Kontakty

Překonejte nástrahy života s lehkostí

Ode dneška budete pozitivně myslet i v těch nejtěžších chvílích, užívat si síly přítomného okamžiku.
Odhalte tajemství v novém video kurzu Kvantový posun ještě dnes.


Máte rádi soukromější prostředí?


Poslech přednášky je pro vás to pravé?


Něco ke kávě nebo čaji?

image
image

Nový životní styl

image

Jiří Lexa

Už za pár měsíců se můžete zbavit nepříjemností a trápení, které vás potkaly. Dokážete se znovu pořádně nadechnout a odfouknout ten temný mrak doprovázející vás na každém kroku.

Je čas s tím něco udělat. Je čas na změnu. Co říkáte?

12+ let
Zkušeností
5000 +
Klientů

image

Kterou cestou se vydáte?

Konzultace

Máte rádi soukromější prostředí?

Ať už řešíte vztahy, zdraví, finance nebo třeba strach z řízení auta. Ze všeho vede cesta ven a my vám ji rádi ukážeme.

Chci konzultaci

Semináře

Poslech přednášky je pro vás to pravé?

Semináře Kvantové cesty vás naučí pracovat s myšlenkami, emocemi a vlastní realitou. Dokážete pochopit svá skrytá zranění a budete je umět odstranit.

Přehled přednášek

E-booky

Něco ke kávě nebo čaji?

To pravé počtení, které Vás motivuje jít správnou cestou.

Vybrat E-book
image

I Kvantová cesta má svou cestu

Kdo z nás netouží po šťastném životě, láskyplném vztahu a hojnosti? Účastníci prodlouženého víkendu s Kvantovou cestou v Divišově UŽ VÍ JAK NA TO! 

Čtyři dny v otevřeném kvantovém poli, plné informací, meditací, čištění čaker s praktickými cvičeními provázené maminkovsky rozmazlovací veganskou kuchyní Vlaďěnky umocněné společnosti úžasných ,,sester, bratrů, a dědečků". 

Tímto bych chtěla poděkovat všem milým spolukvantovníkům a hlavně Jiřímu Lexovi.  

Milka Veselá Hurtová

5.9.2021

Milá Vlaďko, milý Jirko,

 
děkuji vám za naprosto jedinečně strávený čas v Divišově! 
Upřímně, byla jsem tak utahaná, že se mi vůbec nechtělo jet, proto jsem velmi vděčná i za své konečné rozhodnutí, že pojedu. A čas strávený s vámi a se všemi účastníky Prodlouženého víkendu Kvantové cesty, byl nad veškeré mé očekávání. Byl přímo úžasný! Měl jedinou chybu, že to moc rychle uteklo. Vzpomínám na Vladčino kulinářské umění v kuchyni a tečou mi při tom sliny ;-)  její banánový chlebíček či kokosové koule, nemají konkurenci, stejně jako Jirkovo know how v kvantování.
Přátelé mí milí, DĚKUJI VÁM Z CELÉHO SRDCE!
 
Adriana
 
31.8.2021

Dobrý den Jiří a Vlaďko Lexovi,

 
      letošní prázdniny jsem věnovala hodně svému osobními rozvoji na Vašich dvou seminářích a to 24.-25.7.2021 v Brně a nyní jsem po prodlouženém víkendu Kvantova cesta od 26. - 29.8.2021 v Divišově. Mým cílem bylo najít si svého kouče pro můj růst a to se mi splnilo. Sny se mají plnit. Chci Vám touto cestou poděkovat za Vaši úžasnou práci pro lidi, kteří si chtějí užívat života ve všech směrech. 
     Prodloužený víkend v Divišově byl pro mě a myslím si i pro všechny účastníky širokou platformou pro správné nastavení kvantového pole, kvantové vlny, čtení z kvantového pole, vkládání záměru do kvantového pole a o správném nastavení energie hojnosti. Všechny tyto techniky jsou pro mě novým učením, ale to co mi každý den dávají a budou přinášet je neskutečné co cítím a s čím se setkávám nyní a to jsem teprve začátečník. Každé ráno, než vstávám do nového dne si samozřejmě dělám své rituály, ale nyní první co je po probuzení, je vkládání si záměrů na celý den do kvantového pole. Přes den mi vše jde hravě,  jak kdyby samo a s pozitivním výsledkem. Určitě budu sklízet další přítomné okamžiky a moc se na vše těším. 
      V Divišově jsme si užili celý víkend veganskou stravu, kterou nám paní Vlaďka připravovala a vařila; bylo to něco lahůdkového a věřím tomu, že brzy u mě bude strava úplně bez masa, na čemž už nějakou dobu pracuji. Touto cestou zdravím i všechny úžasné lidi, které jsem na semináři potkala a věřím, že budeme propojeni vzájemně napořád. Na semináři jsme byli jedna velká rodina současného zlatého věku.
 
 Moc děkuji za vše manželům Jiřímu a Vladěnce a jsem za Vás vděčná.    
 
                                                                                                                                                          Věrka Rapantová
 
31.8.2021

Dobrý den pane Lexo,

srdečně zdravím Vás i Vaší paní. Děkuji za obohacující dny s Vámi  prožité v přirozené a příjemné atmosféře. Jsem tomu ráda, že jsem s Vámi mohla prožít další kurz, nyní  na téma „čtení z kvantového pole“.  Věřím, že časem si způsob propojování s kvantovým polem přeci jen osvojím. Přeji Vám  vše dobré ve Vaši práci. Děkuji, že se všemocným způsobem snažíte o naše posunutí v chápání sebe i  dění kolem nás.

Veronika, Olomouc

15.8.2021

Milá Vlaďko a milý Jirko,

děkujeme vám i všem účastníkům za úžasný víkend – seminář v Olomouci.

Byli jsme na semináři Čtení z kvantového pole už potřetí a bylo to super!! Nezapomenutelné zážitky a prožitky. Nové informace a prohlubování vědomostí a aktivní procvičování. Bezvadné! A když si načítáme navzájem z kvantového pole, to je přímo bomba!!!

Seminář, který mění život. Pokud tedy člověk sám chce.

Velmi děkujeme za vaši krásnou práci - semináře, videa, hudbu a knihy. Těšíme se na další :)

Vaši věrní příznivci s láskou a úctou Marcela a Miloš

13.8.2021

Milka Veselá Hurtová

účastník semináře

Adriana Drábková

účastník semináře

Věrka Rapantová

účastník semináře

Veronika

účastník semináře

Marcela a Miloš

účastník semináře
image
image

Novinky z Kvantové cesty

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

image

Rozšiřte si své obzory. O čem píšeme?