Kontakty

Za jak dlouho zmizí z těla zbytky alkoholu, drog nebo cigaret?Také jste si někdy kladli otázku, jak dlouho vlastně trvá, než z člověka vyprchají zbytky alkoholu, drog nebo třeba cigaret? Zajímá to hlavně ty, kteří s těmito zlozvyky skoncují a ctějí mít tělo zbavené těchto nepřínosných látek. Co nám na toto téma řekne Tamarina?

Ještě nevíte, Kdo je Tamarina? Stejnojmenný článek vám to prozradí.

Tamarina: Vy si myslíte, že cigarety nejsou tak škodlivé, jako drogy. Ale cigarety mají v tomto veliký a destruktivní podíl na vašich vnitřnostech, především na játrech. Spojujete je s dýchacími cestami, ale dýchací cesty jsou poměrně odolné. Problém je zde s játry, protože pokud kouříte, tak je velmi zatěžujete. A tím, si vlastně dostáváte do svého těla mnoho látek, které vás uzemňují a které vás dělají závislými a nemůžete se potom dostatečně odhmotnit.

Nemůžete se potom dostat do rozšířeného stavu vědomí. A pokud s tímto návykem přestanete, tak se můžete čistit někdy i desítky let. Stejně tak je tomu s alkoholem a se všemi drogami. V okamžiku, kdy se od těchto látek odpoutáte, tak se sice stáváte svobodnými, ale potřebujete, aby ty programy, které jsou zapsány ve vašem energetickém těle, aby odešly pryč.

A to nejde za chviličku, protože vy máte vaše tělo nějakým způsobem nastavené a to tělo se musí samo vyčistit. Samočistící proces vašeho těla je velmi zdlouhavý. Mnoho lidí se pomáhá čistit přes různé detoxikační procesy a programy. Obvykle lidé, kteří přestali s těmito návykovými látkami, tak se jich ze svého těla nezbavily brzy. Proto čím dříve opustíte svoje návyky, tím to pro vás bude lepší a tím rychleji se odlehčíte od určitých látek, které vás brzdí - právě na cestě k již zmíněnému osvícení.

Ale z druhé strany si uvědomte, že jde o váš přirozený vývoj a to, co si procházíte, tak je vlastně naprosto normální, protože vy si to s největší pravdě podobností potřebujete vyzkoušet. Jakmile to opustíte a budete s tím srovnáni, již se k tomuto návyku nevrátíte.


Další články