Svět zázraků aneb zrcadlo duše – seminář

Seminář Svět zázraků aneb zrcadlo duše vás přivede k novým informacím, praktickým radám a k práci s kvantovou vlnou (kvantovka). Dostanete návod, jak svůj život tvořit z pozice vědomého člověka. Dozvíte se též velmi podnětné informace o skrytých zraněních, která jsou důležitým faktorem na cestě našeho vývoje. Mnoho účastníků před vámi si díky tomuto semináři změnilo ze dne na den svůj život. A co vy?

V rámci semináře Svět zázraků aneb zrcadlo duše vám představím svět jako zrcadlo, díky kterému si můžete snadno, rychle, účinně a trvale změnit svůj život v pohádkovou zahradu. Již nemusíte prožívat běžné starosti a problémy, tedy pokud si to sami dovolíte.

 

Přihlásit se na seminář

Datum:            14. 9. 2019 – KOŠICE

Místo:              CENTRUM HARMÓNIA – Hradbová 11, Košice

Čas:                 10:00 – 18:00 hodin (13:00 – 14:00 hod. přestávka na oběd)

Cena:              100 EUR

 

Datum:           30. 11. 2019 – BRNO

Místo:             CENTRUM PRACOVNA  – Šumavská 5, Brno

Čas:                10:00 – 18:00 hodin (13:00 – 14:00 hod. přestávka na oběd)

Cena:              2500 Kč

 

Datum:           7. 12. 2019 – PRAHA

Místo:             CENTRUM  – Jablonského 2, Praha – Holešovice

Čas:                10:00 – 18:00 hodin (13:00 – 14:00 hod. přestávka na oběd)

Cena:              2500 Kč

 

Datum:            8. 12. 2019 – HRADEC KRÁLOVÉ

Místo:              ABECEDA POZNÁNÍ – relaxační vzdělávací studio, Malé nám. 129, Hradec Králové

Čas:                 09:00 – 16:00 hodin (12:00 – 13:00 hod. přestávka na oběd)

Cena:              2500 Kč

 

Přihlásit se na seminář

Většina lidí se domnívá, že život, který žijí se jim odehrává nahodile a nemohou nic  ovlivnit. Všechno ve vašem životě můžete ovlivnit.

Ukážu vám zábavnou, jednoduchou a rychlou formou, jak svůj život ode dneška tvořit přesně podle vašich představ. Dovolíte si to?


A co vás čeká?

  • Seminář, který jste ještě nezažili.
  • Jediný seminář v našich končinách zabývající se skrytými zraněními
  • Velmi poutavá témata a mistrovsky předávané informace.
  • Pochopíte svá skrytá zranění, která mohou být nenápadným původcem vašich nesnází.
  • Pocítíte propojení vnitřních energií a tvorbu v kvantovém poli.
  • Otevření kvantového pole

 


Jako ukázku jednoho z audiosouborů, které dostanete na semináři jsem vám zde vystavil desetiminutovou meditaci.

Přeji vám příjemný zážitek.

Každý účastník po absolvování semináře získá zdarma:

  • Motivační audio nahrávku k opakování témat semináře: Svět zázraků ve formátu MP3.
  • Zařazení do projektu VTVR2019 na 30 dnů zdarma. Jestliže má účastník semináře již tento projekt předplacený, bude těchto 30 dnů navazovat na předplacené období.

Vaše ohlasy

„Dobrý den Jiří,

byli jsme s manželkou na Vašem semináři v srpnu v Brně. Na začátku jsem Vám říkal, že pořád něco hledám, ale nenacházím a od setkání s Vámi si slibuji najít konečně tu správnou cestu.
Nejsem typ co píše příspěvky všude možně a sděluje co právě posnídal a podobně, ale život se nám s manželkou tak změnil, že Vám chceme moc poděkovat.

