Čtení z kvantového pole

Čtení z kvantového pole

Potřebujete nalézt řešení problému, který vás trápí? Mohu vám jej načíst přímo z kvantového pole. Spočívá to v jednoduchém postupu. Napojím se na informační neboli kvantové pole a v něm jsou obsaženy všechny informace od vzniku Vesmíru po současnost a předpokládám, že i o vás tam bude zmínka.

Pokud byste se chtěli tuto jednoduchou a velmi účinnou techniku naučit, můžete využít můj seminář Čtení z kvantového pole.

Jak můžete jednoduše postupovat?

Níže do formuláře nebo e-mailem (kvantovacesta@nullseznam.cz) mi zašlete dotaz a fakturační údaje (jméno, příjmení, bydlště, popř. firma). Následně vám zašlu částku (podle počtu otázek) a bankovní údaje. Po připsání vaší platby na náš účet vám zašlu odpověď.

Ceník čtení z kvantového pole

1 otázka v e-mailu ………. 800,- Kč ( 34 Euro )  

Osobní čtení z kvantového pole (Nový Bydžov, Michalovce – SK) ………… 1500 Kč (60 Euro) sezení (1 – 1,5 hod.)

Vaše ohlasy:

“Nejpve jsem moc nevěřil, že mi kvantová terapie Jiřího Lexy pomůže. Ale, co když ano, říkal jsem si…Diky panu Lexovi byl stres během jedné terapie odbourán a okamžitě po terapii jsem se cítil mnohem lépe. Prostě můj svět se změnil. Doporučuji kazdemu!!!”
Samih Ali, Izrael

Více dojmů z konzultací nebo seminářů naleznete na stránce Ohlasy.

Mám zájem o čtení z kvantového pole

V případě Vašeho zájmu o čtení z kvantového pole, napište prosím níže otázku, kterou chcete zodpovědět. Nezapomeňte napsat svůj e-mail, kam vám budou zaslány bankovní údaje a po uhrazení částky i odpověď na vaši otázku.

VztahyZdravíFinanceJiné