Kontakty

Co se vlastně stalo?Ačkoliv jsem byl poměrně intenzívně atakován nepříjemnou chorobou, vnímal jsem vše, co se v uplynulých dvou týdnech okolo nás odehrávalo. Někteří říkají, že tato strana je špatná, druzí, že zase protistrana je ta, která by zasloužila trest, ale co když je pravda zcela někde jinde?

Závada možná není ani na jedné straně, ale na straně každého člověka, který těmto událostem věnuje svoji pozornost. Zmanipulovat lze totiž člověka pouze přes jeho vlastní mysl. A jak se to dá udělat? Naprosto jednoduše, když daný jedinec neví, jak ve skutečnosti jeho mysl funguje a využije se právě k tomu, aby svoji mysl používal ne zrovna v souladu s univerzálními zákony.

Od útlého věku vám byly pouštěny různé filmy, dokumenty a mnoho materiálů, které jste si jednoduše ve své mysli přehrávali. Tím, že si všechno, co zhlédnete, přehrajete ve své mysli, zapisujete to do kolektivního vědomí. A teď se dívejte, kolik válečných filmů a dokumentů jsme za ty desítky let byli schopni zhlédnout. Vzpomeňte si, kolik pravidel vám rodiče vštěpovali do vaší mysli.

Dnes všechno, co nám kdy do mysli a tedy do podvědomí vstoupilo, využíváme bez jakéhokoliv přemýšlení. A to je zásadní kámen úrazu. Naučili jsme se jako lidstvo přijímat všechno, co nám někdo předhodí, bez ohledu, zda je to pro nás přínosné či nikoliv. Nepřemýšlíme, zda informace, které se k nám dostávají například z médií, jsou pro nás dobré nebo špatné, ale jednoduše je přijímáme.

Každá informace, kterou jsme kdy přijali se pevně otiskla do morfogenetického pole, tedy do samotného Univerza a začla se tam realizovat. Proto máte dnes skutečně jedinou šanci, jak všechno ve svém životě změnit. Tou šancí je, okamžitě změnit způsob vlastní reakce na kterékoliv informace, jež se dostávají do vašeho života.

Začněte okamžitě analyzovat, zda média, která vám předávají informace v největší míře, jsou pro vás skutečně tak přátelská a zda informace z nich získané skutečně potřebujete ve svém životě. Následně zjistíte, že vy nepotřebujete žádná média, žádné informační kanály, žádné vlády a vůbec nikoho, kdo vám dává „zaručené“ zprávy, ale pouze svoji analytickou mysl a umění tvořit si vlastní realitu.

Přestaňte jednou pro vždy s přijímáním zpráv od svého okolí a vlastními reakcemi na tyto zprávy. Jednoduše si řekněte, že zprávy pro vás nejsou podstatné a začněte si vizualizovat svůj vlastní svět, který vám vyhovuje. To bude pro začátek stačit.

Možná se vám to zdá trochu přitažené za vlasy, ale máte pouze dvě možnosti. Buď si budete tvořit svoji realitu a s tím i vlastní svět sami nebo vám jej pomůže již někdo vytvořit, čehož jste si v poslední době všimnuli a většina z vás se cítí absolutně bezmocná v této „hře“. Pokud si to však myslíte, jste na omylu, protože spolustrůjcem celé této hry jste vy a vaše mysl. To, že jste byli zneužiti vás neomlouvá a pouze svědčí o vašem nezájmu se svojí myslí aktivně pracovat.

Tak začněte, změny vás volají.


Další články