Kontakty

Odkud se berou kruhy v obilí?Téma kruhů v obilí jste jistě zaznamenali. Ať už o nich máte jen strohé informace nebo jste viděli různé dokumenty, četli o nich články či dokonce celé knihy, jistě budete zvědavi na odpověď jemnohmotné bytosti Tamariny, které se Jiří Lexa právě na toto téma zeptal při jednom ze svých rozhovorů.

Ještě nevíte, Kdo je Tamarina? Stejnojmenný článek vám to prozradí.

Co se týče kruhů a obrazců, které se objevují po celém vašem světě, v celé vaší realitě – právě především v obilí (protože je to velmi příhodný materiál na otisk těchto obrazců a těchto symbolů), jde o určitou formu podpisů, určitou formu symbolů, které zde u vás zanechávají jiné bytosti z jiných realit.

Vy pod tím stále hledáte, že jde o nějaký velkolepý objev, obrazec, který vám něco změní. On vám nic nezmění. Jde pouze o to, abyste pochopili, že tyto obrazce tady byly odjakživa a vy jako lidé jste je uměli dělat také. Akorát, že v tomto okamžiku jste odkloněni, ale vy se k tomu sedmimílovými kroky vracíte, protože vy jste bytosti, které mají naprosto otevřenou mysl.

Jakým způsobem tyto obrazce vznikají? Technologii byste asi v tomto okamžiku nepochopili, protože jde o čistě energetický proces, o energetický přenos. Tyto kruhy v obilí nemají pro vás hlubší význam. Je to jen jakýsi podpis, jakýsi otisk. Možná si máte uvědomit, že je velké množství, či nekonečné množství realit, které si můžete vytvářet a které jsou okolo vás. Jakmile pochopíte, že jste multidimenzionální bytosti a že jste ve všech možných realitách, tak se budete mnohem lépe cítit a budete mít mnohem lepší výsledky ve všem, do čeho se pustíte.


Další články