Kontakty

Jaký význam měly kameny ve Stonehenge?Kdo by nikdy neslyšel či dokonce neviděl vyobrazeny kameny v anglickém Stonehenge? Možná jste si o nich i něco četli nebo viděli nějaký televizní dokument, kde se vědci snaží přijít na to, k čemu vlastně tyto kameny sloužily. A hlavně, jak je lidé z dávné minulosti dokázaly přemístit a takto zrealizovat, když neměli bagry, náklaďáky ani naše jeřáby? Co tyto kameny znamenají? Jde o stavbu? Jde o hodiny? Právě na to se Jiří Lexa zeptal jemnohmotné bytosti Tamariny a zde je odpověď.

Ještě nevíte, Kdo je Tamarina? Stejnojmenný článek vám to prozradí.

Co se týče kamenných artefaktů ve Stonehenge – ty byly velmi dávno určeny k tomu, aby sdružovaly určité energetické síly, které se daly a dají, na této Zemi využít. Stonehenge byl určitým energetickým transformátorem, který mohl sdružovat energii.

Lidé, kteří byli vnímavější, kteří s tím uměli nakládat, mohli tuto energii ve svůj prospěch využívat a samozřejmě ve prospěch dalších lidí. Ale dnes v tom nehledejte nic záhadného. Bylo to pouze úměrné vývoji lidstva. A když došlo k odklonu na energetické a mentální úrovni před téměř 30 000 lety, tak vy jste se odkláněli určitou dobu. Bylo však mnoho a mnoho jedinců, kteří se neodklonili, kteří ten svůj potenciál využívali a dokonce i dnes využívají.

Pouze není možné, v tomto hromadném systému ten potenciál ukázat, protože ti lidé by byli již v tomto ztraceni. Samozřejmě to pojetí člověka, jaké bylo před tím velkým odklonem, je trochu jiné, než máte dnes. Ale vraťme se k otázce. Není důležité, co to znamená. Je důležité, abyste hledali nový posun k energiím, k energetickým tokům a abyste se vy, přes své vlastní vědomí, posouvali.

Když vám dnes řeknou jiné energetické civilizace, když vám dají informaci o tom, jak se věci mají ve vaší realitě, tak co s tím uděláte? Budete se snažit pracovat na tom, co už je dáno. Ale vy potřebujete růst, vy potřebujete jít dopředu. Proto nechtějte recepty od těch bytostí, které jsou okolo vás, ale hledejte je sami v sobě – protože vy je v sobě ve skutečnosti máte a můžete si takto pomoct.


Další články