Kontakty

Spravedlnost, pravda a láskaSpravedlnost, pravda a láska

Hledá se spravedlnost, pravda a láska. Hledáme většinou spravedlnost, protože nám mnohdy přijde ten náš život nespravedlivý. Neustále hledáme chyby, které na nás páchá společnost, rodina, okolí a další činitelé. Následně zjistíme, že nám nejde ani tak o spravedlnost, ale o pravdu. Když už se nám pravda ukáže, tedy ta pravda, které se domníváme, že je pravda, myslíme si, že máme vyhráno. Ne však vždy, protože po určité době se nám i ta pravda omrzí a stále nám něco chybí. Hledáme a dojde nám, že je to láska, čeho se nám nedostává. Ano, je to láska. Chybí nám třeba to objetí, které jsme chtěli po mamince, ale ona nás dala spát a odešla z dětského pokoje. To malé dítě v nás si to zapamatovalo a podvědomí, ta mrška malá nám to neustále připomíná a většinou ve spojitosti s naším egem. Ego je také velmi chytré a vynalézavé. Vždy najde cestu, jak nás přesvědčit, že děláme něco zle, že něco potřebujeme nebo se na nás páchá křivda.

Roušky ano či ne

Pak přijde stát a řekne, že je v zájmu všech nosit roušky. A naše ego to využije k rozpoutání třetí světové války. Nikde se neděje nic jiného, než že se debatuje na téma roušky ano či ne. Stále více lidí se k tomu přidává a nakonec je z toho obrovská mela. Každý si chce prosadit svou pravdu, ale nikdo si neuvědomuje svoji neznalost vesmírných zákonů, která se projevuje čím dál víc. Lidé jsou nervózní a mají strach z epidemie, roušek, očkování, zotročování lidstva a vnitřně vnímají, že velká transformace si vybírá svoji daň.

Jaké to má řešení? 

Namísto toho, aby si lidé užívali svůj  vlastní úžasný život, nechají se zatahovat do všelijakých her. Následně jsou nuceni řešit malichernosti a zaobírat se věcmi, které je vibračně stahují dolů. Uvědomte si, že pokud budete věnovat svoji energii a tedy pozornost čemukoliv na světě, pak rozhoupáváte pomyslné energetické kyvadlo. Kyvadlo rozhoupete pozitivní i negativní pozorností. Jediné, co na kyvadla neplatí je, když věnujete svoji pozornost něčemu jinému. Proto zahoďte jakékoliv choutky hledat pravdu a spravedlnost, ale uvědomte si, že když necháte vše volně a budete se věnovat tomu, co vám dělá radost a těší vás, pak se i navyšují vaše vibrace. Když se navyšují vaše vibrace, uvědomíte si, že dostáváte tolik lásky, kterou by vám ani maminka dát nemohla, protože ten příval je skutečně nepopsatelný.

A na konec?

Na místo toho, zda řešit roušky, očkování a podobné věci, které nemůžete ovlivnit, naučte se, že díky například kvantové vlně můžete změnit informaci v jakékoliv vakcíně. Kvantovou vlnu může vysílat každý z vás a stačí se pro to zkrátka rozhodnout. A když už chodíte v těch rouškách, abyste nikoho nenakazili, využijte toho a začněte spolu více mluvit. Bavte se mezi sebou a začněte propojovat naše vzájemné lidské energie. Pojďme to zkusit a bavit se s cizími lidmi třeba na procházce nebo v obchodě. Čím více se budeme bavit a přátelit, tím více se budou navyšovat naše vzájemné vibrace. Budeme se jeden od druhého více učit a opět se lidsky propojíme. Jestliže někomu, čistě teoreticky, jde o oddělení lidí od sebe ještě více, tím mu to zhatíme a změníme celosvětové paradigma. A jestli si myslíte, že na to nemáte sílu, jste na omylu. Každá bytost, která se připojí k tomuto procesu pomůže změnit světové paradigma, které se možná snaží člověka obrátit. Nenechte si tento článek pro sebe, ale sdílejte ho, ať se k nám může přidat mnoho dalších lidí, kteří jsou ještě normální a chtějí změnit svět k lepšímu.

 

Další články