Co vás trápí

Skrytá zranění

Co vás trápí v běžném životě, může být pouze odezva, kterou způsobuje vaše skryté nebo též vnitřní zranění. Jde o velmi důmyslnou hru našeho ega. Mnoho klientů i terapeutů mi říká že své skryté zranění má zvládnuté, že prošli odbloky, regresemi či různými psycho-analýzami nebo čištěním rodových linií. Mohu vás ujistit, že ani  jeden z těchto lidí, ve skutečnosti v tu chvíli ani netušil o co se jedná. Mohli projít různými čištěními traumat, bloků či jiných podvědomých programů, ale skryté zranění je jeden z důvodů, proč jsme přišli na tento svět. Jde totiž o záležitost sahající do minulých životů a velmi pečlivě uloženou v naší DNA.

Navíc téměř nikdo neví, že díky svému zranění má latentní nenávist k jednomu z rodičů. Proč? Neboť právě jeden z rodičů je tím, kdo nám naše skryté zranění aktivoval v dětském věku. Nenechte se mýlit, že jde o nějaký traumatický zážitek. Tedy pro nás samotné ano, ale ve skutečnosti vše může proběhnout například tím, že se maminka zasměje, jak jsme se umazali u oběda nebo nás přihlásí na fotbal, o který přitom jako dítě nemáme vůbec zájem.

Výsledek je většinou stejný

Člověk si nese své zranění hluboko v podvědomí a vykazuje jeho známky celý život. Má svůj ochranný štít, kterým své zranění zakrývá, což může být forma sebepoškozování, arogance, bezcitnosti či apatie vůči okolí. Jeho vztahy, finance nebo zdraví jsou tím většinou poznamenány, ale vzhledem k hluboké nevědomosti svůj život „nějak“ odžije. Mnoho lidí si vůbec neuvědomuje, že má nějaké zranění a jsou tací, kteří tvrdí, že žádné nemají, což je pouze hra jejich ega.

Naopak, své zranění má 100% populace. Jediným, kdo jej však může vyléčit je každý sám. Jsem přesvědčen, že pokud bychom tímto poznatkem informovali již děti ve školách od útlého věku, nejen, že by si začaly samy uvědomovat svá vlastní zranění poměrně brzy, ale zcela jistě by se snížila kriminalita a další patologické jevy. Stačí pouze poznat oněch pět „fantomů“, kteří trápí celé lidstvo a identifikovat toho svého. Každé zranění má totiž vliv na formování našeho těla a zároveň je to první poznávací znamení pro jeho identifikaci. Proto se mnoha lidem nemůže podařit zhubnout, neboť dokud nezačnou pracovat s tímto fenoménem, jejich tělo se bude podle něj tvarovat i nadále. Marně si některé ženy nechávají dělat liposukci či umělá prsa, protože jejich zranění stejně dovede jejich tělo do tvaru, který je mu předurčen.

Chcete si pomoci?

Přitom stačí tak málo a každý si může to své zranění objevit, identifikovat a začít s ním účinně pracovat. Nejen, že se mu začne měnit postava, ale především se mu začne měnit jeho život, který je podvědomě ovlivněn tímto programem. I vy jej můžete objevit. Navštivte seminář Svět zázraků aneb zrcadlo duše, kde se právě skrytým zraněním věnujeme. Naleznete zde odpovědi, ale především účinné prostředky, jak své zranění identifikovat, přijmout a zbavit se ho. Více informací naleznete na https://www.kvantovacesta.cz/jiri-lexa-seminare-2/svet-zazraku-aneb-zrcadlo-duse/

.

2 komentáře k “Co vás trápí

  1. Máte pravdu, skrytá zranění jsou původci chorob a jsou převážně způsobena rodiči, což se prokáže v průběhu léčení. Proč ale jsme si “vybrali” rodiče kteří nás budou takto týrat a v mnohých případech tak způsobovat celoživotní trauma ? K čemu potřebuje Duše tato traumata ? Proč Duše, která je součástí Stvořitele a která tedy ví vše a má Boží schopnosti – se nechává prostřednictvím hmotného těla záměrně týrat ? Na co potřebuje tímto způsobem prožívat utrpení když z pozice Duše ví jaké to je, proč tedy vlastně záměrně týrá sama sebe ?

    • Děkuji za komentář. Máte pravdu, proč vlastně toto celé procházíme? Osobně se čím dál častěji ujišťuji, že je to jakási hra nás samotných, abachom v hmotné realitě, za přítomnosti ega pochopili, právě interakci hmotného a jemnohmotného světa. Z mého průzkumu mi neustále vyvstává, že rodiče nás ve skutečnosti netýrají, ale pouze aktivují naše zranění a to týrání může být zkreslený pohled nás samotných. Protože v momentě, když se oprostíme od našich předsudků, svět funguje dál a navíc nám jde vstříc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *