Co dělat, abych byl šťastný?

Co dělat, abych byl šťastný?

Otázky podobného typu, jako “co dělat, abych byl šťastný“, mi posíláte poměrně často. Pokaždé se vám snažím vysvětlit, že vaše štěstí záleží na vás. Je to vaše subjektivní rozhodnutí a máte opět několik možností. Chápu, že právě ty možnosti vás iritují, protože jak by bylo jednoduché dostat jasné řešení a zařídit se podle něj, že? Může to znít z mé strany i alibisticky. Ale potom by postrádala smysl vaše svobodná vůle a tu vy skutečně máte. Važte si jí a převezměte konečně zodpovědnost sami za sebe.

A jaké to jsou možnosti? Nebudu vám je vyjmenovávat všechny, ale nastíním, jak jednoduše můžete pracovat na pocitu štěstí. V první řadě zapomeňte na sledování jakýchkoliv zpravodajství a toho, co se děje ve společnosti. Pusťte tyto informace, neboť okolnímu světu jde pouze o vaši pozornost. Všimněte si, kolik zpráv vám je denně naservírováno bez jakéhokoliv řešení a možnosti se k nim vyjádřit. Vaše mysl na to reaguje jak opice na cetku. Skáčete od jedné zprávy k druhé a výsledek je vaše frustrace, bezmoc a někdy dokonce strach.

Máte svobodnou vůli a právo žít šťastný život

Často odpovídám svým klientům, že mohou být vláčeni od rána do večera jako onuce po všech možných zákoutích a intrikách politické scény, médií či kriminality nebo se mohou rozhodnout pro vlastní zábavu. Tím, že zvolíte vlastní zábavu, přestanete být ovládáni. Ano, je to změna a jako každá změna vyžaduje vaše soustředění. Věřte tomu, že i tato práce s vaší myslí je velmi důležitá, protože tím se vymaňujete ze systému. Systém není zlý, systém vám sám o sobě neublíží, ale za systémem jsou lidé. Tito lidé potřebují vaši energii k plnění svých snů, cílů či přání. Vy máte svobodnou vůli, a tudíž se můžete rozhodnout, komu a čemu svoji energii dáte. Můžete se rozhodnout pro vydávání energie cizím lidem nebo jednoduše pro vynakládání energie na své vlastní tužby.

Jestliže chcete být šťastní, dávejte svoji energii vlastním projektům, vizím či přáním. Jak? Opět se soustřeďte pouze na to, co chcete mít ve své realitě. Váš život záleží na vašem pojetí vnější reality. Nesvádějte to na politiky, nesvádějte to na mainstreamové média, ale jukněte občas do zrcadla a řekněte si poučku o poštovní zásilce. Co to je za poučku? Když vám listonoš doručí zásilku. Máte opět dvě možnosti. Můžete, ale nemusíte ji přijmout. A tak je to se zasíláním vzkazů z vnější reality. Dovolte si reagovat na vnější realitu pouhým přesunutím své pozornosti. Tím, že vnější realitu hodnotíte, věnujete jí pozornost a čemu věnujete pozornost, to nabírá na intenzitě. Nepřebírejte ji do svého světa a nechte pošťáka, ať si ji zase odnese zpět.

Plňte si své vlastní cíle 

Pokud vás něco trápí a máte pocit, že vás to emocionálně stahuje, potom nezbyde nic jiného, než svoji mysl otočit jinam. Někdy to může být těžší, ale vy to zvládnete. Věnujte ode dneška pozornost svému rozvoji a svým cílům. Pusťte z hlavy jednou pro vždy plnění cílů někoho jiného. Vždyť tím, že reagujete například na zprávy z vnějšího světa, posilujete energii obsahu oněch zpráv na místo toho, abyste svoji energii využili ve prospěch svých záležitostí. Plňte si své vlastní cíle.

Již staří Slované využívali sílu vlastních myšlenek a vy si uvědomte, že jste nositeli tohoto umění. Máte slovanské předky a pocházíte z velké slovanské rodiny. Proto využijte tuto přednost a věřte ve své síly. Právě z tohoto důvodu pokračují na naší planetě dlouhodobé snahy o genocidu Slovanů, ale právě toto transformační období nám obrovsky napomáhá k návratu do původního nastavení naší mysli. Nenechte se proto nikým odradit. Poslouchejte své srdce a buďte trpěliví. Potom naleznete odpověď na svoji otázku “Co dělat, abych byl šťastný”.

Staňte se vědomou bytostí

Denně si proto uvědomujte, kdo jste a jaké máte obrovské možnosti. Soustřeďte se na vše, co ve vás vyvolává pocit radosti a uvolnění. Tím budete držet svoji vlastní vysokou vibraci a žádný vnější svět vás nemá šanci srazit na kolena. Tím, že přijmete svůj vlastní svět jako ten nejlepší, bez ohledu na okolní události, se osvobodíte od nepříjemných pocitů. Dovolte si věnovat své myšlenky všemu krásnému, vždyť trápení již bylo dost.

Umožněte si vlastní kvantový posun a tvořte svoji realitu s přehledem a radostí. Jen vědomí jedinci mohou ovládnout vnější realitu. Staňte se vědomou bytostí a pracujte na sobě tak, abyste měli všechno ve svém životě pod kontrolou. To je vaše přirozené právo a již jste to kdysi tak měli, ale okolní svět vás přesvědčil, že pouze on je pro vás tou nejlepší cestou. A co když je to trošku jinak?

Ať se vám daří.

0 Shares