Začalo to po semináři

úsměvným pozorováním, jak je „zrcadlo“ pravdivé, jaké tváře kolem sebe přitahujeme a jak se mění, když se měníme my. Hlavní překvapování ale nastalo při používání kvantové vlny, nejdřív nesmělé oťukávání „jestli to funguje a jestli to umíme“, ale dneska se tím už bavíme, jak si s tím hrajeme a „plujeme si na vlnách“. Super je, že jsme to absolvovali oba dva a můžeme si o tom doma povídat a sdělovat si zkušenosti a víme oba o čem to je. To je obrovské plus a doporučení všem partnerům – pokud jste stejně naladění, bežte do toho společně!

Šoky

Přišlo i několik šoků, použil jsem „vlnu“ v práci, kde jsme začali na stroji vyrábět vzorky plastových dílů, ale nefungovala vstřikovací forma nebo stroj, nebylo to jasné. Technici si s tím nevěděli rady. Tak jsem si „pohrál, poslal to tam“ a šel si po svém. Za několik hodin se borci radovali, že všechno funguje a takové jedničkové díly z této formy ještě neměli. Měl jsem radost, ale byl tam i smutek, že jim o tom nemůžu nic říct, byl bych za blázna. Stejně jako pro ty co „kvantovku“ ještě neznají!
Doma jsem si ale s manželkou povídání užil. Toto je jen drobek toho, co denně zažíváme a užíváme si Vašich informací. Jsme ale na začátku a spoustu situací můžeme zlepšit a řešit jinak a dříve. Člověk se pořád učí.
Už nehledám, našel jsem a užívám si to. Děkujeme oba za cestu.“
Standa a Jana 

„Dobrý den přeji,

právě jsem se vrátila z úžasného semináře pod taktovkou pana Jiřího L. Byl to moooc příjemný víkend odborně vedený a naplněný hodně zajímavými informacemi. Sešla se opravdu krásná parta bezva lidiček. Vytvořila se nádherná atmosféra a pohoda během celého víkendu. Pan Jiří L. je profesionál každým coulem-perfektní, srozumitelný výklad, lidský přístup a trpělivost s vysvětlením jakéhokoliv dotazu. Vyzařovala z něho pohoda, klid a práce dělaná.
Doporučuji všem, kteří chtějí svůj život žít naplno.“
Erika

„Jsem moc vděčna,

za Vás pane Lexo a za to, co děláte pro lidi, že to neumím ani vyjádřit. Posílám srdečné pozdravy i Vašemu půvabnému doprovodu milé partnerky i asistentky.
Těším se na další srdečné setkání.“
Jiřina Kučeríková

„Chcem naozaj z celeho srdca podakovat za podnetny seminar v Michalovciach,ktory viedol pan Lexa a na ktorom sa zislo v ten vikend asi najlepsie zoskupenie ludi. Seminar mi rozsiril obzory, obohatil ma o nove kontakty a priniesol nove pohlady na urcite zivotne situacie. Odporucam naozaj kazdemu, kto sa tuzi posunut dalej. pozdravujem vsetkych a dakujem.“
Alica

„Dobrý den Jiří,

byla jsem o víkendu na Vašem semináři v Českých Budějovicích, bylo to úžasné, skvělá atmosféra, nádherné prostředí, skvělá parta úžasných lidí. Naučili jsme se mnoho, vše jste báječně vysvětlil a naprosto všichni do jednoho jsme odjížděli domů spokojeni a s chutí na sobě pracovat a využívat KV.
Díky,
Soňa.“

„Dobrý večer,

seminář byl perfektní. Zkoušela jsem ještě ten večer dceři napravit bolest hlavy na dálku a ulevit od různých bolestí příteli. Dařilo se! Včetně ohnutí lžíčky! Moc pozdravů,
Eva Průšová.“

Více dojmů ze seminářů a konzultací naleznete na stránce Ohlasy.

Přihláška na seminář

Svět zázraků - přihláška