účastníky semináře
 • naladíte se na frekvence hladiny alfa
 • v několika větách budete moct představit sami sebe

Úvodní meditace je skvělým prostředkem k dosažení klidu při běžném každodenním shonu. Dochází k jakémusi propojení mezi jednotlivými bytostmi, přítomnými na semináři. Automaticky vstupujete do hladiny alfa.

 

2. Vnitřní zranění

 • Seznámíme se s latentními zraněními obecně
 • Stručně si popíšeme jednotlivá zranění 
 • Vysvětlíme si, v čem nám zranění pomáhají
 • Každý účastník bude mít možnost identifikace vlastního zranění, pokud bude chtít, rozhodne-li se, že nechce otevírat své zranění, bude to samozřejmě respektováno
 • Dozvíte se, proč je důležité svá zranění neignorovat

Co je to vnitřní zranění? Jedná se skrytý fenomén, který nám velmi často komplikuje život a my se mnohdy mylně domníváme, že např. o žárlivost, majetnickost či manipulaci. Druhou část semináře budeme věnovat základním rysům těchto zranění a jejich představení jako celku.

 

3. Rozbor jednotlivých vnitřních zranění

 • Jakmile se najdete v některém ze zranění, automaticky vzroste vaše zvědavost co s tím máte dál dělat a to bude jedním z hlavních témat rozboru
 • Probereme individuální projevy jednotlivých zranění
 • Neméně důležitou součástí jednotlivých zranění jsou masky, které slouží k jejich zakrytí
 • Rozbor jednotlivých masek a jejich projev v běžném životě
 • Rozpoznávání masek ve svém okolí a identifikace vnitřních zranění k nim patřících
 • Práce s jednotlivými zraněními a jejich maskami

Třetí a nejdelší část semináře je věnována jednotlivým zraněním, kde budete moct najít svá zranění, ale i svého okolí a pracovat na jednotlivých přístupech k jejich odstranění. Je moc důležité si uvědomit, že jediným, kdo může vyléčit vaše zranění, jste vy sami. Seminář vám podá pouze jakýsi návod, ale každý si jej upravíte podle svých vlastních představ, podmínek a možností, protože jde o váš vlastní vývoj.

 

4. Shrnutí a zodpovězení dotazů

 • Shrnutí celého tématu
 • Každý bude mít možnost individuálně řešit svůj vlastní problém, tedy dostane jakýsi návod na řešení konkrétního problému
 • Též bude možnost výměny vzájemných poznatků a informací mezi jednotlivými účastníky semináře, což je někdy velmi důležité.

Uvědomte si, že pouze vy máte klíč k dveřím, které spolu možná otevřeme a nebo ne. Je na vás, zda jste již připraveni k přijetí tohoto sebepoznání. Díky poznání vnitřních zranění si možná s konečnou platností vyřešíte otázky partnerských, ale i rodinných či pracovních vztahů. Je možné, že si uvědomíte zbytečnost rozpadu vašich bývalých vztahů, jejichž integrita nabyla narušena ničím jiným, než nepochopením vlastních zranění, ale i zranění vašeho partnera a nezáleží, zda šlo o partnery v osobním, rodinném, sousedském či pracovním životě.


Abychom si mohli tvořit svoji vlastní realitu přesně podle svých představ a nápadů, je třeba neustále odstraňovat  naše filtry, které nám to evidentně komplikují. Jedním z velmi podstatných a složitých filtrů jsou právě naše vnitřní zranění. Srdečně vás zvu na seminář, který vám otevře náhled na skrytá zranění, jejich průběh a možné vyléčení. Jelikož jde o jev vyskytující se téměř u každého jedince, tak si dovolím říct, že i vy se s největší pravděpodobností najdete v pěti zraněních spolu s maskami a je pouze na vašem rozhodnutí jak se k nim do budoucna postavíte.

Od semináře můžete očekávat analýzu jednotlivých vnitřních zranění a masek, či pomoc při hledání, které připadne právě na vás. Též dostanete jakýsi návod, jak k nim přistupovat u sebe, ale i u svých blízkých. Neočekávejte však, že na semináři vás někdo vyléčí nebo jinak opraví vaše neduhy. Všechno je pouze na vás a kurz je možná součástí cesty, kterou potřebujete absolvovat, nikoliv však prostředek k vašemu uzdravení. Po jeho absolvování budete vědět, jak se svým zraněním nakládat, aby mohlo dojít k vyléčení a pokud se pro to rozhodnete, tak máte velké předpoklady, že si své zranění zpracujete a zbavíte se jej.

Pokud se rozhodnete pro účast na tomto semináři, věřím, že dostanete informace, které vás obohatí a posunou na vaší životní cestě.

Těším se na vás,

Jiří Lexa.

Vaše ohlasy

Jestliže stále tápete ve svém životě a nevíte kudy kam doporučuji účast na semináři Vnitřní zranění. Pochopíte sami sebe, chování svého partnera i ostatních blízkých. Mám velmi dobrou zkušenost z tohoto semináře, která mi hodně pomohla k vyjasnění mého života a návod jak lépe zvládat jakékoli situace. Vše je v hojnosti lásky. Děkuji pane Lexo. Soňa

„Dobrý den přeji,

právě jsem se vrátila z úžasného semináře pod taktovkou pana Jiřího L. Byl to moooc příjemný víkend odborně vedený a naplněný hodně zajímavými informacemi. Sešla se opravdu krásná parta bezva lidiček. Vytvořila se nádherná atmosféra a pohoda během celého víkendu. Pan Jiří L. je profesionál každým coulem-perfektní, srozumitelný výklad, lidský přístup a trpělivost s vysvětlením jakéhokoliv dotazu. Vyzařovala z něho pohoda, klid a práce dělaná.
Doporučuji všem, kteří chtějí svůj život žít naplno.“
Erika

„Chcem naozaj z celeho srdca podakovat za podnetny seminar v Michalovciach,ktory viedol pan Lexa a na ktorom sa zislo v ten vikend asi najlepsie zoskupenie ludi. Seminar mi rozsiril obzory, obohatil ma o nove kontakty a priniesol nove pohlady na urcite zivotne situacie. Odporucam naozaj kazdemu, kto sa tuzi posunut dalej. pozdravujem vsetkych a dakujem.“
Alica

„Dobrý den Jiří,

byla jsem o víkendu na Vašem semináři v Českých Budějovicích, bylo to úžasné, skvělá atmosféra, nádherné prostředí, skvělá parta úžasných lidí. Naučili jsme se mnoho, vše jste báječně vysvětlil a naprosto všichni do jednoho jsme odjížděli domů spokojeni a s chutí na sobě pracovat a využívat KV.
Díky,
Soňa.“

„Dobrý večer,

seminář byl perfektní. Zkoušela jsem ještě ten večer dceři napravit bolest hlavy na dálku a ulevit od různých bolestí příteli. Dařilo se! Včetně ohnutí lžíčky! Moc pozdravů,
Eva Průšová.“

Více dojmů ze seminářů a konzultací naleznete na stránce Ohlasy.

Přihláška na seminář

Skrytá zranění - přihláška