Kontakty

Váš život může být skvělýUrčitě si říkáte, že byste někdy chtěli něco ve svém životě změnit. Potom se zaměříte na to co, vás trápí a řešíte to sami v sobě, s kamarády či kamarádkami nebo to probíráte v rodině. Bohužel, naše myšlenky jsou jako magnet a přitahují další myšlenky podobného charakteru. To je pro nás dost kontraproduktivní a většina lidí se dostane do bludného kruhu, z kterého se dost těžko dostává ven.

Moc dobře si to uvědomuji a se svými klienty hledám cestu trochu jiným způsobem, abychom se vyhnuli právě jejich problémům a do života jim aplikovali všechno to, po čem touží. Ačkoliv jde o zdlouhavou cestu, ten který vydrží a má pevnou víru v sebe, se nakonec octne za vytouženou cílovou čarou.

Přestaňte se již věnovat tomu, co vás trápí. Nepřemýšlejte nad utrpením, ale jednou pro vždy začněte ve svých myšlenkách řešit všechno, co vám dělá dobře, kde chcete být a co chcete mít. Potom se jednoduše zbavíte nekonečného trápení a do života si budete přitahovat jen to, co vy chcete. Jde o zvyk, nic jiného za tím neočekávejte.

Mnoho lidí hledá své štěstí v bludišti nekonečných pokusů a omylů. Vůbec si neuvědomují, že štěstí čeká přímo u nich. Je třeba pochopit, že Vesmír nedělá nic složitého, ale naopak si potrpí na jednoduchost, což čeká málokdo. Pochopte, že za každým vašim cílem, pod každou vaší tužbou či místo jakéhokoliv vašeho přání se nachází touha po štěstí. Člověk si totiž myslí, že naplnění štěstím se dostaví s něčím. Co kdybyste zkusili nalézt to naplnění štěstím bez jakýchkoliv podmínek či čehokoliv jiného? Pak zjistíte, že štěstí máte v sobě, ve svém božství a nemusíte se na nic jiného vázat.

Uchopte tuto možnost za pačesy a přijměte jednou pro vždy fakt, že vy jste tvůrci a ve vás je ten nezapomenutelný pocit štěstí a radosti. To ostatní bude i nebude, ale vám na tom již nesejde, protože pochopíte, že dokážete žít i bez nekonečných podmínek.

Co vy na to? 

Další články