Kontakty

Převezměte konečně za sebe zodpovědnostVšechno, co se děje ve vašem světě, je výsledkem vašich myšlenek. Nemusí se vám to líbit, můžete s tím i nesouhlasit, ale to je asi tak vše, co proti tomu můžete dělat. Uvědomte si, že jste byli opatřeni schopností realizace svých myšlenek. Nikdo vám to sice neřekl a vaši rodiče si toho také nebyli ve většině případů vědomí. Nyní to už víte a je na vás, jak se k skutečnosti, kterou jste právě zjistili, postavíte.

Každý člověk ovlivňuje své blízké a postupně i vzdálené okolí. je tedy velmi důležité, jak používáte své myšlenky, slova, jaké máte pocity a jaké emoce necháte, aby se uhnízdily ve vašem těle. Ačkoliv máte potřebu se vyjadřovat k svému okolí, vždy vypovídáte o sobě. Odtud pochází krásné přísloví "mluviti stříbro, mlčeti zlato". Pochopte, že celý život, který jste doposud žili je klam, který jste museli žít, protože někdo chce mít prospěch z vaší energie.

Teď však máte unikátní možnost. Jste na startovní čáře a můžete začít zcela od začátku. Co s tím uděláte? Budete neustále omílat něco o konspiračních teoriích nebo o tom, že věda nic podobného zatím neprokázala? Nebo se jednoduše zvednete, přijmete zodpovědnost do vlastních rukou a začnete konečně konat, žít a tvořit, jak vám to bylo dáno do vašich schopností.

Věřte, že výsledek se brzy ukáže, protože všechno, co vytvoříte uvnitř sebe, se velmi rychle propíše do vnějšího světa a budete opět o stupínek dále, než doposud. Tak co? Jdete do toho?

Další články