Semináře

Jestliže hledáte způsob, jak změnit v různých ohledech svůj život, jste na správném místě. jistě neušla vaší pozornosti kvantová vlna neboli kvantovka, ale to je pouze vrcholek ledovce na mých seminářích. Mimo jiné se dozvíte, jak pracovat se svým(i) skrytým(i) zraněním(i), protože pouze vy si můžete těchto pět strašáků nalézt, přijmout a následně se jich zbavit. Je jich pouze pět, ale 100% populace trápí většinu života. A právě vy máte momentálně šanci je poznat a začít pracovat na jejich odstranění. Touto tématikou se zaobíráme na semináři Svět zázraků aneb zrcadlo duše, ale naučíte se na něm pracovat i s kvantovým polem, hladinou theta nebo efektem zrcadla, který je základním vodítkem k využití sákonů Vesmíru v životě každého z nás.

Na semináři Čtení z kvantového pole se naučíte číst informace z Vesmíru a od této chvíle budete pány svého života, protože využijete schopnost, kterou vědomě využívá málokdo. V rámci tohoto semináře pochopíte, jak jednoduše pracuje energie peněz v náš prospěch a jak s ní můžete lehce navázat celoživotní interakci.

Kvantový posun pro pokročilé je seminář, který můžete navštívit po absolvování obou předchozích kurzů, neboť se dostanete k nové technice, jež vám pomůže pochopit řeč vašeho těla. Techniku jsem nazval S.O.B. (Speech of our bodies) a s využitím zkušeností z předešlých seminářů se naučíte komunikovat s jednotlivými orgány vašich těl. Dostanete další indicie k práci se skrytými zraněními a budeme se též věnovat telepatii, kterou můžete využít v každodenním životě a při pravidelném cvičení v ní dosáhnete velkolepých výsledků.

Toto a ještě mnohem víc vás čeká na mých seminářích. Neváhejte proto a přihlaste se ještě dnes, neboť kapacita seminářů je omezená.

Těším se na vás.

Jirka Lexa

Svět zázraků aneb zrcadlo duše – seminář

zrcadlo-duse

V rámci semináře si představíme svět jako zrcadlo, které nám odráží pouze naše niterní myšlenkové, či emocionální pochody. Takže ve skutečnosti je důležité, jaké emoce a myšlenky používáme a podle toho se odehrává náš vnitřní svět.

Pochopení této tématiky znamená pochopení života.  Bohužel, většina lidí se orientuje na vnější techniky, metody a způsoby utváření reality, než na využití svého jedinečného potenciálu a úžasného fenoménu zrcadla.

Více informací a přihláška na seminář

Čtení z kvantového pole – seminář

cteni-z-kvantoveho-pole-a-energie-penez

Jistě jste se setkali s termínem channeling. Jde o jakési duchovní napojení na své vyšší já a stahování informací v jejich ryzí podobě přímo z informačního neboli kvantového pole.

V rámci praktických cvičení, kterých bude během dvou dnů opravdu dostatek, si vyzkoušíte a osvojíte tuto sobě vlastní cestu vnímání své intuice. Využijete tak svůj neobyčejný potenciál k tvorbě reality a načítání informací, o kterých jste neměli dosud ani tušení.

 

Více informací a přihláška na seminář

Kvantový posun – seminář

kvantovy-posun

Již jste absolvovali mé semináře Svět zázraků aneb zrcadlo duše a Čtení z kvantového pole? Chcete se opět posunout dál ve svých schopnostech a dovednostech? Využijte tedy již poznané vlastní schopnosti a začněte s nimi konečně pracovat. Tyto dva dny budou pro vás skutečným kvantovým posunem.

Dostanete informace, jak komunikovat s vlastním tělem a jeho jednotlivými orgány. Budete moct využívat techniku S. O. P. k řešeních svých vlastních otázek, ale i problémů svého okolí. Naučíte se využívat svůj skrytý potenciál a konečně využívat čtení z kvantového pole či znalosti skrytých zranění.

 

Více informací a přihláška na seminář

Datum:            25. – 26. 4. 2020 – PRAHA

Místo:             MÍSTO BUDE UPŘESNĚNO

Sobota:         10:00 – 18:00 hodin (13:00 – 14:00 hod. přestávka na oběd)

Neděle:         09:00 – 17:00 hodin (12:00 – 13:00 hod. přestávka na oběd)

Datum:                    2. – 3. 5. 2020 – PŘÍBRAM

Poznámka:             Přihlášky na seminář přijímá Mgr. Alena Váňová na e-mailu:

                                  ala.van.lip@nullgmail.com Bližší informace k tomuto semináři vám

                                  budou zaslány e-mailem.

Datum:            6. – 7. 6. 2020 – KOŠICE

Místo:             CENTRUM HARMÓNIA – Hradbová 11, Košice

Sobota:         10:00 – 18:00 hodin (13:00 – 14:00 hod. přestávka na oběd)

Neděle:         09:00 – 17:00 hodin (12:00 – 13:00 hod. přestávka na oběd)

Datum:            1. – 2. 8. 2020 – BRNO

Místo:             HOTEL OMEGA – Křídlovická 19b, BRNO

Sobota:         10:00 – 18:00 hodin (13:00 – 14:00 hod. přestávka na oběd)

Neděle:         09:00 – 17:00 hodin (12:00 – 13:00 hod. přestávka na oběd)