Kontakty

Pohybujte se lehce na vlnách životaOdhoďte všechnu zbytečnou zátěž a pohybujte se lehce na vlnách života. Není třeba žádných složitostí, pouze přijímejte vše, co vám život nabízí a ničeho se nebojte. Když pochopíte tuto jednoduchou věc, budete mít v ruce největší tajemství všech dob.

Právě ona připoutanost nutí člověka k zbytečným a mnohdy kontraproduktivním činům. Jestliže přijmete fakt, že Vesmír to všechno za vás udělá, můžete si žít jako králové. Od teorie k praxi je někdy velmi dlouhá cesta. Vy však nemusíte dělat nic! Jednoduše buďte v roli pozorovatele. Nemusíte ani tvořit, pokud nechcete. Jen pozorujte a svoji pozornost dávejte pouze tomu, co chcete, aby nabíralo nějakou podobu.

Ano, jestliže budete věnovat pozornost všemu, po čem toužíte, pak se to začne realizovat ve vašem životě. Uvědomte si, že jste sem přišli, abyste se něčemu naučili, takže se nebojte, že by o vás nebylo postaráno. Jen už si konečně přiznejte, že věříte Vesmíru.

Někdy je to těžké, ale vyplatí se to. Vesmír totiž s vaším příchodem do této reality počítal a bere vás jako vítaného a milého hosta. V tom je vše, co potřebujete, protože se nemusíte sami o nic starat.

Většina z vás se však stará a myslí si, že něco změní na tom, co si již před příchodem na svět připravili. Nezmění! Pouze se zbytečně zdržují a cyklují v nesmyslných programech života.

Odhoďte tedy zbytečnou zátěž a staňte se ladnými pozorovateli, kteří mají nadhled a jsou mnohem výše nad samotným životem, než si vůbec doposud dovedli představit. Vaše zátěž spočívá v programech, které si od dětství hýčkáte a udržujete. Jak je odhodíte, rozjasní se vám výhled a vaše cesta bude rovná tak, jak nikdy dříve.

Odhoďte zbytečnou zátěž a pohybujte se lehce na vlnách života.

Další články