Čtení z kvantového pole

Čtení z kvantového pole

Hledáte v životě řešení různých problémů? Čtení z kvantového pole vám to umožňuje. Můžete využít i můj stejnojmenný seminář a celý proces se naučit. Spočívá to v jednoduchém postupu. Napojím se na informační neboli kvantové pole a v něm jsou obsaženy všechny informace od vzniku Vesmíru po současnost a předpokládám, že i o vás tam bude zmínka.

Máte touhu začít znovu? Každý den si to můžete dovolit, protože toto rozhodnutí je pouze na vás. Dnes je nejlepší doba na nový začátek a můžete ji využít. Proto i nové informace vás posunou ve vašem dalším životě.

Pokud byste se chtěli tuto jednoduchou a velmi účinnou techniku naučit, můžete využít můj  stejnojmenný seminář. Proces čtení je sám o sobě velmi jednoduchý a spočívá v jednoduchém postupu, ale je třeba pochopit určité aspekty této problematiky.

Jak můžete jednoduše postupovat?

Níže do formuláře nebo e-mailem (kvantovacesta@seznam.cz) mi zašlete dotaz a fakturační údaje (jméno, příjmení, bydlště, popř. firma). Následně vám zašlu částku (podle počtu otázek) a bankovní údaje. Po připsání vaší platby na náš účet vám zašlu odpověď.

Ceník:

1 otázka v e-mailu ………. 800,- Kč ( 34 Euro )  

Vaše ohlasy:

“Nejpve jsem moc nevěřil, že mi kvantová terapie Jiřího Lexy pomůže. Ale, co když ano, říkal jsem si…Diky panu Lexovi byl stres během jedné terapie odbourán a okamžitě po terapii jsem se cítil mnohem lépe. Prostě můj svět se změnil. Doporučuji kazdemu!!!”
Samih Ali, Izrael

Více dojmů z konzultací nebo seminářů naleznete na stránce Ohlasy.

Mám zájem o čtení z kvantového pole

V případě vašeho zájmu mi níže napište prosím otázku, kterou chcete zodpovědět. Nezapomeňte napsat svůj e-mail, kam vám budou zaslány bankovní údaje a po uhrazení částky i odpověď na vaši otázku.

    VztahyZdravíFinanceJiné

    148 Shares