Kontakty

Očkovat či neočkovat? Očkovaní nebo neočkovaní?Ačkoliv to tak nevypadá, dnes vůbec nejde o očkování a bohužel, ani o vaše zdraví. Jde především o manipulaci vaší mysli a s tím i okolního světa. Asi s tím nebudete souhlasit, ale úzce to spolu souvisí.

Určitě jste někdy slyšeli, že díky své mysli můžete tvořit svoji realitu. Ve škole jste se to neučili a v běžném životě nemáte na podobné hlouposti čas, že? A co kdyby vám někdo řekl, že všechno ostatní, co děláte jsou hlouposti, ale právě vaše mysl a používání myšlenek je nejdůležitější? Tedy pokud chcete žít šťastný, zdravý, radostný a bohatý život plný hojnosti.

Chcete-li něco vytvořit, je nutné tomu věnovat pozornost, tedy energii, a to se děje neustále a každou vteřinu ve vašem světě. Nezáleží, zda svoji pozornost upíráte nějakým směrem vědomě či nevědomě. Podstatné je, že právě ono zacílení pozornosti tvoří následné děje ve vašem životě. Jestli jste o tom nikdy neslyšeli nebo naopak není podstatné. Důležité je, abyste svoji mysl začali upírat vědomě pouze tam, kam chcete vy.

Jak? To je na delší povídání a rád vás to naučím. Někteří lidé moc dobře znají tajemství lidské mysli, a proto vám předhodili covid. Jen díky zprávám, které se k vám dostanou tak pomáháte rozběhnout jeden z největších byznysů všech dob.

Teď si položte otázku: „Proč se někteří lidé nakazí i když jsou několikrát očkovaní?“ nebo „Proč se jiní lidé, tentokrát neočkovaní, nenakazí?“. Odpověď je mnohem jednoduší, než si vůbec dovedete představit. Vždy je to o mysli konkrétního člověka. Pokud někdo podlehne strachům, zlobě, závisti či jiným negativním emocím, je mnohem snadnější terč pro covid, ale i jiné zákeřné choroby.  Nedělejte si iluze, že jde o imunitu. Opět máte okolo sebe mnoho lidí, jejichž imunita je perfektní, a přesto jsou covid pozitivní. Navíc u mnoho z nich jde o těžký průběh choroby. A znovu opakuji, že jde o jejich mysl.

Bohužel, současná medicína i věda tuto souvislost neřeší, a proto věnuje svoji pozornost pouze léčení samotné choroby a nikoliv prevenci. Tedy pardon, prevenci řeší pomocí očkovacích látek. Ty však příčinu onemocnění též nevyřeší. Dokud my sami nezačneme cíleně a vědomě využívat svoji mysl, budeme stále v začarovaném kruhu a každý, kdo o naší mysli ví něco více, nás bude zneužívat ve svůj prospěch.

Vraťme se na začátek tohoto příspěvku. Tím, že věnujete mnoho pozornosti covidu, pomáháte tak jeho projekci v hmotném světě. Ano, tedy káždý z vás, kdo se touto myšlenkou zaobíráte, má svůj podíl na současném covidovém šílenství.

Doufám, že vám předchozí odstavec otevřel oči a probudí se ve vás touha po změně. Jestliže se to stalo nebo stane, pokračujte dále. Pokud nechápete předchozí odstavec nebo s ním nesouhlasíte, pak jste svobodná bytost a můžete v těchto myšlenkových vzorcích žít i nadále.

A jak tedy se svojí myslí pracovat, aby tvořila stoprocentně to, co chceme my? V první řadě je nutné opustit myšlenky týkající se všeho, co nám vadí nebo co v nás probouzí nepříjemné pocity. Pokud se toto naučíme, můžeme postupovat dál. Pak můžeme postoupit k prvním cvičením, při kterých svoji mysl formujeme do stavu, kdy se sami staneme jejím pánem. Toto se u mnoha lidí moc neděje. Žijí totiž v představě, že myšlenky do hlav jim chodí sami od sebe a nemohou je ovlivnit. Omyl!

Položte si otázku. Chcete změnit svůj vlastní život ještě dnes? Potom se jednoduše rozhodněte pro změnu, která k vám právě přichází. Jestliže chcete vědět, jak začít, zde naleznete kompletní návod pro začátečníky i pokročilé.

Další články