Jiří Lexa / o mně

Jiří Lexa - foto portrét

Když jsem se před léty setkal s „kvantovou vlnou“, překvapilo mě, jak rychle a jaké zvláštní věci se kolem mě začaly dít.

Nejdřív jsem metodu zkoušel na sobě, poté se mi pole působnosti zvětšovalo na rodinu, přátele, známé. Zjišťoval jsem, že na základě čtení z kvantového pole „kvantová vlna“ skutečně funguje a to ve všech oblastech, které si jen dovedeme představit. Nakonec jsem se na žádost okolí začal věnovat této unikátní metodě na plný úvazek.

Je až fascinující přihlížet tomu, jak se lidem, kteří prošli mými semináři nebo osobními konzultacemi mění život. Jsem nesmírně vděčný všem, kteří se mnou zůstávají nadále v kontaktu a občas se mi ozvou, aby mi sdělili, kam se jejich život posunul.

Na základě svých několikaletých zkušeností s metodou „kvantové vlny“, Vám rád pomohu nalézt příčinu vašeho neúspěchu tak, abyste jej mohli přetransformovat v úspěch.

Při mých seminářích Vás naučím pracovat s kvantovou vlnou, vy sami se pak naučíte číst z kvantového pole a posléze změníte jakákoliv Vaše nastavení týkající se zdraví, vztahů a prosperity ve Vašem životě.

Jsem přesvědčen, že žijeme „vědomý život“. Ne osud, ale my sami tvoříme náš život.

Rád Vás povedu, ale pouze Vy jste ten jediný člověk, který Vám může pomoct.

Jdeme na to?

Chcete-li mi zanechat vzkaz, můžete v tomto kontaktním formuláři.